Камінь для Терезів за гороскопом.

Камені Терезів. Які камені підходять Терезів.

Терези

Камінь Терезів – опал

Стародавні народи одностайно називали опал дорогоцінним каменем, що закріпилося в самому його назві. З точки зору мінералогії він являє собою гидрогелий двоокису кремнію; буває блакитним, зеленим, жовтим, молочним, червоним та ін.

Лікувальні властивості опала були знайомі ще стародавнім римлянам. У ньому вони, а також жителі інших країн бачили хороший засіб для боротьби з неврозами, депресіями, поганим сном і іншими проблемами нервової системи. Сучасні літотерапевти також використовують і сам мінерал, настояну на камені воду для лікування нервів, прибирають наслідки стресів, які дуже погано позначаються на здоров’ї Терезів. Людям цього знака Зодіаку буде корисна здатність опала виступати “щитом” для простудних і інфекційних хвороб. Цей камінь немов бере на себе будь-які недуги Терезів, полегшує їх перебіг.

Магічні властивості опала заслуговують окремої згадки, адже це один з улюблених каменів чаклунів. Йому під силу захистити власника від вогню, крадіжок, зберегти його життя і здоров’я під час епідемій, оберігати від впливу темних сил. У східних країнах опал використовували в якості амулету, що приносить щастя і любов. У ряді європейських країн прийнято вважати камінь опал помічником талановитих, обдарованих людей, до яких Терезів можна віднести без жодної натяжки. Білі опали роблять людину більш спокійним внутрішньо, допомагають йому налагодити гармонію зі світом зовнішнім і внутрішнім.

Обачного ставлення вимагає до себе опал чорного кольору, оскільки він має яскраво виражену зв’язок з магією, відповідними здібностями людини. Якщо їх немає, то чорний опал здатний нашкодити, зокрема, пробудити чи розвинути порочні нахили. Щоб позитивний вплив опала стало більш сильним, його відправляють золотом.

Камінь Терезів – корал

Строго кажучи, корал – ще один камінь Терезів по гороскопу – не є каменем: це живе у вигляді колоній морське тварина, що утворює коралові рифи або цілі острови. Корали бувають ніжно-рожевими, червоними, білими, чорними, синіми.

Вважається, що лікувальні властивості корала особливо сильно впливають на дітей, представниць жіночої статі і літніх. Цілителі багатьох країн бачать в ньому відмінний спосіб знімати втому, підвищувати тонус, покращувати пам’ять. Такі камені для Терезів стають помічниками в справі збереження спокою у важких ситуаціях, подолання стресів, підтримання рівноваги нервової системи. Корисно буде їм і вміння коралів покращувати кровообіг. Хороший заспокійливий ефект демонструють корали рожевого кольору. Вони також допомагають дітям уникнути проблем із зубами, а старим – не втрачати з роками розум і пам’ять, менше страждати від вікових болячок.

Корали вважаються непоганим засобом, що захищає від поганої енергетики, пристріту. Сильне їх вплив відчувають на собі Терези, особливо в молодшому або літньому віці. Корали допомагають робити відносини більш мирними, сприяють взаєморозумінню, що для Терезів має величезне значення. Вважається, що жінкам-Терезам необхідно використовувати в якості каменю-талісмана білі корали, а чоловікам-Терезам – червоні. Якщо знехтувати цим правилом, у жінки можуть з’явитися небажані риси сильної статі, і навпаки. Фахівці не радять постійно носити цей камінь, щоб він не наділяв його володаря зайвої норовистістю, примхливістю, а також схильністю до авантюр.

Вважається, що вироби з коралами найкраще носити при зростаючому Місяці, піддавати їх чищення під час повного місяця і потім до настання молодика тримати де-небудь в коробці. Корал допомагає власникам будинків зберігати житла в цілісності й схоронності під час розгулу стихій, сприяє вдалій дорозі.