Ліплення на нігтях

Ліплення на нігтях сьогодні все частіше використовується в якості «родзинки» при створенні святкового дизайну нігтів. Різноманітні фігури на нігтях створюють чудовий об’ємний дизайн, який прикрасить ваші ручки в момент будь-якого торжества.

Ліплення на нігтях не підходить в якості повсякденного манікюру, так як по-перше, створює певний дискомфорт (нігті чіпляються за одяг), а по-друге, виглядає нескромно для ділової або робочої обстановки.

Об’ємний дизайн нігтів найчастіше вибирають нареченої, щоб прикрасити квіткової ліпниною безіменний палець, на якому буде красуватися колечко.

Фігурки на нігтях можна виліпити як об’ємні, так і більш плоскими, щоб не відчувати незручностей.

Ліплення на нігтях – не тільки гарний, але і самий трудомісткий процес прикраси рук. Її краще виконати у професійного майстра в салоні, щоб відчути себе справжньою королевою. Популярні два види матеріалу для ліплення – акрил і спеціальний 3D гель.

Одним з модних різновидів об’ємного оформлення нігтів є акваріумний дизайн. Робота виконується за допомогою гелю, який дуже зручний у застосуванні, пластичний, добре тримає форму і не розповзається. Спочатку майстер ліпить композицію за допомогою спеціальної високопластичної пудри, включає в неї різні декоративні елементи – фольгу, блискітки, блиск і т.д. Потім композиція заливається прозорим гелем і в результаті ми бачимо рівний, гладкий ніготь з картинкою «за склом».

Ліплення на нігтях може виконуватися як на нарощених нігтях, так і на своїх.