Кримінальний гороскоп.

Кримінальний гороскоп за знаками Зодіаку

Астрологічні знання охоплюють дуже багато сфер життя і діяльності людини. Не є виключенням і не самі приємні сторони буття – наприклад, злочину.

Щодня у світі відбуваються тисячі злочинів самого різного масштабу – починаючи від дрібних крадіжок і закінчуючи кривавими вбивствами. Добропорядні громадяни, почувши про чергових гучних злочинах, дивуються, що змушує людей тим або іншим чином порушувати закон – погані нахили, прогалини у вихованні, обставини?.. А може, знак Зодіаку?

У тому, що приналежність до того чи іншому зодіакальному сузір’ю визначає схильність до певного виду правопорушень, немає нічого дивного. Напевно ви помічали, що люди, народжені в один період, мають в характері чимало спільних рис, у тому числі негативних. Хтось більш алчен у порівнянні з представниками інших знаків Зодіаку, хтось-агресивний, марнославний, заздрісний, мстивий… Негативні якості особистості створюють благодатний ґрунт для появи схильності до тих або інших видів злочину. При певних умовах вона з потенційною перетворюється в реальну і відводить людину з праведного шляху.

Кримінальний гороскоп підкаже, до правопорушень яких видів схильні ті чи інші знаки Зодіаку. Він складений на основі аналізу типових негативних рис характеру, поганих звичок, які також мають властивість переростати в «другу натуру», а також на основі статистичних даних. В свій час були проаналізовані дані групи осіб, які скоїли такі тяжкі злочини, як вбивство і згвалтування. Їх «розсортування» по знаках Зодіаку дала такий рейтинг злочинців за знаком зодіаку:

Серед вбивць позиції розподілилися наступним чином: 1 місце – Лев; 2 – Тілець; 3 – Близнюки; 4 – Рак; 5 – Ваги; 6 – Козеріг; 7 – Овен; 8 – Діва; 9 – Риби; 10 – Стрілець; 11 – Скорпіон; 12 – Водолій.

По згвалтувань вийшла наступна картина: 1 місце – Риби; 2 – Тілець; 3 – Овен; 4 – Козеріг; 5 – Близнюки; 6 – Рак; 7 – Лев; 8 – Ваги; 9 – Діва; 10 – Водолій, 11 – Стрілець, 12 – Скорпіон.

Зрозуміло, було б несправедливо і необачно бачити в кожному Леві або Рибах кандидатів у кримінальники, а у Водоліїв – невинну овечку. Кримінальний гороскоп, як і будь-який інший, наприклад, еротичний чи здоров’я, попереджає про потенційні схильності, які можуть проспати в людині безпробудним сном все життя.