Комплекс вправ для схуднення з гантелями жінкам

Вправи для схуднення з гантелямиПри боротьбі із зайвою вагою дуже ефективні для схуднення вправи з гантелями для жінок. Тренування з гантелями є обов’язковою частиною стандартної програми схуднення. Зовсім не обов’язково для цього відвідувати тренажерний зал. Їх цілком можна виконувати вдома.

У цій статті ми розповімо про те, як позбавитися від зайвої ваги, виконуючи вправи для схуднення з гантелями в домашніх умовах, а також наведемо комплекс вправ для схуднення для дівчат.

Отримуйте задоволення від тренувань. Під час занять слухайте приємну музику. Важливо, щоб одяг і килимок для виконання вправ були зручними і комфортними. Між тренуваннями робіть перерву на 1-2 дні, щоб не перенапружувати м’язи тіла.

Переваги вправ для схуднення з гантелями для жінок

Вправи для схуднення з гантелями дуже корисними, вони дозволяють не тільки боротися із зайвою вагою, але і зробити тіло красивим і струнким, зміцнюють суглоби і зв’язки, покращують загальний стан здоров’я.

Виконуючи вправи для схуднення з гантелями, жінки не тільки швидко розлучаються з зайвими кілограмами, але і тренують тіло, роблячи його привабливим і спортивним.

Комплекс вправ для схуднення для дівчат з використанням гантелей цілком можна виконувати вдома. Гантелі продаються практично в будь-якому спортивному магазині. Для домашніх тренувань краще придбати гантелі з регульованим вагою. Вони досить компактні і зручні в застосуванні.

Як правильно виконувати вправи з гантелями

Виконуйте фізичні вправи з гантелями не раніше ніж через дві години після їжі.

Виконуючи вправи для схуднення з гантелями в домашніх умовах, починати тренуватися краще з великих м’язів, наприклад, вправи на ноги.

Розвивайте своє тіло гармонійно. Включайте в кожне тренування вправи на всі групи м’язів. Це дозволить вам худнути рівномірно і здобувати бажану форму пропорційно.

Для виконання вправ з гантелями потрібно правильно вибирати вага спортивного знаряддя. Вибирайте вага гантелей таким чином, щоб ви змогли виконати мінімум вісім повторів вправи.

Не робіть різких рухів. Вправи з гантелями потрібно виконувати плавно, без ривків, тільки тоді ваші м’язи будуть працювати правильно і ви отримаєте бажаний ефект від вправ.

Перед тренуванням зробіть розминку, розігрійте м’язи свого тіла. Можна виконати біг на місці з високим підніманням колін, зробіть махи ногами і руками, нахили вперед і в сторони. Невелика трихвилинна розминка посилить ефект вправ для схуднення і дозволить вам уникнути будь-яких травм під час занять.

Закінчувати тренування потрібно розтяжкою. Це дозволяє розслабити м’язи, до того ж розтяжка дуже корисна для суглобів і зв’язок.

Комплекс вправ для схуднення для дівчат

Вправи для схуднення з гантелями для жінокВправа для ніг і сідниць. Вихідне положення – стоячи, ноги на ширині плечей, руки опущені вниз. Зробіть присідання, тримаючи в обох руках гантелі. Присідати треба так, щоб лінія стегон при опусканні була паралельна лінії підлоги. Тягніться сідницями тому. Спина повинна бути прямою. Затримайтеся на кілька секунд в нижній точці. Виконайте 4 підходи по 20 разів.

Випади. Вихідне положення – стоячи, ноги розставлені в сторони на ширину плечей, руки з гантелями опущені вниз. Викидайте вперед праву ногу і спирайтеся на неї. При цьому ліва нога піднімається на носок. Зробіть присідання в такій позі, в нижній точці затримаєтеся. Прийміть вихідне положення. Повторіть вправу на ліву ногу. З чергуванням ніг виконайте вправу для схуднення з гантелямипо 20 разів, 4 підходи.

Згинання ніг. Початкове положення – лежачи на животі, руки витягнуті уздовж тіла. Затисніть гантель між ступнями. Починайте згинати ноги таким чином, щоб гантель підтягувалася до сідниць. Потім поверніться у вихідне положення. Виконайте 4 підходи по 20 разів.

Тренування спини. Вихідне положення – стоячи, ноги разом, корпус тіла опущений вперед на кут 45 градусів, руки з гантелями опущені вниз. Починайте поперемінно підтягувати руки з гантелями до пояса. Виконайте 3 по 15 разів. Вправа тренує м’язи спини, формуючи красиву поставу.

Вправи для грудних м’язів. Початкове положення – лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні стоять на підлозі. Підкладіть під спину подушку таким чином, щоб лікті не торкалися підлоги. На вдиху піднімайте руки з гантелями вгору, розпрямляючи лікті. На видиху повільно опускайте руки до грудей, розводячи лікті в сторони. Затримуйте руки в нижньому положенні на декілька секунд. Потім поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по 15 разів. Вправа допомагає зробити груди пружною і більш гарною.

Вправа для рук. Вихідне положення – стоячи прямо, руки з гантелями опущені вниз. Одночасно піднімайте руки з гантелями, згинаючи їх в ліктях, і переводьте їх у наступне положення: одну руку заведіть за спину, другу руку підтягніть до грудей. Чергуйте положення рук. Вправу потрібно виконувати плавно, без ривків і різких рухів. Вправа тренує біцепси і трицепси рук.

Вправа для преса. Початкове положення – лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні на підлозі. Руки з гантелями зігнуті в ліктях і заведені за голову. На видиху піднімайте корпус тіла вгору, відриваючи лопатки від підлоги. Затримайтеся в верхньому положенні. На вдиху поверніться у вихідне положення. Слідкуйте за тим, щоб під час виконання вправи поперек був притиснутий до підлоги, а підборіддя спрямований вгору. Для тренування косих м’язів живота в цьому ж положенні зробіть скручування, повертаючи корпус тіла в сторони по черзі. Руки з гантелями за головою.

Регулярно виконуючи вправи для схуднення з гантелями в домашніх умовах, ви зможете впоратися із зайвою вагою вже через кілька тижнів. Не варто думати, що ефект буде досягнутий за кілька днів. Підійдіть до питання комплексно. Потрібно розуміти, що красиве струнке тіло вимагає певних зусиль і часу. Виконуючи комплекс вправ для схуднення для дівчат, ви одночасно знизити вагу і зробите своє тіло рельєфним і привабливим.