Лев і Козеріг сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Лев – Козеріг в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Лев – Козеріг

У цієї пари занадто багато відмінностей, щоб при поверхневому погляді на них можна було б припустити можливість мирного і комфортного для обох співіснування. Лев схильний жити почуттями, Козероги славляться стриманістю, скритністю. Вони не намагаються привернути до себе зайвий раз увагу, в той час як Леву потрібна публіка. Тим не менш, це той випадок, коли протилежності все ж притягуються. Кожен черпає зі спілкування щось, чого бракує йому самому. Наприклад, Леви стає під впливом Козерогів менш імпульсивними, більш врівноваженим, а ті знаходить ще велику внутрішню силу і впевненість у собі.

Лев і Козеріг – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Лева Лев чоловік – Козеріг жінка Сумісність Козерога

Це своєрідний союз, який з боку багатьом здається не більше, ніж діловим угодою: спокійна, холодна жінка-Козеріг і випромінює потоки енергії чоловік-Лев – справді дивне поєднання. Можливо, так воно і було б, якби між ними не було прихованої від чужих поглядів внутрішньої пристрасті, тонких психологічних ігор і, на жаль, гучних конфліктів, без яких життя цієї пари навряд чи можлива.

Жінка-Козеріг далеко не відразу піддається чарівності кавалера-Лева, її неприступне серце відтає потроху, і в цей час до чоловіка поступово приходить розуміння, що ця цікава, впевнена в собі і спокійна жінка є для нього бажаною супутницею на все життя. Деякі її якості, наприклад, відстороненість, легка загадковість, його трохи бентежать, але він все ж відчуває себе поряд з нею комфортно і спокійно.

Але глибоко помиляються чоловіки, які в стриманості подружжя бачать закомплексованість і зайву сором’язливість. Якщо вони захочуть її перевиховати, то консервативна Козеріг надасть потужний опір, не залишає сумнівів: ця жінка – така ж сильна, хоча і не така яскрава індивідуальність. Її прямолінійний характер і нелюбов до інтриг Леву можуть трохи не сподобатися, але зате завдяки саме цим рисам він буде відчувати себе поряд з нею в безпеці, бачачи перед собою надійного партнера без “подвійного дна”.

Під впливом чоловіка-Лева жінка-Козеріг може піти на деякі поступки, але на великі зміни в її світогляді і характері розраховувати все-таки не варто. Вона відповідає рішучим опором на будь-які прояви агресії і тиску. Більш того – її сильний прихований темперамент може бути спрямований на вдосконалення самого чоловіка, якщо вона виявить, наприклад, що той повільнішою, ніж здавався до спільного життя, чи не так успішний, як себе позиціонує.

Якщо дружина голосить чоловікові війну за лідерство, їх відносини можуть сильно постраждати – аж до розриву. Чоловік повинен бути з супутницею уважним, але не поблажливим, адже жінка такого знака Зодіаку може домогтися успіху не менш значущої, ніж він сам, але іншими методами. Лідером у цій непростій парі стає Лев, але про те, щоб жінка-Козеріг була підпорядкована йому повністю, тому краще і не мріяти.

Сумісність Сумісність Козерога Козеріг чоловік – Лев жінка Сумісність Лева

Шлях до щастя пари Козерога-чоловіка з жінкою-Лев тернистий і довгий. Вони дивляться на життя чи не протилежними поглядами. Козеріг постійно повертається до того, що вже було пережито, до накопиченого життєвого досвіду, жінка-Лев же, на противагу йому, живе сьогоднішнім і завтрашнім днем, її цікавлять тільки нові враження.

Чоловік-Козеріг нерідко закохується в цю дивовижну жінку буквально з першого погляду. Його приваблюють її напористість, внутрішня сила і, звичайно ж, краса. Для нього вона стане орієнтиром, наставницею, він буде жадібно ловити кожне її слово. А повчитися дійсно буває чому. Поки Козеріг займається стратегією, просуваючись до мети повільно, але вірно, Левиця встигає зробити і більше, і набагато швидше.

Любов не надихає цих людей на те, щоб вони жертвували свободою і сильно змінювалися. Але обидва не можуть бути лідерами, тому їм необхідно вибудувати ієрархію, щоб змусити себе взаємодіяти в її рамках.

Згодом з’ясується, що жінка-Лев не цілком пунктуальна у виконанні обіцянок, і чоловіка-Козерога це може чимало розчарувати. Левиця поважає врівноваженість і мудрість чоловіка, але головне, що пов’язує цю пару, все-таки матеріальний успіх, забезпечення високого рівня життя. Козеріг може бути покинуть, якщо дружина визнає його нудним людиною, позбавленим сили волі і перспектив. Аналогічним чином може повести себе і сам Козеріг, якщо не отримає того взаєморозуміння, якого чекав від своєї обраниці.

Гороскоп сумісності запевняє, що якщо партнери не будуть настільки меркантильні й прискіпливі, вони зможуть стати хорошими помічниками, що сприяють розвитку позитивних якостей в характері один одного. Їх спільна діяльність стає більш розумною і, як наслідок, більш ефективною. Поки вони будуть цікавими один одному, у жінки-Лев з чоловіком-Козерогом завжди залишається шанс на щасливе спільне майбутнє.

Козеріг і Лев – сумісність в сексі

У повсякденному житті між ними виникає чимало розбіжностей, але, якщо Козеріг опиняються в одному ліжку з Левом, всі шорсткості у взаєминах нівелюються. Гармонія в інтимному житті приходить не відразу, але, коли цей момент настає, обидва з подивом відкривають для себе те, з чим, можливо, жодному з них не доводилося стикатися раніше. Особливий сюрприз чекає Лева, оскільки Козероги відкриваються далеко не відразу. Однак перший може порахувати другого надмірно вимогливим, і його яскрава індивідуальність в рамках цієї еротичної зв’язку може злегка зблякнути.

Гороскоп сумісності Козерогів і Львів в роботі та бізнесі

Представники обох знаків Зодіаку відрізняються високою працездатністю і напористістю. Але, опинившись в одній “упряжці”, вони здатні показувати різні результати залежно від того, яку робочу завдання кожен з них вирішує. Якщо їх об’єднав короткий проект, то бажання показати себе, досягти найкращих результатів змусить забути про особисті амбіції. Але якщо Лев з Козерогом опинилися поруч надовго, то можливі взаємні інтриги, а їх спілкування набуває характер конкуренції. Куди кращим виявляється результат спільної діяльності, коли вони стають діловими партнерами. Але і в цьому випадку їм доведеться терпіти деякі негативні в розумінні кожної якості один одного, наприклад, Лева може бути не по душі критичність партнера, того – його прагнення до позерства.

Пара Козеріг – Лев: сумісність у дружбі

Козероги дуже відповідально ставляться до дружби, вкладають в неї всю душу, відрізняються особливою відданістю. На перший погляд, це саме те, що потрібно Леву, який потребує підтвердження чужий лояльності. Однак для Лева дружба – це ще один спосіб самовираження, зв’язок, що дозволяє приємно провести час, і він абсолютно не готовий при цьому обговорювати серйозні питання; йому нецікаво в компанії зі стриманим Козерогом. Дружба між ними можлива при давнє знайомство, спільне проходження будь-яких випробувань. Правда, з часом Лев починає розуміти, що надійність – це одне з найкращих якостей справжнього друга.