Модні кольори Весна – Літо 2015 року. Огляд відтінків

Ось і настав час зробити звіт про модні кольори Весна — Літо 2015 року і поділитися з вами оглядом відтінків, які будуть популярними в наступаючому теплому сезоні. Також я створила для вас сет з одягу і декоративної косметики самих трендових відтінків 2015 р.: дивіться, надихайтеся і готуйтеся до весни!

Модні кольори Весна - Літо 2015

Модні кольори Весна — Літо 2015 році

Оскільки колірної звіт був складений інститутом інститут кольору Pantone®, то за традицією почну з цитати його виконавчого директора Леатрис Ейсман, яка висловила саму суть колірних тенденцій наступаючого сезону — людство «захекалось», і вимагає відпочинку. Вже не перший сезон спостерігається деяка стабільність, немає ніяких шокуючих трендових сенсацій — якщо ми не можемо зробити наше життя менш інтенсивним, то ми знаходимо розслаблення хоча б в одязі, надягаючи зручні і комфортні речі, і віддаємо перевагу тим квітам, які нас заспокоюють. Не останню роль, звичайно, відіграє фізичне сприйняття кольору: яскраві кольори можуть лише посилити і без того яскраві настрої, емоційно вимотуючи. Саме тому, слідом за минималичтиным, зручним у носінні кроєм, в моду стабільно увійшли нейтральні природні та пастельні кольори. Та навіть яскраві літні відтінки кілька зблякли. Ось, що про це говорить Ейсман:

«В цьому сезоні є деякий рух у бік холодної і м’якою палітри колірного спектру. Еклектичний, ефірний мікс приглушено-яскравих, блідих пастельних і природних нейтральних відтінків зараз в центрі уваги, як ніби дизайнери змалювали давні мрії про більш простих часах. Спогади ретро вишукувань, фольклорного та квіткового мистецтва, а також чарівні світи тропічних ландшафтів повертають нам відчуття благополуччя, коли ми рухаємося до теплого часу року. Багато хто з нас змушені залишатися в русі мало не цілодобово, тому що боїмося, що будемо важливе в житті. І з кожним разом зростає бажання просто зробити крок в сторону і створити «тиху зону», щоб відключитися від технологій і розслабитися, даючи собі зупинитися і заспокоїтися. Вибір кольорів в одязі слід того ж мінімалізму: тема пленеру (en plein air), швидше, приймає сигнал від природи, а не створюються штучно. М’які, прохолодні відтінки поєднуються з тонкими теплими тонами, щоб створити заспокійливу зону і піти від повсякденної суєти».

Модні кольори Весна - Літо 2015 року.
Модні кольори Весна - Літо 2015 року. Scuba Blue
Модні кольори Весна - Літо 2015 року.  Lucite Green
Модні кольори Весна - Літо 2015 року. Classic Blue
Модні кольори Весна - Літо 2015 року. Підсмажений Мигдаль

Ведучий модний колір Весна — Літо 2015 року — аквамарин. Це повітряно-блакитний відтінок з мрійливим відчуттям. Прохолодний і заспокійливий аквамарин — немов водянистий, мокрий за відчуттями. Відкритий і експансивний, цей спокійний синій відтінок також зменшує стрес. Відмінно поєднується з льодовик Grey і марсала плавальний.

Підбадьорливий бірюзовий Scuba Blue передає відчуття безтурботної грайливості. Навіть при тому, що це прохолодний відтінок, вібрація Scuba Blue немов додає сплеск хвилювання в палітру модних весняних відтінків. Scuba Blue пропонує відчуття втечі від щоденної суєти, оскільки дуже нагадує про тропічному океані. Це змішаний і енергійний відтінок переносить нас в екзотичний рай, який манить і захоплює, навіть якщо тільки в наших мріях. Прекрасно поєднується з класичний синій і Lucite зелений.

