Камінь для Близнюків за гороскопом.

Камені Близнюків. Які камені підходять Близнюкам.

Близнюки

Камінь Близнюків – берил

Берилами називають мінерали, які з точки зору науки є силікатами берилію та алюмінію. Їх назва прийшла до нас із Стародавньої Греції, де словом berrilos позначали будь-які прозорі зелені кристали. Берили в чистому вигляді не мають кольору, але домішки марганцю, заліза, магнію, хрому надають їм різні відтінки або ж роблять різнокольоровими.

Літотерапевт наділяють берил прекрасними лікувальними властивостями, зокрема, здатністю істотно збільшувати життєвий потенціал, тому такі камені для Близнюків, не вирізняються здоров’ям, виявляться дуже корисними. Завдяки їм можна полегшити нежить і застуду, болі в спині, а жінкам – позбутися від гінекологічних недуг і навіть іноді від безпліддя. Вважається, що найбільш сильний лікувальний ефект властивий рожевому бериллу, т.зв. морганиту, здатного справлятися з перезбудженням нервової системи, неврози, серцевими недугами.

Як камінь-талісман Близнюків, берил допомагає їм не тільки стати більш міцними для здійснення всіх задумів, але і наділяє їх терпінням доводити справи до кінця, досягати бажаних цілей, зменшує вплив негативних рис характеру. Якщо Близнюки хочуть отримати благополуччя в особистому, сімейному житті, то їм слід взяти на озброєння берил голубуватого відтінку. Подарунки з таким каменем нерідко дарували на весілля, щоб в сімейному вогнищі ніколи не згасав вогонь. Допомагає берил і більш ефективно працювати з інформацією, і це якість, безсумнівно, стане в нагоді Близнюкам, відрізняється допитливістю і тягою до всього нового, невивченими.

Камінь Близнюків – топаз

Це ще один вдалий камінь Близнюків за гороскопом. Назва топазу сходить до латинському слову topazus, яке, в свою чергу, можливо, походить від санскритського слова tapas, що означало “вогонь, тепло”. З точки зору мінералогії топази – це фторосиликат алюмінію. Вони можуть бути безбарвними, так і мати різної вираженості відтінки, наприклад, блакитний, світло-зелений, блідо-жовтий, золотистий, вишнево-коричневий, червоний і т.п.

Камінь вважається непоганим помічником при отруєннях, при хворобах жовчного міхура, печінки, селезінки. У деяких країнах з його допомогою справляються з хворобами очей. Є у нього здатність позбавляти від безсоння, нервового розладу, кошмарів, психічних недуг. Крім того, Близнюки напевно оцінять топазу здатність підвищувати імунітет, робити організм більш стійким до впливу різних інфекцій.

Топаз вважається каменем внутрішнього, духовного просвітлення, засобом для розвитку розуму. Мінерал рожевого відтінку в Індії шанують як володаря здібності повертати людям надію. Вибравши цей камінь для Близнюків, можна зробити людину більш розсудливим, допомогти йому уникнути впливу несприятливих пристрастей, захистити його нервову систему від виснаження, а також вберегти від недоброзичливого впливу ворогів, псування і пристріту. З допомогою талісмана, зробленого з цього каменю, можна залучати в життя матеріальне благополуччя, професійний успіх. Вважається, що він добре підходить комерсантам, мандрівникам і тим, хто займається наукою.