Кохання по-дорослому

Кохання по-дорослому

Прискорене серцебиття, романтичні визнання, бурхливі з’ясування стосунків і ніжні примирення – все це добре до певного моменту. Кохання по-дорослому характеризується дещо іншими показниками.

Чому важко полюбити у дорослому віці

Незважаючи на те, що багато ранні шлюби закінчуються розлученням, за статистикою такі люди частіше проживають щасливе сімейне життя з новими обранцями, ніж ті, які тривалий час жили в самоті. Психологи пояснюють цю особливість тим, що чим дорослішою стає людина, тим більше він звикає до свого самотності. Навіть величезна внутрішня порожнеча і природна потреба в любові не можуть змусити людей поступитися своїми звичками. Ситуація ускладнюється ще і тим, що як правило, самотня людина, досягнувши середнього віку, повністю налагоджує свій побут, досягає певного успіху в кар’єрі і наповнює життя різноманітними турботами і захопленнями. Досить часто для нових зустрічей і знайомств просто не залишається вільного простору. Відповідно, щоб почати спільне життя, людині обов’язково доведеться змінити свій звичний уклад, а це виявляється непереборної психологічною проблемою. До того ж, кохання по-дорослому може підвищеною вимогливістю до обранця. Якщо в молодому віці багато недоліки другої половинки просто не помічаються, то, з досвідом людина стає більш далекоглядним.

Що означає любити по-дорослому

В юності будь-який прояв інтересу до певного людині ототожнюється з любов’ю. Хоча досить часто ці почуття носять поверхневий характер. Головна ж риса цієї любові полягає у постійному бажанні якомога глибше зрозуміти внутрішній світ коханої людини, при цьому, не посягаючи на його свободу. Дуже важливо, щоб пара розуміла, що любов завжди повинна базуватися на довірі та повазі один до одного. Подружжю або на парі, набрав у «дорослу» любов, щоб уникнути втрати інтересу, психологи рекомендують знайти спільне захоплення або хобі, яким можна займатися спільно.