Важливо

Макіяж для зелених очей – відео та поради

Хочу поділитися з вами невеликий добіркою макіяжів для зелених очей — відео та поради по виконанню. У цьому сезоні в тренді лілові і сливові тони, а такі кольори дуже виграшно поєднуються з зеленими очима. Що ж, предстваляю вам уроки по макіяжу для зелених очей.

Макіяж для зелених очей - відео та поради

Макіяж для зелених очей — відео та поради

Ніжний макіяж для зелених очей. Такий макіяж буде ідеально виглядати на всіх відтінках зелених очей, крім, як мені здається яскраво-світло зеленого, але, думаю, все залежить від кожного конкретного випадку. Макіяж виконується в бузково-лілових тонах, на контрасті з кольором очей. Такий образ ідеально підійде як для офісу, так і для романтичного побачення. І навіть юні дівчата-школярки можуть спробувати такий макіяж для важливих шкільних подій.

Макіяж для яскраво-зелених очей і рудого волосся. В принципі — буде відмінно виглядати на власниці будь-якого відтінку волосся. Макіяж виконується в сливово-коричневих тонах — він, швидше, вечірній. Темний сливово-коричневий акцентується на зовнішньому куточку, світлий кашеміровий виділяє внутрішній куточок ока. Головне — розтушувати всі переходи кордону. Очі підводяться коричневим олівцем. І туш, звичайно, ви можете використовувати свою улюблену. Хоча, погодьтеся, оригінальний спосіб нанесення 😉

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *