Мій начальник-вампір!

Хто такі енергетичні вампіри відомо всім. І якщо такі є у вашому оточенні, від них досить легко позбутися обмеживши, а то і зовсім припинивши спілкування. А що робити, якщо це ваш начальник? Дистанціюватися від нього не вийде, а висловивши все в обличчя, можна запросто позбутися роботи. Що ж робити? Поділюся з вами особистим досвідом.

Я прийшла на роботу відразу після закінчення інституту. З начальником відносини не склалися відразу: він не дуже-то прагнув, щоб у нього з’явився колега, боявся, що я потесню його з посади, як молодий і перспективний фахівець. Про енергетичних вампірів я чула і начитана, представляла їх людьми, які свідомо йдуть на конфлікт і провокують людей на емоції, щоб пройнятися цією енергетикою. Мені ж дістався інший типаж. Мій бос постійно скаржився. Все у нього погано: і погода не така, як треба, і клієнтів мало, і низькі заробітки, і ситуація в країні погана. Я якось не особливо надавала цьому значення, але як людина, яка співчуває і співчуваюча, терпляче вислуховувала його ниття і намагалася підбадьорити. І через деякий час я помітила, що стала погано себе почувати.

Після цих розмов я не могла нормально працювати, все валилося з рук, додому приходила, як вичавлений лимон, нічого не могла робити, та й не хотілося. А потім і зовсім депресія почалася. І тільки тоді до мене дійшло: мій начальник-енергетичний вампір! Своїм постійним ниттям він забирав мої сили. Позбутися від керівника я не могла, а тому довелося шукати інші способи боротьби. Отже, що допомогло мені впоратися з проблемою.

_mPra9nGofZt5iUlT_eiqqO6ZK-Vd0qu

Захист. Як уявна (під час розмови уявляла, що між нами цегляна стіна), так і реальна (брала в руки папку і прикривається нею, скрещивала руки тощо).

Позиція. Якщо шеф нависла над моїм столом, вставала нібито за документами або ще навіщо, щоб мої очі були рівні його ші навіть вище.

Вода. Після бесіди мила руки холодною водою, щоб змити з себе погану енергетику, а прийшовши додому, відразу приймала душ.

Насмішка. Представляла боса смішним гномом, а коли дізналася, що у нього такий характер з молодості, за що він отримав прізвисько “тошнотик”, і фантазувати не треба було. Відразу ставало смішно.

Робота. Як тільки начальник починав скаржитися, у мене з’являлися невідкладні справи: важливий дзвінок, вебінар (семінар-онлайн, коли потрібні навушники) і т. п.

Поступово всі його ниття зійшло нанівець. Я перестала вислуховувати скарги, зайнявшись влотную роботою-і кар’єра в голову пішла, і керівнику було колись мене дошкуляти. Тим більше, що друга колега, яка йому безпосередньо не підпорядковувалась і від нього не залежала, стала жартувати і відверто висміювати це ниття. Директору стало соромно, і він став менше нас діставати.

Так що не бійтеся начальників-вампірів! Пожалійте їх, адже своє життя вони проводять у пошуках жертви, а не в тому, щоб отримувати задоволення від кожного моменту. Сподіваюся, мої поради допоможуть вам захистити себе і свою психіку.

oCYfFlO0Ohl-9kwmLxxA0h10hepwNDbm