Козеріг і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Козеріг – Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Козеріг – Водолій

Сумісність Козерога з Водолієм залишає бажати кращого, якщо вони знайдуть спільну мову, то тільки в результаті взаємних поступок. Характери представників цих знаків Зодіаку істотно відрізняються, вони по-різному дивляться на світ: Козеріг є консерватором, Водолій – його повною протилежністю, людиною, активно прагнуть до впровадження нових ідей. У відносинах Козеріг прагне до стабільності і цінує надійність, чого Водолій в силу характеру забезпечити не може. У той же час, обидва ці людини рішучі, наполегливі та цілеспрямовані, тому, якщо вони поставлять за мету домогтися чого-то спільними зусиллями чи знайти взаєморозуміння, у них все вийде.

Козеріг і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Козерога Козеріг чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

Пара чоловік-Козеріг – жінка-Водолій справляє на оточуючих сильне враження – таємнича, м’яка, трепетна особа в суспільстві елегантного, суворого кавалера, від якого виходить відчуття внутрішньої сили. Однак за зовнішньою картинкою криється величезна різниця в світогляді, яка неодмінно скаже своє вагоме слово.

Ці двоє можуть відразу виділити один одного з натовпу, інтуїтивно відчуваючи, наскільки красиву пару вони можуть скласти. Козеріг перший час буде зачарований своєю обраницею, але ідилія триватиме недовго. Партнери не настільки пасивні, щоб миритися з тим, що їх не влаштовує. Козеріг-чоловік почне висловлювати невдоволення з приводу незалежності жінки-Водолія і того, що її захоплення знаходяться десь поза домашніх стін і ніяк не пов’язані з ним і в цілому з сім’єю. Виховувати дружина почне і дружина-Водолій, прагнучи підпорядкувати його життя свого розпорядку дня і не соромлячись тиснути на нього у відкриту.

До пори До часу Козеріг може закривати на це очі або віджартовуватися, але рано чи пізно поведінку дружини викличе у нього крайню ступінь роздратування, що призведе до скандалу. Крім того, що Козерога обурює небажання жінки приділяти родині достатньо часу і уваги, його, м’яко кажучи, не приводить у захват необхідність витрачати не тільки нервові клітини, але і гроші, оплачуючи численні запити дружини, не пов’язані з будинком.

Гороскоп попереджає: якщо в цих питаннях вони не знайдуть компромісу, обидва рано чи пізно прийдуть до рішення про розставання. Найчастіше так і буває, і такі відносини повільно гинуть із-за того, що жінка-Водолій не бажає переглянути свою поведінку на користь сімейних інтересів, а чоловік-Козеріг ні на йоту не має намір пом’якшити свою жорстку позицію. А якщо б вони були взаємно поступливими, то стали б ближче один одному і зрозуміли б, наскільки більше радісною могла б стати їх життя, а розбіжності були б успішно переможені, відкривши перед подружжям шлях до щастя.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Козеріг жінка Сумісність Козерога

Ця дивна пара нерідко існує як би у відриві від дійсності. Помітна і взаємна відчуженість партнерів один від одного. Це два самотніх по суті людини, які чомусь зважилися пов’язати свої долі разом. В деяких речах вони будуть дивно солідарні, але в цілому знайти взаєморозуміння їм буде дуже непросто.

Чоловік-Водолій і жінка-Козеріг можуть швидко захопитися один одним, але прозріння приходить так само стрімко. Водолій, сподівався знайти в особі партнерки стабільність і теплоту душі, неприємно здивується, коли зрозуміє, що вона здатна бути підступною і змінювати принципи в залежності від обставин. На прямолінійного і щирого Водолія це може подіяти, як відро холодної води.

Невдоволення жінки-Козерога, в свою чергу, буде викликати непередбачуваність поведінки чоловіка, його екстравагантні витівки. Їй дуже хочеться, щоб чоловік-Водолій був більш прив’язаний до домашнього вогнища, тримав сімейні справи під контролем, щоб вона могла займатися собою і своєю улюбленою роботою.

Але це не означає, що жінка-Козеріг з чоловіком-Водолієм категорично не можуть бути щасливі разом – підтвердженням тому служить чимало таких пар, які прожили разом багато років. Але для поліпшення перспектив обом подружжю не обійтися без роботи над собою. Водолій повинен розлучитися зі звичкою постійно проводити час поза домом, ухилятися від зобов’язань, нехтувати усталеними нормами поведінки. Його намагання залишити в недоторканності свій внутрішній світ, оберігаючи його навіть від коханої, ніколи не знайде розуміння у цієї жінки. Якщо вона буде намагатися перекроїти його волелюбну натуру, пускаючи в хід будь-які засоби, починаючи з хитромудрих вивертів і закінчуючи відвертим тиском, результат буде прямо протилежний.

Будь-які сварки здатні істотно скоротити стаж спільного сімейного життя. І тільки об’єднавши зусилля вони зможуть перемогти суперечності своїх характерів і піти по життю рука об руку. Зухвалість і винахідливість чоловіка-Водолія, помножена на терпіння, наполегливість і розсудливість жінки-Козерога, могли б сприяти досягненню великих спільних успіхів. Зрозуміти один одного – найкоротший шлях до щастя для цієї пари.

Водолій і Козеріг – сумісність в сексі

У Водолія з Козерогом непогана сумісність в ліжку, але різниця в підході до сексу все-таки досить відчутна і неодмінно позначиться на якості відносин. Водолій – прихильник експериментів, нетривіального сексу, в той час як Козеріг і тут дотримується традицій. Другий здасться першого занадто нудним, що загрожує відсутністю задоволення сексуальних та емоційних потреб. Однак, якщо Козеріг розслабитися і увійде у смак, то шанси на досягнення повної гармонії у цієї пари істотно підвищаться.

Гороскоп сумісності і Козерогів, Водоліїв в роботі та бізнесі

Перспективи ділового співробітництва в цьому тандемі неоднозначні. Якщо Водолії з Козерогами мають спільну мету, є высокоорганизованными інтелектуалами, то вони знайдуть способи знайти взаєморозуміння, адаптуватися до стилю роботи партнера і успішно справитися з поставленими завданнями. Якщо ж їх об’єднав випадок, і вони не вважають за потрібне шукати точки дотику, то на перший план виходять відмінності між ними і взаємне невдоволення. Водолій відмовляє Козерогові в умінні підходити до справи творчо, вважаючи його “гальмом” робочого процесу, а Козеріг сумнівається в здатності Водолія бути діловою людиною в принципі. Тим не менш, якщо вони вирішать об’єднатися на добровільній основі, то складуть досить оригінальну пару і в дуже багатьох сферах бізнесу зможуть добитися гарних успіхів.

Пара Водолій – Козеріг: сумісність у дружбі

Козеріг рідко дружить з ким-то просто так, зазвичай він переслідує якусь вигоду, його об’єднують з друзями спільні інтереси, найчастіше ділового характеру. Водолій ж – сумнівна кандидатура на роль людини, який може бути йому корисний. Крім того, їх спілкування навіть у колі спільних друзів буває наповнене постійними сутичками, запеклої захистом власних позицій і думок. Волею випадку опинившись приятелями або друзями, Козероги з Водоліями здатні згодом доставити один одному чимало неприємних хвилин. Наприклад, ідеалістичні устремління Водолія можуть бути уїдливо висміяні раціональним Козерогом. У свою чергу, того будуть не по душі спонтанні візити одного-Водолія в позаурочний час і пропоновані їм способи проведення часу. Така дружба рідко може тривати роками – набагато частіше таким відносинам буває відміряний куди більш короткий термін.