Малюнки на нігтях в домашніх умовах

Малюнки на нігтях – відмінний спосіб виразити себе, зробити свій імідж яскравіше і цікавіше, виявити мистецькі здібності. Для того щоб нанести гарний візерунок на нігті не обов’язково бути професіоналом. Найголовніше – ваше бажання, творчий підхід до процесу і мінімальний набір манікюрних приладдя.

Для художнього оформлення нігтів нам знадобиться кілька флакончиків лаку різних кольорів, лак-закріплювач, а також додаткові прикраси для оригінального дизайну – блискітки, стрази, пір’я, наклейки, аплікації тощо

Малюнки можна наносити різними способами – з допомогою голки, зубочистки, тонкої манікюрної пензлики, гелевими ручками, манікюрним олівцем. Художникам-початківцям рекомендується придбати в спеціалізованому магазині трафарети з готовими малюнками. Користуватися ними дуже просто і швидко: наклеїти на нігтьову пластину, зробити зверху пару мазків лаку і відірвати. Виходить дуже акуратно.

Отже, перед тим, як приступити до розпису, наводимо нігті в порядок. Беремо щипчики, ножиці, пилку і виконуємо класичний манікюр.

Малюнки на нігтях гелевими ручками

Це один з найпростіших способів оформлення нігтів. Він підходить як для професійного майстра, так і для новачка. Ручки зручні у використанні, не розтікаються і не розмазуються. Лінії і візерунки виходять чіткими і тонкими. Невдалий малюнок можна легко стерти водою і нанести заново. Рекомендується придбати кілька ручок з чорною і блискучою пастою різних відтінків.

1. Покрийте нігті кольоровим лаком, щоб отримати основу для майбутньої розпису.

2. Намалюйте на нігті потрібний візерунок.

3. Акуратно закріпіть результат прозорим лаком, щоб не розмазати красу.