Важливо

Лікування нігтів

Лікування нігтів на руках і ногах проводиться залежно від характеру і специфіки їх захворювання. Розрізняють дві групи захворювань нігтів – грибкові та негрибковые.

Лікування грибкових захворювань нігтів

Найбільш поширеними грибковими захворюваннями нігтів є оніхомікози та кандидози.

Оніхомікоз (грибок нігтів) виникає при ураженні нігтьової пластини грибами-дерматофітами, які швидко розмножуючись здатні повністю знищити ніготь. Ознаки захворювання: 1)поява на нігтях смуг або округлих плям жовтого, сірого або коричневого кольорів; 2)відшаровування і підвищена ламкість нігтів, які не проходять при правильному догляді за ними; 3)потовщення нігтів: 4)зміна кольору і блиску нігтів.

Кандидоз нігтів нігтьових валиків виникає в результаті ураження грибками роду Candida. Ознаки захворювання: 1)зміна стану нігтьової пластини (розшарування, помутніння, розм’якшення), 2)гостре запалення нігтьового валика з нависанням його над нігтьовою пластиною, що супроводжується виділенням гною при натисканні на тканині; 3)тріщини на нігтьовому валику.

Самолікування в даному випадку проводити не слід. При перших же ознаках захворювання зверніться до фахівця (дерматолога або микологу), який призначить необхідні лабораторні аналізи з метою виявлення збудника і правильного призначення протигрибкових та антимікробних препаратів.

Щоб уберегти нігті від таких неприємних хвороб зміцнюйте організм і не допускайте відвідування басейну або лазні без змінного взуття.

Лікування негрибковых захворювань нігтів

До найбільш поширеним негрибковыми ураженнями нігтів відносяться є борозенки на поверхні нігтьової пластини, розшарування нігтів, задирки на нігтях. Вони виникають в результаті куріння, анемії, незбалансованого харчування, алергії на миючі засоби, неналежного догляду за нігтями і неправильно зробленого манікюру .

Лікування полягає в прийомі полівітамінних комплексів, що включення в раціон харчування багатих вітамінами і мінералами продуктів, відмову від шкідливих звичок, застосування гіпоалергенних миючих засобів, використанні спеціальних поживних кремів і масел для догляду за шкірою рук і проведенні оздоровлюючих процедур в косметичних салонах.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *