Важливо

Лімфодренажний масаж в домашніх умовах

Лімфодренажний масаж в домашніх умовах

Кожна сучасна жінка, напевно, знає про те, що харчуватися треба правильно і вчасно, від шкідливих звичок категорично відмовитися, регулярно займатися якимись видами спорту, маючи при цьому достатньо часу на повноцінний відпочинок. Однак далеко не всі представниці прекрасної статі можуть забезпечити собі такий ідеальний режим, тому шукають йому повноцінну альтернативу, зокрема – лімфодренажний масаж в домашніх умовах.

Який масаж називають лімфодренажним

Лімфодренаж передбачає собою пружинисте легкий механічний вплив на шкіру, спрямоване обов’язково по ходу лімфатичної системи, тобто знизу вгору. Рухи масажиста при цьому повинні бути уважними і акуратними, і ні в якому разі не викликати хворобливих відчуттів. Такі ж вимоги висуваються і до процедури лімфодренажу в домашніх умовах. Метою процедури є поліпшення струму крові і лімфи, своєчасне позбавлення від накопичених шлаків, рівномірний розподіл життєво необхідних речовин по всьому організму.

Як і коли проводити процедуру лімфодренажного масажу

Найчастіше процедура лімфодренажу використовується жінками для боротьби з целюлітом. Після нанесення спеціального антицелюлітного засобу або масляної суміші, приготовленої власноруч, необхідно плавно починати рух на зовнішній стороні стегна. Це можуть бути легкі поплескування, пощипування, постукування ребром долоні. Трохи розігрів шкіру, можна злегка посилити рухи, зробити їх більш інтенсивними. Але при цьому варто обов’язково пам’ятати дві речі. Перше – це повна відсутність больових відчуттів. Лімфодренаж – процедура розслаблює і заспокоює. І друге – це напрям рухів тільки знизу вгору, по ходу лімфатичних судин. Однак лімфодренажний масаж в домашніх умовах не обмежується механічним впливом на стегна.

Вельми корисною така процедура буде тим, хто має постійно холодні кінцівки. Інтенсивне їх розтирання сприяє припливу до них крові, відповідно піднімаючи їх температуру. Корисний дренаж лімфи і тим, хто страждає варикозним розширенням вен. Як відомо, причиною цього підступного захворювання є застій крові в нижніх кінцівках. Грамотно проведений масаж значно покращує стан хворого, запобігає прогресуванню хвороби.

Елементарні навички проведення такої специфічної процедури повинна мати кожна справжня жінка, яка зі всією увагою стежить за станом шкіри обличчя, шиї, підборіддя. Правильний лімфодренаж здатний помітно поліпшити стан шкірних покривів на настільки вразливих ділянках.

Засоби для лімфодренажного масажу в домашніх умовах

Незважаючи на всю важливість процедури, далеко не кожна жінка може дозволити собі проводити її щотижня, скориставшись послугами професіонала. Вартість їх по кишені далеко не кожній представниці прекрасної статі. Тому можна періодично організовувати собі лімфодренажний масаж в домашніх умовах. Хорошим засобом для проведення такої процедури може стати звичайний мед. Він чудово зв’язує токсини і сприяє їх виведенню. Під його впливом шкіра повертає юнацьку пружність, стає однорідною, приємною на дотик.

Гарним доповненням до меду вважаються ароматичні масла. Вони зміцнюють шкіру, підвищуючи її захисні функції, мають противірусну і протимікробну дію, сприяють швидкій регенерації пошкодженої ділянки.

Наслідки лімфодренажного масажу

Якщо проводити лімфодренаж регулярно, суворо дотримуючись рекомендації, то результати докладених зусиль не змусять себе довго чекати. Налагоджений завдяки масажу обмін речовин допоможе набагато швидше скинути зайву вагу, сприяє ущільненню шкіри, загальному омолоджуванню організму. Грамотно проведений лімфодренажний масаж в домашніх умовах позбавить від набряків, прискорить процес одужання після запальних захворювань. Позбавивши організм від зайвої міжклітинної рідини, він допоможе вирішити проблему з целюлітом.

в цілому, враховуючи всі наслідки лімфодренажного масажу, можна з упевненістю стверджувати, що ця процедура помітно покращує якість життя конкретної людини.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *