Модні шуби осінь-зима 2016-2017

Довгою або короткого кожушка, з коротким ворсом або пишною, об’ємною. Якщо ви подивіться на фотографії з показів осінь-зима 2016-2017, то ви помітите, що шуби в цьому сезоні в пошані помітні, помітні. Неважливо, з натурального вони хутра або з штучного. І ті, і інші моделі шуб прикрасять ваш зимовий гардероб.

У моді на верхній одяг дизайнери проявляють все більше экосознательности, що не завжди просто зробити в хутряному одязі, така як шуба. Звичайно, натурального хутра завжди знайдеться альтернатива у вигляді хутра штучного. Але багато жінок знаходять такий одяг негідною, невідповідною за статусом і просто негарною. Знаючи ці забобони щодо хутра, модні бренди стали випускати шубки, які створені з штучного хутра, але володіють чарівним дизайном і декором, повз якого важко пройти тим, хто по-справжньому закоханий в моду.

Наймодніші жіночі шуби осінь-зима 2016-2017 – це кольорові однотонні або шуби з принтами. Колірна гамма – найяскравіша, вітається стиль колор блок, квіткові малюнки, смужка, і, звичайно, леопардові та інші анімалістичні принти.

Покупка шуби має стати свідомим кроком: вам варто продумати, як і з чим ви будете її носити, і який стиль ви можете з її допомогою створити. Сьогодні популярний стиль 80-90-х, багатошаровий гранж або глем-рок, і ці стильові напрями відмінно римуються з короткими шубки з штучного хутра.

Ще один незаперечний тренд сезону – це стиль оверсайз. Шуби виглядають величезними, громіздкими, неосяжними, дуже пухнастими і об’ємними. Такі моделі не тільки зігріють в холодну погоду, але і стануть відмінним стілеобразующим елементом всього образу.

Яка зима без стильної шуби?

Bluemarine Pre-Fall 2016