Лев і Стрілець сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Лев – Стрілець у сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Лев – Стрілець

Не можна сказати, що в цій парі сумісність просто ідеальна, але таким людям цілком може бути комфортно разом протягом довгого часу, хоча все не так просто. У них часто бувають однакові цілі і прагнення, але обом знакам Зодіаку притаманна схильність до лідерства, їм складно поступатися один одному, але шлях взаємних поступок в цьому випадку може багато дати обом. Стрілець може стати для Лева стимулом до руху вперед, надихаючи його на нові звершення, а сам він, завдяки Леву і широту його натури, буде більш позитивно дивитися на світ. Підвищує шанси на взаємне щастя незлопамятность представників обох сузір’їв і їх готовність великодушно прощати.

Лев і Стрілець – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Лева Лев Стрілець жінка Сумісність Стрільця

Це дуже яскравий союз, якому, тим не менш, навколишні нерідко пророкують сумну долю, бачачи, наскільки темпераментні і пристрасні особистості об’єдналися в цій парі. В такому шлюбі точно нікому не буде нудно. Але у представників цих знаків є велика кількість спільних рис, які допоможуть зберегти почуття навіть тоді, коли все навколо, здавалося б, почне валитися.

Чоловік-Лев помітить жінку-Стрільця хоча б тому, що вона, швидше за все, буде стояти в стороні від величезної армії його прихильниць. Самозакоханий чоловік буде зачеплено, але, на його превеликий подив, ця жінка може не відповісти йому взаємністю і після його спроб до зближення, чим ще більше розпалить його і змусить завойовувати це серце ще з більшим інтересом і пристрастю. Втім, на ділі все виявляється набагато простіше: жінку-Стрільця утримує не холодність і байдужість, а незалежність і боязнь будь-яких близьких стосунків в принципі.

Початковий етап відносин не принесе їм розчарування, хоча вони дізнаються один про одного багато нового. Їм важко пристосуватися в побуті, у них схожі смаки і принципи, і це дає їм ще більше надій на безхмарне спільне майбутнє. Чимало, однак, вони виявлять і відмінностей, але у них є чудова риса, що допомагає впевнено йти по життю разом: обидва байдужі до дрібниць, до яких так люблять чіплятися представники багатьох інших знаків Зодіаку. Вони просто не звертають уваги на багато другорядні в їх розумінні речі, і це допомагає їм зберегти головне.

Пари жінки-Стрільця з чоловіком-Левом дивує оточуючих наданням одне одному досить великому ступені свободи. Вони не чіпляються за офіційний шлюб і готові жити в цивільному або навіть гостьовому. Незалежність надає їм обом сил, натхнення і бажання бути поруч. Об’єднуючись, ці люди отримують настільки потужний стимул для самовираження, особливо у творчості, що в спілках з представниками інших знаків Зодіаку про таке залишається лише мріяти. Відносини в цій сім’ї можуть залишатися мирними та спокійними протягом багатьох років, за умови, що до цього прагнуть обидва партнера. Главою сімейства стає, зрозуміло, чоловік-Лев. Але життєва мудрість жінки-Стрільця перетворює її в мудрого наставника, чиїми порадами не гребує навіть такий могутній супутник, як її чоловік.

Сумісність Сумісність Стрільця Стрілець чоловік – Лев жінка Сумісність Лева

Це дуже хороші партнери, одне з найбільш вдалих поєднань для обох знаків Зодіаку. Темперамент чоловіка-Стрільця і жінки-Лева схожий, за життя вони йдуть до однаковим цілям, керуються родинними інтересами. Їхній союз може виявитися дивно міцним і результативним з самих різних точок зору. Між ними може існувати така любов, якій присвячували чудові рядки письменники і поети.

