Кращі техніки виконання бажань. Що потрібно для того, щоб бажання здійснилося?

Сьогодні портал badabum розповість вам про деякі[ техніках, які наблизять вас до заповітних бажань і зроблять їх реальними. Як часто ми загадуємо бажання? Дуже часто неправда. Бажання бувають різними та часом навіть дуже сміливими. Здавалося б, те? що ми загадуємо – це всього лише недосяжні мрії. Якось мені довелося поспілкуватися з одним дуже мудрим та багатим людиною. Я запитала, у чому полягає ваш успіх? Він відповів: “Просто повір в себе і дій!”. Так-то воно так, але як знайти для себе мотиватор і дати собі “чарівного копняка”? Задавшись метою, я почала перечитувати масу літератури і знайшла не тільки мотиватори для себе, але дізналася секрети залучення грошей, склала карту бажань і навіть вивчила Тибетські техніки. Про це та інше й піде мова.

Про те, як можна здійснити свої заповітні мрії, думали люди споконвіку. На доказ цього існує величезна безліч змов і різних ритуалів. Люди, що захоплюються езотерикою, стверджують, що головною силою для того, що могло б бажання здійсниться, є сама людина. Якщо правильно сформувати бажання і направити його у Всесвіт, можна отримати бажане.

Існує безліч технік виконання бажань. Деякі спрямовані на «здоров’я», «успіх» і «щастя». У кого-то сформувалися конкретні бажання: мати багато грошей, знайти другу половинку. Для досягнення цілей, найкраще користуватися різними техніками.

Отже трохи про самих техніках:

№1 Школа Симорон
Ці техніки схожі на жарт, однак, отримали позитивні відгуки від людей, які ними скористалися. Просто частіше посміхайтеся і не збираєте зло в собі і заздрість, ставтеся до життя простіше, адже живемо один раз.
Зелені шкарпетки для залучення грошей.

maB77wBsqWfDRnAW-iwXISIJ24xMPUcY

Чому саме зелені, тому що це колір грошей, і він може притягати гроші. Купуємо шкарпетки, їх потрібно випрати, щоб вода змила попередню інформацію про людей їх зворушує. Після того як шкарпетки висохли, кладете гроші в шкарпетки будь-якого номіналу, і вимовляєте наступне: «Заряджайся грошима!». Потім на чистому аркуші паперу пишіть своє бажання. Не будемо просити самих грошей, ми будемо писати на листку, що хочемо за них купити, на що у нас поки не вистачає цих грошей (путівку, машину, квартиру..) На листку формуйте своє бажання ствердно. Наприклад : «Я куплю 5-ти кімнатну квартиру в Ризі». Можна навіть приклеїти картинку до листка тієї самої квартири. Після того як все буде готово, покладіть листок з бажанням на підвіконня , а наверх свої грошові зелені шкарпетки, так, щоб світло місяця їх висвітлював. При цьому варто вимовити: «Місяць прокидається – бажання моє минає, Місяць сходить – гроші до мене приходять».

Складаємо карту бажань.

karta-gelani-13

Карта бажань робиться на великому ватмані. Ви зможете розмістити всі свої бажання, які пишуться там в теперішньому часі, прикріпити картинки. Пишемо бажання ніби це ми вже їх зробили, а не хочемо робити. Наприклад: «я здорова», «я стала», «я купила», «я отримала», «я зробила», «я одружений» і т. д. В центрі ватману приклеюйте свою фотографію, а по колу пишіть бажання, які ви вже, начебто, зробили. Наприклад: «Я купила 5-ти кімнатну квартиру в Ризі» і т. д Це зовсім легко робиться, просто повірте, що це спрацює.

Щоденник на 100 днів.

ij4h5mvisI71HLBl6Ato8_nJai9CMAaE

Візьміть щоденник, зошити або блокнотик, перелистните 100 сторінок, а на 101 сторінці опишіть ваші бажання, які хочете досягти. Протягом 100 днів, заповнюйте по сторінці в день і описуйте дії, які вас приведуть до виконання цих бажань або просто опишіть ваш день. Для чого це робиться для того, щоб ви стали цілеспрямованою людиною. Адже якщо ми будемо програмувати себе на успіх, на підсвідомому рівні до цього будемо йти самі.

№2 Техніка виконання бажань «Склянка води».

stakan-vody

Як це працює. Берете листочок паперу і пишете на ньому свої бажання, ніби вони вже збулися. «Я щаслива, у мене міцна здорова сім’я»і т. д. Наливаєте склянку води, бажано талої або джерельною, ставите на листок і навколо ставите руки, закриваєте очі, концентруєтеся на бажанні й намагаєтеся відчути тепло в руках спрямоване на воду. Так ви ділитеся з водою своєю енергією. Після того, як все готово, випиваємо воду. Це можна робити вранці і ввечері. І головне, вірте в те, що робите. Ця техніка схожа з магічними хвилинами Нового року, який не за горами. Ми тримаємо під бій курантів келих з шампанським і концентруємося на своєму бажанні. Не знаю як у вас, але у мене кожен рік збувається.

№3 Тибетські техніки.

wjpuhnmnYS7opnkGOa7z6RJfzsNkHS_z

Ні для кого не секрет, що тибетські монахи дуже мудрі, а все чому, тому що вони вдаються до особливих технік і мантр, які вважаються священними. Вимовляння мантр вимагає повної концентрації і чітке вимови кожного звука. Деякі читають мантри під певну фазу місяця і певну кількість слів, так вони будуть більш дієвими. Подробиці ритуалу я не можу описувати тут з багатьох причин, так як вони мають дуже потужну силу.

Головні умови для того, щоб ваші бажання збулися:
Ваші бажання не повинні нести негатив і шкоди для оточуючих. Твори лише добро, бажай тільки хорошого.
При будь-яких обставин, вірте в те, що ваше бажання неодмінно збудеться.
«Хочеш бути щасливим – будь ним». «Все в наших руках». Адже неспроста ці вислови стали в народі крилатими.