Міфи і стереотипи поведінки у взаєминах статей

Існує безліч поведінкових стереотипів, що стикаються з відношенням протилежних статей.

Отже, поширений стереотип: жінка любить за собою доглядати.

Міф! Жінка цього не любить! Нормальна, принаймні. Ми не любимо робити епіляцію і вищипувати брови – тому що це боляче. Не любимо фарбуватися, тому що на це іде багато часу. Ненавидимо підбори, тому що після довгого робочого дня жахливо втомлюються ноги.

В глибині своєї таємничої душі кожна жінка мріє про подушці, м’яких домашніх капцях і коробці солодощів. Ну іноді ще про чашечці кави або стаканчику алкогольного смачного коктейлю.

Безумовно, всі ми любимо бути красивими. Але якби нам запропонували можливість бути бездоганними, не докладаючи жодних зусиль – думаю, багато представниць слабкої статі вхопилися за цю ідею своїми наманікюреними нігтиками.

Стереотип болюче: розмір не має значення, так? Зовсім! Головне – майстерність, уміння і навички.

Але як приємно в приватній розмові з подругою випадково промовити: «Я вчора з таким чоловіком ніч провела, так у нього 20 сантиметрів, уявляєш!»
А якщо таким розміром володіє чоловік, який вибрав тебе в супутниці для зустрічей або життя, то все для того, щоб побачити зелені від заздрості очі приятельки, розмір буде розписаний в таких проекціях і вимірниках, що, почувши про це, сам володар впав би в обморок.

Дивний Стереотип: багато жінок готові займатися любов’ю завжди.

Нісенітниця собача. І справа навіть не в тому, що болить голова або критичні дні.
Просто по науці всі відносини йдуть від припливів до відливам і назад. Ну тобто буває дика нестримна пристрасть і яскраве збудження, а в думках пульсує яскравим плакатом «Дайте ж мені мужика! Ну дайте!». Потім день за днем пристрасть йде, настає час спокою, роздуми, і плакат із закликом бурхливого сексу в думках змінюється слабо поблискувала й розтяжкою «Давайте свого мужика, я з ним поговорю…»

Оригінальний Стереотип: відмов собі в чуттєвих задоволеннях – це зрада.

Трохи дивні забобони, зараз я поясню, в чому справа. Я дуже чуттєвий і чутлива людина, я обожнюю різні дрібниці, які змушують все тіло вібрувати в нервовому передчутті насолоди. Наприклад, я вмираю від талого мовою шоколаду або бульбашок шампанського. Але ще більше я помру від задоволення, якщо це шампанське буде стікати по моєму розпашілому тілу і коханий чоловік його з мене злиже. Начебто все невинно, ніякої зради, вірно?

Але я ще шалено люблю, коли в автобусі про мене треться рукав сорочки незнайомого хлопця. Відсуватися я не збираюся – навіщо, адже мені так приємно?
А як щодо п’янкого відчуття затребуваності, коли встановлюєш зоровий контакт із знову-таки незнайомим, але вподобаним людиною протилежної статі? Легкий флірт?
Та це здорово!
Але нас зупиняє надумане почуття уявної зради – ми вже не маємо повною мірою наданою нам моментом.

Стереотип заборонений: закрий очі і зроби це для Англії!

Так в минулі роки вчили своїх дочок добропорядні матрони, які мали на увазі секс, як засіб продовження роду.
У наші ж дні дотримуватися цього принципу просто святотатство і злочин проти задоволення!
Мій принцип – спостерігай і насолоджуйся. Багато чоловіки вміють так еротично і красиво пестити і дарувати неземне задоволення, що один тільки погляд на їх дії збуджує безмірно!
Так забудемо ж цей дурний стереотип, він нікому не потрібен і користі не принесе.

Стереотип сумний: чоловік нічого не боїться.

Точніше чоловік багато чого боїться, але ніколи в цьому не зізнається – адже після цього його перестане поважати жінка. Ну так от, шановні чоловіки, ми набагато серйозніше і уважительней ставимося до вас, якщо ви не побоялись зізнатися у своїх страхах. Та й нерозуміння в парі зникне, не буде безпідставних образ і напружених моментів. Жінка в невіданні може нафантазувати собі всяке. Навіть таке, чого насправді не існує. І ви вже не переконаєте її.