Зрозуміло, є проблеми і в таких парах. Будучи рішучим, наполегливим, люблячим влада, Стрілець-чоловік напевно захоче повністю управляти відносинами. Якщо він вважатиме вчинки супутниці-Льва невірними, що несуть загрозу відносинам, то постарається не допустити їх і виправити, не гребуючи при цьому і відвертим маніпулюванням. Вкрай малоймовірно, що самолюбна Левиця не помітить подібних намірів, і тут багато чого буде залежати вже від неї. Однак, якщо керівництво чоловіка-Стрільця переросте в деспотичність, то кожен з них буде настільки гаряче відстоювати свої права та свободи, що конфлікт розгориться неабиякий.

І все ж у більшості таких сімей скандали – явище вкрай рідкісне. Жінка-Лев з притаманною їй мудрістю готова забути про деяких своїх принципах та керуватись (або зробити вигляд, що керується) позицією чоловіка. Не уникнути чоловікові-Стрілець з жінкою-Лев і ревнощів, навіть якщо спільне життя буде протікати без взаємних зрад. Ці партнери дуже ревниві за своєю природою, і особливі ситуації і явні передумови можуть навіть і не знадобитися, щоб вони виявилися у владі цього почуття.

Стрілець може сильно змінитися під впливом цього шлюбу. Він стає більш розсудливою, все менше спрямовує погляд у бік інших гарненьких жінок і присвячує весь увагу дружині, намагаючись їй догодити. Його незалежність і норовистість відходить на другий план. Така дружина може перетворитися для нього дороговказну зірку, наставника, хоча сама вона може і не відчувати цієї важливої зміни. Чоловік стає основним добувачем, намагається дарувати багато уваги і ніжності дітям. Дружина ж заради цієї сім’ї нерідко відмовляється від думки про професійну кар’єру, приділяючи левову частку свого часу домочадцям.

Ворогом такої пари гороскоп називає буденність і нудьгу. Партнери, відчуваючи це, завжди намагаються внести в життя якесь розмаїття, наприклад, переїжджають на нове місце, затівають ремонт, можуть розпочати новий творчий проект. При відсутності всього цього союз ризикує стати не таким блискучим, яким він міг би бути, а відносини в ньому можуть без скандалів і взаємних претензій, просто поступово зійти нанівець.

Стрілець і Лев – сумісність в сексі

Як коханці, Лев зі Стрільцем прекрасно почувають себе в суспільстві один одного. Для них любов – це одне з захоплюючих життєвих пригод, обидва пристрасні, ведуть інтенсивне статеве життя, отримуючи велике задоволення від взаємної близькості. Обидва вміють вести себе в ліжку так, щоб партнер відчував себе не тільки фізично, але і психологічно комфортно. Однак якщо Лев опинився в ліжку зі Стрільцем без любові, то зіпсувати цю ідилію можуть його егоїстичні нахили.

Гороскоп сумісності Стрільців і Львів в роботі та бізнесі

Кожен з них славиться чудовим працівником – творчим, ініціативним, діяльним. Їх ділові якості стають хорошим взаємним доповненням: так, завдяки Леву дует працює більш цілеспрямовано і стійко, а завдяки Стрільцеві – гнучко й оперативно. При цьому обидва не вважають для себе прийнятною підкорятися іншому повністю, але атмосфера конкуренції між ними часто йде тільки на користь справі. Нерідко такі Зодіакальні поєднання зустрічаються в таких сферах, як шоу-бізнес, туристична індустрія, реклама, видавнича справа.

Пара Стрілець – Лев: сумісність у дружбі

Стрілець з Левом можуть бути чудовим друзями. Обидва екстраверти, потребують активної соціальної діяльності, контакти, розвагах, поїздках. Один одного вони черпають те, що їм необхідно не тільки для гарного настрою, але і для підтримки гарної фізичної форми. Між цими людьми рідко виникають суперечки з приводу того, чим зайнятися, у них схожі смаки і хобі. Якщо один з них починає сумувати, другий може підняти йому настрій своїм оптимізмом, і навпаки. Кожен з них готовий підставити в скрутну хвилину дружнє плече. Однак, якщо Леви зі Стрільцями належать до різних підлог та вільні, то в більшості випадків вони стають не друзями, а коханцями.