Камінь для Водоліїв за гороскопом.

Камені Водолія. Які камені підходять Водоліям.

Водолій

Камінь Водолія – сапфір

Назва цього дорогоцінного каменю бере початок у давньоєврейській слові sappir, яке перекладається як “дряпає”. З давніх часів його відносять до дуже дорогим, “королівським” каменів. З точки зору мінералогії це різновид корунду, зазвичай має синій колір, але бувають корунди рожеві, зелені, оранжево-жовті.

Лікувальні властивості сапфіра зводяться в більшій мірі до профілактики хвороб і збільшення впливу інших речовин (лікарських, природних), ніж до лікування. Вважається, що прикраси з сапфіром сприяють позбавленню від проблем з серцем, астми, невралгії. В камені бачать вміння справлятися з жіночими хворобами, швидше відновлювати тканини після травм. Сапфір є “щитом” для горла, вуха, легенів; Водоліям і іншим володарям камінь допоможе зберегти хороший зір до кінця життя.

Магічні властивості сапфіра відрізняються різноманітністю. У Середні століття вважалося, що цей мінерал підтримує в людині духовну чистоту, уособлює його совість, налаштовує на милосердя, доброту. Ці камені для Водоліїв корисні тим, що зможуть позбавити від непотрібних сумнівів, дозволяють відчувати себе більш впевнено у виборі життєвого шляху, мислити більш ясно. Сапфір вважається гарним каменем-талісманом для Водоліїв-науковців та всіх, ким керує жага знань, а значить, це дуже підходящий камінь для даного знаку!

Його носіння дозволяє добре відчувати брехню, проникати в чужі задуми, захищати себе від наклепів. Сапфір сприяє міцності і тривалості любовних відносин. Ще одним корисним для Водоліїв якістю каменю є допомога у подоланні ліні.

Сапфір дуже вибірковий по відношенню до власників. Якщо він потрапить до непорядочному, жадібному, недоброму людині, то розлучиться з ним будь-яким способом, заодно позбавивши його щастя в любові й доброго оточення.

Камінь Водолія – обсидіан

Своєю назвою обсидіан – ще один камінь Водоліїв за гороскопом – зобов’язаний давньоримським воїну Обсидию, який першим привіз цей мінерал на свою батьківщину. За походженням обсидіан є розплавленої і швидко охолодженої вулканічної гірської породою. Ці камені бувають сірими, сіро-білими, жовтими, коричневими, червоними.

За обсидіаном помічено властивість швидко звільняти власника від захворювань, пов’язаних із переохолодженням, застудою, що актуально для Водоліїв. Прикраси з нього сприяють нормалізації тиску, позитивно впливають на травну систему, підтримують печінку. В той же час не рекомендується часте його носіння уникнення негативного впливу на ряд інших органів, наприклад, на нирки.

Ще в давнину в цьому камені бачили хороший інструмент для ворожіння. Сучасні фахівці вважають його чудовим оберегом. Цей мінерал допомагає людині не здійснювати негідних вчинків, об’єктивно побачити негативні риси характеру. Якщо носити обсидіан, оправлений в срібло, це зробить людину більш впевненою в собі, позбавить його від непотрібної м’якості характеру, допоможе концентруватися. Камінь-талісман з включеннями польового шпату у вигляді блискучих волокон сірого кольору сприяє поліпшенню внутрішнього зору Водолія, розвиває дар пророцтва.

Якщо людина знає про себе, що він занадто неврівноважений, що його поведінка часто приносить неприємності оточуючим і йому самому, то мати справу з обсидіаном потрібно обачно. У будь-якому випадку камінь вимагає дуже шанобливого до себе ставлення і допомагає тільки тим, кого вважає гідним цього.