Модельні стрижки для жінок

Жіночі модельні стрижки дозволяють підкреслити ефектність образу і почуття стилю, надати власниці якусь родзинку.

Як не дивно, але навіть класичну, нічим не примітну стрижку, можна зробити модельної. Для цього потрібно внести в неї якусь особливість: зробити асиметрію, змінити чубок, перефарбувати волосся або щось інше.

Модельні стрижки для короткого волосся

Раніше вважалося, що з коротким волоссям практично нічого не можна вдіяти, однак сьогодні ця думка пішло в минуле. Злегка подовжена, ультракороткая або сексуально-динамічна – як видно, різновиди коротких стрижок також мають місце бути.

Моделі зачісок для короткого волосся:
 • Боб
 • Пікс
 • Гарсон
 • Каре
 • Стрижки на ніжці
 • Паж
 • Шапочка
 • Гаврош
 • Сессон
 • Серед коротких стрижок найбільшою популярністю користується боб-каре. Пов’язано це з її універсальністю та безліччю варіацій. Таким чином, жінка будь-якого віку зможе підібрати собі відповідний тип цієї зачіски. Така стрижка може зустрічатися з асиметричною довжиною волосся, подовженням на скронях і потилиці, довгим пасмом спереду, підстриженим куточком та ін. – втім, як дозволить фантазія.

  Модельні стрижки для середніх волосся

  Власницям середньої довжини волосся підійдуть стандартні зачіски, мають рівну і гладку чубок. Варіації красивих і модних чілок рясніють розмаїттям: її можна зробити рівною, густою, довгою, профільованою. Найбільш затребуваними для середньої довжини волосся є стрижки боб, каре, каскад і драбинка.

  Для волосся середньої довжини асиметрична стрижка була популярна у всі часи. Варіації модельної стрижки каре розрізняються по довжині, іноді вона може бути градуйована або зовсім нагадувати каскад. У наші дні асиметрія все частіше зустрічається на модельних стрижках з середньою довжиною волосся. Стрижку пікс стилісти рекомендують дамам з тонкими рисами обличчя, романтичним ж особистостям підбирають французькі стрижки або “москвичку” – таку популярну в СРСР у 80-х.

  Модельні стрижки для довгого волосся

  Довгі стрижки – ось де можна застосувати фантазію на повну котушку. Лідером за популярністю залишається стрижка каскад, яка підходить практично всім. Універсальність, проста і швидка укладка, пишність волосся – основні критерії, завдяки яким дана зачіска користується величезним попитом. Тренд цього сезону – подовжений боб-каре, який відмінно гармонує з будь-яким різновидом чубчика. Особливий стиль і оригінальність довгим волоссям також додадуть і асиметричні стрижки.

  Хоч модельну стрижку можна назвати універсальною, однак саме вона як не можна краще здатна надати жінці зовнішню індивідуальність і неповторність, тим самим виділивши її з натовпу.

  Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.