Манікюр на воді. Мармуровий манікюр за допомогою води

Манікюр за допомогою води – один із нових способів нейл-арту, який дозволяє створити на нігтях красиві неповторні мармурові візерунки з декількох відтінків лаку.

Технологія водного манікюру полягає в тому, що спочатку на поверхні води створюється композиція, потім наноситься на ніготь.

Манікюр на воді досить просто виконати в домашніх умовах. Для цього слід приготувати наступні засоби: глибока і широка посуд, наприклад піала або тарілка, 2-3 флакончика різнокольорових лаків для нігтів, зубочистка, серветки і засіб для зняття лаку.

Як зробити манікюр за допомогою води

1. Підготуйте нігті для манікюру, як зазвичай. Обробіть кутикулу, відшліфуйте поверхню, надайте форму.

2. Тепер приступаємо до творчості. Наповніть приготовлену посуд теплою водою 40-50 градусів (але не більше, щоб лак не згорнувся!). Капніть трохи лаку в центр. Лак повинен красиво і рівно розплився в вигляді по воді. Тепер акуратно помістимо крапельку лаку іншого кольору в центр кола, поверх першого. Подібним чином чергуйте крапельки кілька разів. Візьміть зубочистку і розтушуйте отриманий візерунок в довільному порядку. Можна намалювати сприральку, зигзаг, лінії та ін Опустіть кожен ніготь по черзі в водний малюнок. Лак має моментально притянуться до нігтя. Забруднені пальці протріть рідиною для зняття лаку.

3. Якщо ви всі робили правильно, на кожному нігті повинен з’явитися оригінальний, неповторний малюнок.