Крісло для педикюру: особливості застосування

Крісло для педикюру — це чудове інноваційне створення, яке дозволяє проводити салонні процедури в комфорті та затишку.

Різноманітність їх величезна, починаючи від найбільш спрощених стільчиків і закінчуючи комплексами для спа, з різними функціями і гідромасажем. Крім прямих обов’язків, крісло для педикюру є прекрасним об’єктом прикраси інтер’єру. Воно працює не тільки відвідувачів, але й на заклад.

Згідно з опитуваннями клієнти відразу ж звертають увагу на стан косметичного кабінету в цілому, на його дизайн і оснащеність обладнання, адже загальну картину складають дрібні фрагменти, які повинні бути доведені до досконалості. Погодьтеся, кожному людині приємний комфорт і затишок, незалежно від місця.

Згідно санітарно-епідеміологічним правилам і нормам щодо глави III «Вимог до пристроїв і обладнання приміщення» віщається наступне: «У кабінеті площею не менше 9 квадратних метрів допускається суміщення надання послуг по манікюру і педикюру з умовою організованого місця для роботи майстри». Цей допуск дозволяє майстрам використовувати два обладнання в одному кабінеті. Основним елементом тут стає крісло для педикюру.

  • Зручність. Воно потрібно не лише відвідувачам, але і майстрам. Адже до кабінету для роботи звикає кожен, також і до крісла.
  • Комфорт. Він також необхідний як для клієнта, так і для фахівця. За проведеними опитуваннями численна кількість жінок величезне значення відводить саме комфорту.
  • Дизайн. Загальна витримка стилю. Бажано, щоб педикюрне крісло було незамінною складовою тандему в оформленні кабінету.

З перерахованого вище випливає, що крісло для педикюру повинне також бути в загальному колірному угоді з інтер’єром. Найбільш приємні тони — пастельні. Наявність дратівливих квітів може назавжди відбити бажання відвідування кабінету. Якщо затишок і комфорт створений для майстра і клієнта, то процедура буде відповідати якості і естетики.

Тепер розглянемо технічні особливості крісел для педикюру. Щодо регулювання висоти обладнання крісла бувають:

  • з електропідйомником;
  • з гідропідйомником;
  • з пневмопід’ємником;
  • на основі механічного підйомника.

Найбільш зручні крісла з електропідйомником, гідропідйомником і пневмопід’ємником. Також крісла можуть розташовуватися на станині, диску, прямокутнику або пятилучье.

Крісла на станині, диску прямокутнику є стаціонарними, що не скажеш про пятилучье. В даному випадку обладнання може пересуватися по всьому кабінету. Це безумовний плюс для багатьох майстрів.

Слід звернути увагу на якість оббивки для обладнання. Воно може бути поролоновое, зі штучної шкіри або з натуральної. Тут все залежить від позиціонування салону: економ клас, люксовий і бізнес-клас. Багато хто віддає перевагу кожзаменителям, так як вони добре виглядають і вологостійкість.

Додатково корисні елементи крісла для манікюру

Зараз у продажу є безліч додаткових функцій для забезпечення комфорту як для клієнта, так і для самого майстра.

Все залежить від того, які процедури збирається проводити фахівець.

Окрему увагу варто приділити стільчику для педикюру, який забезпечує певний комфорт для роботи майстра.

Регулювання висоти сидіння дає можливість майстру підігнати табурет під певні вимоги, а відсутність спинки у деяких моделей не обмежує руху.

Стілець для педикюру ідеально підходить для оснащення робочого місця, а також є відмінним доповненням до інтер’єру. Багато стільці, як і крісла, оснащені педаллю для управління, за допомогою якої пристрій відмінно підлаштовується під клієнта.

ЦЕ ЦІКАВО

У крісла педаль управління має дві функції: «Додому» і «Положення лежачи». З їх допомогою багато крісла трансформуються в подобу гамака, а майстер регулює під свою зручність підставку під голову і ноги.

У багатьох кріслах для педикюру передбачений столик, на який ви можете покласти журнал, різні аксесуари, телефон. Для жінок дуже зручна штучка — це гачок для речей. Якщо ви раптом зайшли на процедури з морозу, то на допомогу прийде підігрів крісла. Ви сідаєте ніби в машину, і отримуєте задоволення від теплоти і масажу (ця функція також присутній у багатьох кріслах). А гідромасажна ванночка для проведення спа педикюру доповнить всі приємні моменти від відвідування салону.

Популярні моделі крісел для спа-педикюру

Сред них лідируючу позицію зайняло обладнання ТМ «Афродіта», «Надир», «EUROPEAN TOUCH».

Їх виробляють з використанням матеріалів високої якості, відповідно термін експлуатації таких апаратів гранично високий. Слід зазначити , що «EUROPEAN TOUCH» випускають досить оригінальні і цікаві рішення крісел спа-педикюру. Вони відрізняються елегантністю, багатофункціональністю і підвищеною комфортністю.

З цієї серії слід зазначити крісла Platino, SOLACE FORTE, MURANO. Останнє займає п’єдестал люксової індустрії спа-педикюру. Шоколадного кольору, з натуральної шкіри з оббивкою з бронзи і золотий ванній — естетам воно припаде до смаку. Але обладнання MURANO з даної категорії апаратів і найдорожче. Також їх продукція на ринку збуту існує більше 25 років і заслуговує довіри.

На сьогоднішній день крісла для педикюру та спа-послуг настільки різноманітні по дизайну і функціональності, що хочеться випробувати їх усіх.