Корекція нігтів

Корекція нігтів здійснюється, як правило, після їх штучного нарощування. Це пов’язано з тим, що приблизно через 2-3 тижні після проведення процедури нарощування за рахунок росту нігтів певна зона біля їх основи оголюється від нарощеного матеріалу, який, у свою чергу, зміщуючись до кінчика нігтя, може відшаровуватися або обламуватися разом з ним. В результаті погіршується зовнішній вигляд нігтів і вони потребують корекції.

Корекція нігтів – процедура досить трудомістка і вимагає акуратності й точності виконання. Вона дозволяє виявити помилки і недоліки, допущені в ході початкового моделювання нігтів і виконується, як правило, в хорошому косметичному салоні у того ж майстра, який виробляв Вам нарощування.

Інтервал між корекціями нігтів визначається швидкістю їх зростання і станом натуральних нігтів, яке залежить від загального стану організму. При виконанні корекції у досвідченого майстра зміщення матеріалу, як правило, не відбувається. Якщо ж воно і є, то не більше ніж на 1-1,5 мм. В разі великих значень потрібно визначитися з можливими причинами, які можуть бути наступні:

1. Порушення правил догляду за нарощеними нігтями.

2. Несумісність обраного матеріалу з натуральними нігтями.

3. Надмірна довжина країв нігтьових пластинок.

4. Наявність хронічних захворювань.

5. Застосування в лікуванні антибіотиків.

6. Використання в побуті синтетичних миючих речовин, що контактують з шкірою рук і нігтями.

7. Недостатня кваліфікація майстра, що виявляється у порушенні технології корекції, або неуважності в роботі.

Процес корекції нігтів, нарощених акрилом або гелем, займає приблизно 1-1,5 години і полягає в нанесенні штучного матеріалу на край отросшей нігтьової пластинки. Від якості виконання процедури корекції нігтів залежить репутація конкретного майстра і косметичного салону в цілому, оскільки вона займає значну частку в сегменті його послуг.