Комплекс дихальних вправ для схуднення бодіфлекс

Бодіфлекс вправи для схудненняБодіфлекс – вправи для схуднення, розроблені американською жінкою Гріг Чайлдерс. Вправи бодіфлекс поділяються на три види:

  • Розтягуючі вправи направлені на те, щоб зробити більш еластичними м’язи і зв’язки тіла, розтягнути хребет, зробити його рухомим.
  • Ізотонічні вправи направлені на одночасну роботу кількох груп м’язів.
  • Ізометричні вправи направлені на роботу однієї певної групи м’язів.

Вправи для схуднення бодіфлекс засновані на поєднанні дихальних вправ і вправ на розтяжку. Таке поєднання є досить ефективним при боротьбі з целюлітом і позитивно позначається на загальному стані здоров’я. При регулярному виконанні вправ для схуднення бодіфлекс йдуть не тільки проблеми з надмірною вагою, але значно покращується загальне самопочуття.

Дихальні вправи для схуднення бодіфлекс сприяють збагаченню організму киснем, допомагають впоратися із зайвою вагою і нестачею енергії, наповнюють організм життєвими силами. При регулярних тренуваннях шкіра стає еластичною і пружною, особа набуває здоровий колір і рум’янець.

Для завзятих курців дихальні вправи допомагають очистити легені і сприяють відвикання від шкідливої звички. Чим більше організм збагачується киснем, тим менше людині хочеться курити.

Комплекс вправ для схуднення бодіфлекс допомагає не тільки позбутися від проблем з вагою, але і сформувати красиву, струнку фігуру.

Правила виконання вправ бодіфлекс

Дуже важливо виконувати вправи для схуднення бодіфлекс регулярно, тільки при щоденних тренуваннях Ви отримаєте бажаний результат.

При виконанні комплексу вправ для схуднення бодіфлекс немає необхідності дотримуватися сувору дієту, голодувати або обмежувати себе в яких-небудь продуктах.

Протипоказаннями до занять бодіфлексом відноситься вагітність, температура тіла, внутрішньочерепний тиск, глаукома та кровотечі різної етіології.

Дихальні вправи для схуднення бодіфлекс

Техніка дихальних вправ передбачає видихи тільки через рот, а вдихи через ніс. Таке дихання ще називають діафрагмальний.

Розглянемо основні етапи діафрагмального дихання:

1 етап. Видихи ротом. Навчитеся правильно видихати повітря через рот. З легких повністю видихайте повітря таким чином, як ніби вам потрібно здути м’ячик. При цьому округліть рот і складіть губи трубочкою. Спокійно видихайте повітря через рот.

2 етап. Вдих через ніс. Уявіть, що у вас рот зав’язаний або заклеєний, не користуйтеся ним для вдихання повітря. Робіть різкий вдих, втягуючи повітря як пилосос. Намагайтеся втягувати повітря так, ніби вам його не вистачає. Припиніть втягувати повітря, коли відчуєте, що в легенях більше немає місця.

3 етап. Видих з діафрагми. Напружте м’язи живота з силою видихніть повітря через широко відкритий рот. Бажано видих теж супроводжувати звуком. Потрібно видихати так, щоб діафрагма як можна швидше виштовхуючи повітря.

4 етап. Затримка дихання. Як можна щільніше стисніть губи. Не втягуйте повітря через ніс. Затримайте дихання і починайте потроху втягувати в себе живіт. Робіть це, поки живіт не стане плоским. При цьому всі органи повинні втягуватися під ребра, піднімаючи за собою кишечник. Продовжуйте виконувати вправу до тих пір, поки живіт не стане увігнутим усередину. Очеревина має як би стосуватися хребта. Під час виконання вправи треба рахувати до восьми. На кожен раз при рахунку втягуйте живіт сильніше.

5 етап. Вдих носом. Зробіть глибокий вдих носом. Відчуйте, як повітря наповнює ваші легені. На вдиху рахуйте до восьми. Поверніть живіт в нормальне положення. Тепер Ваші легені вщерть заповнені повітрям.

Бодіфлекс – вправи для схуднення з Мариною Корпан

Марина Корпан є одним з найбільш відомих і популярних у Росії фітнес інструкторів з бодіфлексу і різних дихальних методик для схуднення.

На думку Марини Корпан вправи для схуднення бодіфлекс допомагають в найкоротші терміни позбавитися від зайвої ваги. Секрет занять у правильному диханні животом по особливій системі і в розтяжці м’язів.

Дихальні вправи для схуднення бодіфлекс Корпан рекомендує проводити наступним чином: супроводжуйте носової вдих шумовим ефектом. Чим голосніше видаваний при вдиху звук, тим краще.

Комплекс вправ для схуднення бодіфлекс

Комплекс вправ для схуднення бодіфлекс

«Алмаз». Початкове положення – ноги на ширині плечей, коліна напівзігнуті, руки спираються на ноги трохи вище колін. Виконайте вправу по затримці дихання. Распрямитесь, зімкніть руки перед собою. На затримці дихання починайте кінчиками пальців рук як можна сильніше тиснути один на одного. Вважайте до восьми. Розслабтеся і поверніться у вихідне положення. Виконайте три підходи.

«Човник». Початкове положення – лежачи на спині, руки притиснуті до тіла, не торкайтеся підлоги ліктями. Дивіться прямо перед собою. Починайте дихати за системою бодіфлекс: видих, вдих, видих, затримка дихання. При затримці дихання підніміть прямі ноги на 30-40 сантиметрів над підлогою. Спираючись на сідниці, на таку ж висоту підніміть корпус тіла. Слідкуйте за тим, щоб голова і тулуб були в одній лінії. Порахуйте до восьми, потім опуститеся на підлогу і розслабтеся. Виконайте три підходи.

«Ножиці». Вихідне положення – лежачи на спині, ноги витягнуті разом, коліна прямі. Долоні рук розташовані під сідницями. Поперек щільно притиснута до підлоги. При затримці дихання підніміть ноги над 10-15 см над підлогою і утримуйте їх. Починайте робити широкі махи ногами за принципом роботи ножиць. Витягайте шкарпетки вперед. Стежте, щоб голова і поперек не відривалися від підлоги. Долічіть до восьми і зробіть перепочинок. Виконайте кілька підходів.

«Цибуля». Початкове положення – лежачи на животі. Зведіть Ноги разом, торкаючись ступнями. Руки уздовж тіла. Підборіддя впирається в підлогу. Зіпріться на носочки і починайте робити дихальні вправи. Зігніть ноги в колінах і схопіть руками щиколотки. Зробіть гучний вдих і затримайте дихання. При затримці дихання розгинайте ноги в колінах, і одночасно піднімайте корпус тіла вгору. Необхідно максимально прогнутися в попереку. Порахуйте до восьми. При виконанні вправи необхідно погойдуватися подібно човні на воді. Поверніться у вихідне положення і розслабтеся. Виконайте три підходи.