Класична стрижка жіноча

найуніверсальнішою і практичною вважається класична жіноча стрижка. По-перше, укладання такої стрижки займає,зазвичай, зовсім небагато часу і, що дуже важливо, не вимагає від жінки застосування спеціальних професійних навичок, а, по-друге, вона чудово виглядає з будь-яким стилем одягу – гламурним сукнею і casual-джинсами, діловим костюмом і романтичним сарафанчиком baby-doll. Також саме класична базова стрижка є найбільш зручною основою для створення різноманітних зачісок, тому можна щодня змінювати свій імідж, експериментуючи, як з довжиною волосся, так і з аксесуарами.

найпоширеніші класичні короткі стрижки

Багато жінок бояться короткої стрижки, а дарма, адже вона може стати ідеальним обрамленням для обличчя, підкреслюючи його риси, може продемонструвати ніжні лінії шиї, але головне – вона досить легко укладаються, а догляд за коротким волоссям займає мінімальну кількість часу.

Трендовими сучасними зачісками перукарі вважають жіночі короткі паж (для них характерні плавні м’які лінії, обсяг, наявність короткою пишною чубчика), а також деякі елементи з 30-хх років – красиво укладені локони і високі прямі чубчики.

Класичні стрижки для волосся з середньою довжиною

Середня довжина вважається найбільш універсальною і зручною з точки зору створення зачісок, тому жінка з такими волоссям може кілька разів за день кардинально змінювати свій імідж і при цьому завжди виглядати стильно. Найпоширенішими класичними стрижками для такої довжини є подовженого каре, яке підходить, напевно, всім представницям прекрасної статі, незалежно від типажу і віку.

Класичні стрижки для довгих і дуже довгих волосся

Посперечатися з тим, що довгі і,що важливо, доглянуте волосся, гідність, а скоріше, “секретна зброя” кожної жінки може тільки нерозумний чоловік. Але, щоб жінка виглядала ідеально, навіть довгим волоссям слід надавати красиву форму, а для цього найкраще підходять саме класичні стрижки. Звичайно, розкішні прямі волосся, підстрижені в одну рівну лінію можна вважати зачіскою, але щоб зробити її більш сучасною, можна зробити пряму чубок, підкреслює очі і расставляющую інші візуальні “акценти”. Ступінчаста стрижка також актуальна, і втрачати свої позиції явно не збирається, єдиний нюанс – при розширеному і округлому обличчі драбинку слід формувати уздовж ліній скул.

Як бачите, незважаючи на різноманітність нових креативних напрямків у перукарському мистецтві, класична стрижка постійно залишається в тренді, постійно удосконалюючись і кожен раз втілюючи в собі самі останні модні тенденції.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.