Комплекс кращих вправ для м’язів черевного преса

Кращі вправи для черевного пресаПрирода, наградившая жінку стрункими ногами, красивою грудьми, тонкою талією не робить всю цю красу нескінченно прекрасною. З плином часу і відбуваються змінами у житті жінки її фізична форма змінюється і, як правило, не в кращу сторону. Якщо м’язовий тонус не підтримувати в хорошій формі, то в’ялі м’язи не будуть підтримувати гарний силует. Особливо це стосується м’язів живота. Навіть у жінок, не схильних до повноти, після пологів обвисає живіт. Якщо м’язовий тонус живота до вагітності був не досить розвинений, то відновлюватися обвислий живіт, швидше за все не буде. Розмір живота залежить від товщини жирових відкладень і розслаблення м’язів. Якщо жирові відкладення досить великі, то страждає при цьому і талія, так що фігуру необхідно конструювати самої, і рішучим чином починати виконувати вправи для черевного преса.

Кілька правил перед початком виконання вправ

Якщо у вас від одного погляду в дзеркало псується настрій, не здумайте тікати до холодильника і з криком « Мене вже не врятувати!» поїдати його вміст. Затамувавши образу на свій живіт, необхідно для себе вирішити: де саме ви будете мстити за свою втрачену красу – у фітнес залі або будинку. Якщо ви вирішите залишитися зі своїм ворогом віч-на-віч, тобто вдома, то пам’ятайте:

  • Перед початком проведення занять необхідно розігріти м’язи. Ви можете просто активно порухатися під хорошу музику або виконати кілька простих вправ (нахили в різні сторони).
  • Для ефективного результату від виконаних вами вправ на м’язи черевного преса необхідно займатися щодня, починаючи з 15 хвилин. Потім збільшуючи кількість вправ і тривалість занять до 1часа.
  • Ефект від вправ для черевного преса досягається не за рахунок частоти і амплітуди, а за рахунок правильності виконання.
  • Після першого заняття на наступний день будуть боліти м’язи живота, і вам напевно не захочеться долати біль. Не піддавайтеся слабкостям! Згадайте про наближення весни і ваш обтягуючий топік! З гаслом «Жиру немає!» вирушайте качати прес (після розігріву, м’язи перестануть хворіти).
  • Правильне виконання комплексу вправ для черевного преса супроводжується правильним диханням. На момент найвищої напруги м’язів, ви повинні робити видих, при цьому передню стінку живота необхідно як можна глибше втягнути. При прийнятті вихідного положення робити вдих, але втягнутий живіт по можливості не розслабляти.
  • Як і будь-яку справу, вправи для черевного преса не терплять ледарів. Намагайтеся не пропускати заняття. Адже результат буде досягнуто при дотриманні регулярності. Але доходити до фанатизму не треба, якщо, звичайно, вам не потрібні «сталеві кубики» як у Великого Арні.
  • Для занять вам потрібна спокійна і не відволікаюча обстановка. Ритмічна музика буде хорошим фоном.

Комплекс вправ для черевного преса

Комплекс вправ для черевного преса

Велосипед. Дуже просте і всім відому вправу. Лежачи на килимку закинути руки за голову, зігнути ноги в колінах і піднявши їх здійснювати кругові рухи (як на велосипеді). Чим нижче ваші ноги, тим сильніше напружується прес і більше навантаження на м’язи живота.

Книга. Це одне з кращих вправ для черевного преса вимагає великих зусиль і напруження м’язів живота. Лежачи на спині витягнути руки і ноги, потім повільно піднімайте руки та ноги, намагаючись торкнутися колінами лоба. Вправу можна ускладнити, якщо зафіксувати положення тіла з піднятими руками і ногами не дістаючи до підлоги декількох сантиметрів.

Берізка. Це теж досить поширене, але дуже гарна вправа для м’язів черевного преса. В положенні лежачи на спині, руки витягніть уздовж тулуба. Напружуючи м’язи живота спочатку підніміть ноги, а потім і таз якомога вище. Зафіксуйте своє тіло на кілька секунд, потім прийміть вихідне положення.

Їжачок. Дуже гарна вправа для верхнього преса. У положенні лежачи, руки знаходяться з зігнутими ліктями за головою. Ноги зігнуті в колінах. Повільно згинаючи верхню частину тулуба, піднімаємо корпус, намагаючись торкнутися чолом колін. Потім повільно опускаємося на килимок.

Богомол. У положенні лежачи, руки за головою, зігнуті в ліктях. Ноги зігнути в колінах і згинаючи тіло намагатися дістати лівим ліктем праве коліно, потім правим ліктем ліве коліно. Вправу можна виконувати як у положенні лежачи, так і стоячи, по черзі піднімаючи ноги і торкаючись ліктями колін. Це краща вправа для черевного преса, зокрема для косих м’язів живота.

Зірка. Лежачи на підлозі, розвести руки і ноги в різні сторони. Потім лівою рукою торкнутися носка правої ноги, і навпаки правою рукою торкнутися носка лівої ноги.

Ножиці. Сидячи на стільці чи лавки, зробіть упор на руки. Потім, піднявши ноги вгору, зробіть мимобіжні руху в повітрі і на кілька секунд зафіксуйте це положення. Можна робити те ж вправу, тільки в положенні лежачи на спині.

Самостійні, не залежні від тренувань вправи на черевний прес полягають у напруженні м’язів, фіксації положення та їх розслабленні. Таку вправу можна робити вдома і на роботі. І взагалі вчіться тримати прес весь час в напрузі. Спочатку важко і незручно, потім входить в звичку.

Ці та інші вправи для черевного преса виконувати не складно, вся справа в силі волі і бажання придбати гарну фігуру. Тільки регулярні заняття і правильне збалансоване харчування допоможуть вам стати стрункою. Навіть якщо ви заженете себе в жорсткі рамки» і будете дотримуватися суворої дієти, в’ялий живіт вас не покине. При збільшенні м’язів тіла поліпшується метаболізм і це прискорює спалювання зайвого жиру, а м’язи живота підтягнутий обвислі ділянки. Якщо займатися хоча б три рази в тиждень, доповнюючи комплекс вправ обгортаннями, то через місяць тренувань ваше тіло почне здобувати бажані форми. Будьте націлені на результат і регулярно виконуйте всі вправи, тоді, ваш улюблений наряд, здається ще недавно нездійсненною мрією, стане вам у нагоді! Здоров’я і краси вам, милі жінки!