Важливо

Літній манікюр

Літній манікюр передбачає наявність яскравих насичених квітів, чудових візерунків і неймовірних прикрас. Літо – найкраща пора втілити в реальність самі сміливі фантазії по дизайну нігтів.

Щоб літній манікюр виглядав стильно і невідпорно радимо дотримуватися наступних рекомендацій:

1. У новому сезоні в моді буде природність, подарована нам природою. Тому намагайтеся, щоб нігті виглядали максимально природно. Нарощування нігтів, якщо воно необхідне, справляєте на невелику довжину з тим, щоб вони зовсім трохи виступали за подушечки пальців.

2. Колір лаку підбирайте за кольором аксесуарів для створення модного цілісного образу. Рекомендовані кольори – різні відтінки рожевого, фіолетового, сріблясто-сірого, зелений, жовтий і блакитний.

3. Можна поекспериментувати з поєднаннями на нігтях двох і більше кольорів, або відтінками одного кольору. Найбільш стильні варіанти: 1) ефект «хамелеон», що виникає в результаті змішування лаків двох і більше кольорів, у результаті чого нігті переливаються різними відтінками залежно від яскравості освітлення; 2) плавний перехід від темного до світлого відтінку одного кольору від великого пальця до мізинця і навпаки.

4. Для додання блиску нігтям в яскраві сонячні дні використовуйте лаки з ефектом блиску, стрази та інші елементи декору, які фіксуються за допомогою спеціального клею для нігтів. При бажанні вразити неповторністю образу можна скористатися оригінальними яскравими наклейками з 3D зображеннями метеликів, квітів та фруктів.

загалом, не соромтеся звертатися до різних, деколи сміливих експериментів і яскраве незабутнє літо Вам забезпечено!

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *