Козеріг, знак Зодіаку.

Знак Зодіаку Козеріг 22.12 – 20.01

Козеріг

Сузір’я: назва по-латині – Козеріг; головна зірка – Гиеди (Альгеди); сусідні сузір’я – Водолія, Стрільця, Південної Риби, Малого Коня, Орла, Антіноя; час кульмінації – кінець серпня – початок вересня.

Значення: Козеріг – знак Зодіаку, символом якого є тварина козеріг, уособлення завзяття, вміння йти до вершин, перемагаючи перешкоди.

Схематичне графічне зображення (гліф): цапина борода і риб’ячий хвіст (символом Козерога в давнину служив морський козел). Також в ньому бачать коліно і колінну чашечку людини (ця частина тіла управляється даними сузір’ям). Даний гліф говорить про поєднанні відповідальності і влади, подпитываемом сильною пристрастю.

Стихія Козерога: Земля, останній земний знак.

Планета-управителька Козерога: Сатурн.

Магічні талісмани Козерога: чорний кіт, черепаха.

Камені Козерога: онікс, малахіт.

Кольори: коричневий, чорний, темно-зелений, синій, попелястий, блідо-жовтий.

Метал: свинець.

Щасливі дні: вівторок, субота.

Нещасливі дні: понеділок, четвер.

Щасливі цифри і числа: 3, 5, 7, 8 (також всі числа, які діляться на 8), 14.

Найважливіші роки життя Козерогів: 28, 35, 42, 56.

Оптимальна сполучуваність з роками народження за східним гороскопом: рік Мавпи, Дракона, Щури.

Полярний знак Зодіаку: Рак. Люди, народжені під сузір’ям Козерога, в особистих стосунках досить стримані, вся їхня енергія спрямована на досягнення успіху в суспільстві, їм важливо мати на увазі, користуватися авторитетом. Раки ж найбільше потребують любові, найбільш комфортною обстановкою для них є будинок і суспільство близьких.

Відповідність в рослинному світі: плющ, буряк, верба, чорний мак, біла гвоздика, тополя.

Відповідність у тваринному світі: козел, інші парнокопитні, а також чапля, мавпа.

Країни і регіони світу, що знаходяться під управлінням зодіакального знака Козеріг: Прибалтика, Болгарія, Афганістан, Індія, Мексика, Бірма, Китай.

Міста, що знаходяться під управлінням знака: Чикаго, Бостон, Монреаль, Брюссель, Оксфорд.

Самий кращий для життя клімат: в залежності від віку – чим старша людина, тим більш теплий клімат йому необхідний (аж до тропічного).

Бажане місце проживання: будь-яке місто.

Джерела підвищеної небезпеки для Козерогів: таємниці, що мають відношення до їх минулого, а також негативний (часто приховане) ставлення до них у зв’язку з їх надмірною емоційною холодністю.

Знамениті представники знака: Ісаак Ньютон, Олександр Грибоєдов, Мао Цзедун, Поль Сезанн, Анрі Матісс, Шарль Луї де Монтеск’є, Мольєр, Мартін Лютер Кінг, Федеріко Фелліні, Жанна д’арк, Марлен Дітріх, Галина Уланова.