Модні кольори Осінь – Зима 2014 /2015

Нещодавно стартував тиждень моди в Нью-Йорку, і, забігаючи вперед, скажу, що абсолютно нових трендів мені спостерігати не вдалося. Так що можна припустити, що сильно змінювати гардероб не доведеться. Стабільність у всій красі! Вже на підставі побаченого можна було здогадатися і про модних відтінках сезону. Мій пост сьогодні про модні кольори Осінь – Зима-2014 /2015 р., тренд-репорт про яких продемонстрував світові інститут кольору Pantone.

Модні кольори Осінь - Зима 2014 /2015 року

Модні кольори Осінь – Зима-2014 /2015 р.

Якщо говорити про колірні тренди, то тут все більш цікаво, ніж, якщо говорити, наприклад, про крої або матеріалу (шкіра, хутро, плетений матеріал — рулять в будь осінньо-зимовий сезон). Я спостерігала досить багато яскравих колекцій, не дивлячись на те, що в колекціях домінували сірий, почасти білий, звичайно ж чорний і всі відтінки коричневого, було багато і яскравих фарб. Мені особливо полюбилися смарагдові відтінки зеленого і глибокі сині відтінки. Все це повертало нас від яскравих кислотних відтінків сучасності до більш благородним відтінкам минулого. До речі, так само вважають і в інституті кольору Pantone: «в колекціях поєднані краса минулого і дух сучасності». Не можу не погодитися!

«Це сезон нетипових кольорів, найбільше відображають уява та винахідливість, що робить артистичну колекцію кольорів і поєднань не схожою на звичайні відтінки осені», каже Леатрис Эйсмен, голова Pantone Color Institute®, «Є якась жіноча загадка, яка відбивається в цій палітрі, натхненна бажанням жінки скрізь залишити враження про себе.»

Модні кольори Осінь - Зима 2014 /2015 року

10 модних відтінків осені 2014

  • Сангрія, екзотичний червоний, що викликає почуття гламурних пригод і пристрасті.
  • Враження про далекі подорожі посилені Aurora Red, більш складним і витонченим відтінком, з додаванням водушевления і яскравих іскор.
  • бузковий туман, романтичний і елегантний відтінок фіолетового нагадує нам про епоху арт-деко і «стимулює» почуття жіночності і духовної сили.
  • Radiant Orchid — головний колір 2014 року — захоплюючий і приємний у використанні відтінок, інтригує і викликає натхнення.
  • кипарис, величний і могутній зелений, про що свідчить його назва. Цей відтінок наче підносить і служить в ролі прекрасного вічнозеленого.
  • Трохи зеленуватий яскравий кобальт пропонує тонку модифікацію класичного синього кобальтового, і немов об’єднує сині відтінки сезону в прекрасну симфонію.
  • Royal Blue, який одночасно викликає спогади і підносить, пропонує більше складності і пристрасті в образі, ніж класичний військово-морського флоту, при цьому все ще залишаючись універсальним, як і його побратим.
  • Поєднуйте яскравий кобальт Сангрія і кипарис, а королівський синій бузковий туман і алюміній — футуристичним сталевим відтінком, який може бути використаний як «складний нейтральний» відтінок.
  • коньяк — цей стильний культивовані коричневий надає образу типовий осінній колір, роблячи відтінок несподівано дуже підходящим для вечірнього виходу.
  • Оптимістичний димчастий жовтий дає натяк на обіцяний прихід весни. Обидва відтінку: коньяк димчастий жовтий також відмінно поєднуються в принтах — один з найпопулярніших трендів осені 2014 року.

алюміній
Royal Blue
Radiant Orchid
Muave туман
Запотевший жовтий
кипарис
коньяк
яскравий кобальт

Сангрія

Який колір приваблює вас найбільше?