Кефірна дієта

Дієта на основі кефіру одна з найбільш результативних. Скинуті кілограми після такої дієти зазвичай не повертаються. Звичайно, якщо ви після неї не почнете вживати шкідливі продукти.

Перед тим як почати кефірну дієту потрібно приготувати свій організм. За два дні до її початку виключіть всі шкідливі продукти. Особливо це стосується мучного і алкоголю. Влаштуйте розвантажувальний день. Він дозволить значно прискорити ваш метаболізм.
Меню кефірної дієти включає досить велику кількість дозволених продуктів. Так що почуття голоду не буде вас переслідувати.

За 30 хвилин до сніданку випийте склянку теплої води з додаванням часточки лимона. Це дозволить запустити процес травлення. На сам сніданок випийте 250 грам кефіру. Можна з’їсти трохи житнього хліба або варене яйце. На другий сніданок теж потрібно випити 250 грам кефіру і з’їсти яблуко чи грушу.

На обід приготуйте будь-який овочевий салат. Заправити його можна знежиреним йогуртом або оливковою олією. І не забудьте випити ще одну склянку кефіру. На полуденок з’їжте 150 грамів несолодких фруктів і випийте склянку кефіру. На вечерю можете побалувати себе знежиреним сиром. Щоб сир був не таким сухим, додайте в нього кефір.

На вечерю можна з’їсти 100 грам сиру і 250 грам кефіру. За годину до сну можна випити ще одну склянку кефіру.

Дотримуватися дієти кефіру потрібно не більше шести днів. Потім потрібно провести розвантажувальний день. І поступово повернутися до нормального режиму харчування. Через десять днів можна знову повторити кефірну дієту. Таке чергування можна дотримуватися до досягнення потрібного вам результату.