Камінь для Стрільця за гороскопом.

Камені Стрільця. Які камені підходять Стрільцям.

Стрілець

Камінь Стрільця – бірюза

Назва цього мінералу, що в перекладі означає “камінь щастя”, прийшло з перської мови, і воно виправдане його численними лікувальними і магічними властивостями. Цей камінь доброзичливий до людини. Існують різні відтінки бірюзи – синій, небесно-блакитний, зеленуватий, жовто-зелений і близькі до них.

Стрільцям можна взяти на озброєння властивість цього мінералу сприяти лікуванню від недуг печінки, виразки шлунка, безсоння; бірюза вміє зупиняти кровотечі. Облямовують її, як правило, срібло, хоча, будучи оправленной в золото, вона сприяє підвищенню імунітету і нормалізації обмінних процесів. Потемнілий, потьмянілий мінерал є попередженням: стан здоров’я погіршився, слід відвідати лікаря.

Бірюза приносить спокій, рятує від негативу, допомагає зробити сімейну атмосферу щасливою, пережити невдоволення вищестоящих осіб, яке прямолінійні Стрільці часто на себе накликають. Такі камені для Стрільця хороші тим, що надають рішучості, впевненості в собі, а це так потрібно їм для штурму нових висот! Бірюза сприяє зосередженню, проникнення в таємниці буття, сенс життя. Такий камінь-талісман допоможе Стрільцеві не тільки залишити за порогом всі неприємності, але і підкаже будь-якій людині гідну мету, утримає від безглуздих дій, позбавить від метушливості.

Під впливом цього каменю Стрільці доводять свої справи до кінця. Дуже хороша бірюза і для мандрівників, роблячи дорогу більш приємною і безпечною. Власникам бірюзи необхідно вести себе гідно, в іншому випадку краще зовсім позбутися цього каменю, оскільки він здатний заподіяти шкоду тим, хто є злісними порушниками моралі.

Камінь Стрільця – лазурит

Ще один камінь Стрільця за гороскопом – лазурит. Назва бере свій початок в перській мові й означає “синій”. При цьому мінерал буває і фіолетовим, і зеленувато-блакитним, і індиго. З лазуриту виготовляють ультрамариновую фарбу.

Лікувальні властивості лазуриту універсальні: в цілому він підвищує захисні сили організму, зміцнює кістки та судини, усуває проблеми шкіри, є добрим помічником при травмах, що дуже до речі для часто страждають від них Стрільців. Літотерапевт помітили, що лазуритові намисто заспокоюють нервову систему, благотворно діють на кров’яний тиск і сон. Вагітних жінок лазурит оберігає від важкого токсикозу і викидня. А ще лазуриту приписується здатність покращувати зір – для цього слід щодня по кілька хвилин пильно дивитися на мінерал.

Стародавні єгиптяни визнавали лазурит божественним каменем. Одяг, забарвлений виготовленої з нього фарбою, верховні жерці носили. Сьогодні вважається, що вплив лазуриту захищає ауру людини від негативного втручання. Якщо використовувати його, як талісман, він принесе в життя удачу, успіх, матеріальне благополуччя. У той же час, лазурит стимулює духовний розвиток власника, вплив цього мінералу сприяє вихованню людської мудрості. Любов, яку притягує до власника(не обов’язково власнику-Стрільцеві) цей камінь, більшою мірою носить характер духовної прихильності, ніж фізичної пристрасті.

Стрільцям буде корисним властивість лазуриту сприяти зосередженню, встановлення чітких внутрішніх орієнтирів. Необхідно враховувати, що вплив цього каменя на людину досить м’яко і вимагає порівняно довгого проміжку часу.