Важливо

Красиві жіночі стрижки на довгі, середні і короткі волосся

У всі часи волосся були одним з головних прикрас жінки. А в наш час крім класичної «русої коси до пояса» з року в рік з’являється все більша кількість красивих жіночих стрижок, так що «арсенал» модниць лише поповнюється.

Красиві стрижки – коротка довжина волосся

Особливо популярним в ці роки вважається коротке каре. Звичайно, адже ця зачіска пасує жінкам з будь-якою базовою довжиною і в будь-якому віці! І до речі, виконане воно може бути в різних варіаціях: з довгою або короткою чілкою, або ж зовсім без неї.

Читати детальніше: Красиві стрижки для короткого волосся, фото.

Коротка лесенка освіжає волосся, надає їм «життя», а також актуального обсягу. Крім того, правильно підібрана драбинка може скорегувати особливості обличчя, прибравши трохи різкості і зробивши його більш жіночним.

Щоб створити модний сміливий образ дівчини експериментують з ультракороткими стрижками. Проте важливо не забувати: для такої зачіски особа повинна мати правильні пропорції і риси, так і фігура не повинна «підводити». В цьому випадку така стрижка дійсно послужить прикрасою. Приклади зачісок, «володіють» достатньою сміливістю: пікс. Незважаючи на майже чоловічу довжину волосся, молода дівчина з витонченими рисами обличчя буде виглядати з такою стрижкою досить тонко, ніжно і навіть благородно.

Красиві стрижки для середньої довжини волосся

Більше всього власниці таких волосся віддають перевагу каскадним стрижок, подовженому боб і каре. Відмінною прикрасою вважаються також асиметрія, структуровані пасма, локони, виділення і різні чубчика.

затребуваною стрижкою вважається каскад. Вона підбирається для всіх типів волосся, а також допускає ціле море варіацій, так що вона цілком може стати базовим варіантом.

Читати детальніше: Красиві стрижки для середніх волосся, фото.

Для власниці прямих, потовщених волосся відмінно підійде подовжений боб. Зробити таку стрижку «молодше» допоможе мелірування окремих прядок або колорування.

Лесенка на середні волосся (або ступінчаста градуювання) – це не що проходить класика. Тонким волоссю вона додає об’єму, а важкі – навпаки, полегшує.

Красиві стрижки на довге волосся

Однією з базових вважається каскад. Вона підходить для будь-якого волосся, але якщо ваші волосся трохи в’ється – вона ляже взагалі бездоганно.

Рвані зачіски – це вибір для стильних і сучасних. Одне «але» – така стрижка підійде тільки власниці пишних волосся, адже рідкісні, тонкі волосся вона тільки ще більше «прорідити».

І нарешті, коса чілка – ну, що за прекрасне доповнення до густим, довгим волоссям! Подібна зачіска підходить всім, але вимагає особливої уваги і догляду.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *