Кондиціонери для волосся

Зовнішній вигляд людини безпосередньо залежить від впливу навколишнього середовища. Під її вплив потрапляють і волосся. Без сумніву, їх можна назвати відображенням здоров’я людини. При знайомстві, спілкуванні, ділової зустрічі співрозмовник неодмінно звертає увагу на охайність і стан волосся. Для того щоб виглядати гідно, потрібно стежити і доглядати за цією невід’ємною частиною людського тіла.

Погодні умови, засоби укладки, вода і ще безліч чинників впливають негативно на стан волосся. Навіть використання шампуню може нашкодити. Тому для пом’якшення його дії, зволоження і живлення нашої шевелюри було створено спеціальний засіб по догляду за волоссям — кондиціонер.

Безліч корисних добавок, ефірних масел і мікроелементів використовують для створення цього кошти. Завдяки чому волосся набуває здоровий вигляд, блиск, об’єм і стають легкі в розчісуванні. Для найкращого ефекту рекомендується застосовувати засоби «два в одному» у вигляді шампуню-кондиціонера, а самостійний засіб.

Розрізняють кілька видів кондиціонерів:

 1. Експрес-кондиціонер. Використовується для відновлення пошкоджених, сухих, неслухняного волосся. Можливо щоденне застосування. Полегшує розчісування, надає обсяг, гладкість за короткий проміжок часу після нанесення. Після такого засобу волосся повністю готові до укладання, треба лише дати йому вбратися. Не варто переборщувати, так як можна домогтися ефекту обважнення волосся.
 2. Кондиціонер-ополіскувач. Наноситься на чисті, злегка підсушене волосся. Створює тонку плівку, яка перешкоджає випаданню, сприятливо впливає на гладкість і стан волосся. Склад такого засобу багатий мікроелементами, які проникають в товщу волосся, і не дають йому натягатися в мокрому стані. Такий вид кондиціонерів не варто наносити на довгий час. Добре підходить для жирних і кучерявих волосся.
 3. Спеціалізовані кондиціонери. Дія їх спрямоване на вирішення певних завдань. У зв’язку з цим існує кілька напрямків – для посічених кінчиків (відновлення і зміцнення), для додання обсягу, для фарбованого волосся.
 4. В окрему групу можна виділити домашні кондиціонери. Зараз вони стають дуже популярними завдяки натуральному складу, доступності інгредієнтів і великій кількості мікроелементів.

Для того щоб отримати максимальний ефект від використання кондиціонера, потрібно дотримуватися кількох правил:

 • намагатися використовувати кошти з однієї лінійки;
 • не використовувати шампуні, роблять волосся сухим;
 • наносити кондиціонер не на мокрі волосся, а на підсушені рушником;
 • підбирати засіб в залежності від типу волосся;
 • користуватися для нанесення і змивання гребінцем з рідкісними зубцями (або втирати масажними рухами руками);
 • не змивати засіб гарячою водою, краще використовувати прохолодну;
 • виходити на вулицю в головному уборі.

Якщо порівняти бальзам і кондиціонер, то потрібно врахувати, що кондиціонер не наноситься на всю довжину волосся, тільки на корені. Крім того, кондиціонери виробляють антистатичний ефект. Більшою мірою, на відміну від бальзамів, ці засоби слугують для нейтралізації дії шампуню.

Для того щоб виглядати привабливо, кожна жінка використовує масу коштів. Волосся завжди будуть виглядати красиво і доглянуто, якщо використовувати кондиціонери для волосся.

До того ж не маловажним аспектом є те, що ці кошти спрямовані на підтримку здоров’я волосся, збереження структури і блиску. Можна купувати кондиціонери в магазині або приготувати в домашніх умовах. Але необхідно пам’ятати, що запорука успіху в регулярності використання. Тоді волосся стане справжньою візитною карткою і допоможуть своїй господині виглядати карколомно.