Взагалі не сприймається в якості модного кольору, хоча він і періодично повертається на подіуми, Lucite зелений – це заспокійливий зелений відтінок, час якого справді знову настав. Свіжий, ясний, прохолодний і свіжий Lucite зелений має злегка м’ятна світіння. Дуже легкий, ледь помітний Lucite зелений здається майже прозорим. Чудово виглядає разом з класичний синій і Scuba Blue.

Модні кольори Весна - Літо 2015

Послідовний і вдумливий, класичний синій (класичний синій) привносить в образ спокій, впевненість і гармонію. Служить в якості якірного кольори в палітрі колекцій Весна — Літо 2015 року, класичний синій — це сильний і надійний відтінок. Так само як і море, завдяки його мудрості, притаманною колиски людства, класичний синій сприймається як вдумливий та інтроспективний. Гармонійно поєднується з піщаник і марсала плавальний.

Додає баланс та гармонію в холодну палітру Весна — Літо 2015 року підсмаженого мигдалю, будучи «підсмаженою» нейтральним відтінком, пропонує комфортну теплоту і підкреслює спонтанні весняні та літні почуття. Позачасовий і універсальний, підсмаженого мигдалю є органічним відтінком, який звертається до автентичності та всього природного. Гарний у парі з лавандовими відтінками зразок лаванда трава.

Модні кольори Весна - Літо 2015 року. Полуничний Лід
Модні кольори Весна - Літо 2015 року. Tangerine
Модні кольори Весна - Літо 2015. Custard
Модні кольори Весна - Літо 2015. Marsala
Модні кольори Весна - Літо 2015. Glacier Gray

Влучно названий Strawberry Ice наводить на думку про прохолодному і освіжаючого ласощі, але його тепло як кольору є досить привабливим. Тонкий і чарівний, Strawberry Ice — це ідеальний відтінок на весну — літо 2015. І смачно і зі смаком, Strawberry Ice — це колір кондитерських виробів, що викликає відчуття «рожевого», випромінюючого здоровий блиск. Чудово виглядає разом з Tangerine і Toasted Almond.

Спонтанне і товариський Tangerine — це соковитий оранжевий відтінок, який заряджає енергією, але не ріже око. Універсальний Tangerine вражає досить сильно, щоб встояти, і додає життя принтах. Добродушний і доброзичливий, але з дещо гострим краєм, цей веселий колір, викликає посмішку. Чудово комбінується з Toasted Almond і Strawberry Ice.

Як випливає з назви, Custard («заварний крем») — це дуже смачний і красивий жовтий. Солодкий і сонячний Custard це відтінок, гідний оплесків, який приносить думки про приємний відпочинок і насолоду їжею. Завдяки його м’якому і соковитого тепла і наповненості добрими почуттями, крихкий Custard має досить привітний і легкий норов. Дуже «смачно» змішується з Classic Blue.

Модні кольори Весна - Літо 2015

Цікавий сам по собі і чудовий в контрасті з іншими відтінками, Marsala слугує базовим відтінків для палітри Весна — Літо 2015. Чуттєвий і сміливий, чудовий Marsala — досить сміливий відтінок, який «живить» нашу душу і розум, виділяючи впевненість і стабільність. Багато в чому, як і кріплене вино, що дало Marsala свою назву, цей надійний відтінок включає теплоту і багатство смачного повноцінного страви, у той час як його землянистые червоно-коричневі коріння вказують на витонченість і природну належність землі. Прекрасна пара відтінкам Sandstone і Classic Blue.

Більш домінуючий в чоловічих колекціях, ніж у жіночих, Glacier Gray є ненав’язливим сірим відтінком. Він контрастує і підкреслює, немов відскакуючи від інших відтінків, не беручи від них нічого, прослизає в «фоновому режимі», щоб дозволити іншим кольорам бути в центрі уваги. Самий ідеальний нейтральний відтінок природи Glacier Gray — поза часом. Тихо обнадіюючи і мирно розслабляючи, Glacier Gray, насамперед, постійний. Відмінно підкреслить Dask Blue.