Лід лампи для нарощування гелевих нігтів

Лід (LED) лампи — це невеликі пристрої, які використовують світлодіодні лампочки, щоб висушити LED-гелі, деякі биогели, кольорові гелі (не всі) або будь-гель-лак для нігтів.

Кожна лампа досить велика, щоб відповідати нігтям однієї руки.

А в деякі моделі можна помістити дві руки відразу.

При цьому вам не потрібно залишати свої пальці під лампою на тривалий час.

Лід лампи для нарощування нігтів вважаються безпечним методом порівняно з ультрафіолетовим UVA / UVB затвердінням, тому що немає ніякого ризику виникнення раку шкіри від світлодіодних лампочок. Деякі виробники гелів навіть створюють власні лампи для нарощування нігтів.

Світлодіодні сушарки для нігтів мають багато переваг у порівнянні з УФ моделями

  • По-перше, вони працюють значно швидше — на полімеризацію одного шару гель-лаку потрібно від 10 до 90 секунд на відміну від 1-3 хвилин в уф лампі для нарощування нігтів.
  • Вони довговічні (термін служби світлодіодів складає 50 тисяч годин). Термін служби однієї лампочки в УФ лампі — від 1500 до 2000 годин.
  • Лід лампи для нарощування нігтів більш ефективні, так як використовують дуже невелика кількість енергії.
  • Вони не нагріваються як УФ лампи, так що немає ризику обпалити руки.
  • Найкраще їх перевага полягає в тому, що ультрафіолетові промені, що випускаються лід лампами — крихітна частка того, що випромінюють УФ лампи.
  • Світлодіодні лампи є екологічно чистими — не випускають ніяких токсичних хімічних речовин у навколишнє середовище при утилізації.

Недоліки лід лампи для нарощування нігтів:

  • Світлодіодні лампи, як правило, трохи дорожче, ніж їх УФ «колеги».
  • Як б гарна не була лампа, зрештою, прийде час і вам доведеться замінити її цілком, а не просто купити нову лампочку як у випадку з УФ лампою.
  • Деякі гелі не застигають в лід лампі. Тут вся справа в довжині випромінюваних хвиль. Так, у лампах з променями UV люмінесцентне світло випромінюється в широкому діапазоні, і гель застигає в будь-якому випадку. А ось LED прилади не дають достатньо світла, тому не кожному гелю його вистачає на полімеризацію.

ВАРТО ВІДЗНАЧИТИ

Лід лампи є вигідним вкладенням, враховуючи їх безпечність, швидкість роботи і термін придатності.

П’ять популярних led ламп для нарощування нігтів

Якщо ви хочете дійсно милу і маленьку led лампу для нарощення нігтів, то Signstek Mini Heart LED Nail Polish Dryer — відмінний вибір. Це пристрій забарвлене в рожевий колір, а за формою нагадує серце.

І хоча його потужність всього 3 Вт, воно робить свою справу і цілком підійде для нарощування нігтів гелем в домашніх умовах.

Недоліком цієї лампи є її простота.

Немає опції таймера, так що ви повинні контролювати час полімеризації самостійно.

Ця лампа не прослужить так довго, як великі високоякісні моделі, але якщо вам потрібна мила, портативна, недорога, світлодіодна сушарка для нігтів, то Signstek Mini Heart LED Nail Polish Dryer ідеально відповідає вашим потребам. Чим не подарунок на день Святого Валентина, особливо «в компанії» з набором для нарощування нігтів гелем?

Якщо ви шукаєте недорогу світлодіодну лампу гідної якості, то зверніть увагу на Sensationail 3060 LED Lamp. Вона оснащена таймером на 60 секунд. Приємною особливістю моделі є її відбиває дно, що дозволяє рівномірно обробити нігті. Одночасно в лампу можна вкласти 4 пальці, великий палець доведеться обробляти окремо.

MelodySusie Violetili — велика LED сушарка для ваших нігтів, а споживає всього 12 Вт. До послуг власника три встановлених таймера: на 30 секунд, 60 секунд, і 90 секунд. Ця led лампа для нарощування нігтів може вмістити всі п’ять пальців одночасно. Недоліком її є короткий шнур живлення, так що майте на увазі: можливо, буде потрібно подовжувач. Ціна MelodySusie Violetili становить близько 120 доларів, а продуктивність порівнянна з більш дорогими продуктами.

Nail Harmony Gelish є високоякісним, але дорогим продуктом (його ціна становить близько $ 300). Ця лампа може висушити нігті всього за 5 секунд, причому на обох руках одночасно. З-за високої якості збірки ця система прослужить тривалий час (не менше 50 тисяч годин). Вона також має стильний дизайн і підходить як для домашнього, так і для професійного використання.

Creative Nail коштує близько $120, але має незрівнянну продуктивність з більш дорогими системами. Це пристрій неймовірно універсально — воно дозволяє обробляти і руки, і ноги, а ще досить невеликий, щоб його можна було легко носити з собою. Чотири лампи загальною потужністю 36 Вт підходять для використання з шелаком і камуфлирующим гелем. Є навіть різні налаштування, які ви можете використовувати (4 заздалегідь запрограмованих таймера).

Незважаючи на те, що світлодіодні лампи є більш безпечними, ніж УФ, існує певний ризик появи зморшок і плям на шкірі. Тому не забувайте використовувати належний захист, таку як сонцезахисний крем або спеціальні рукавички для манікюру.