Камені за знаком Зодіаку. Камені за гороскопом.

Дорогоцінні камені-талісмани за знаками зодіаку

Про те, що камені володіють різноманітними корисними властивостями, відоме з найдавніших часів, і ці знання досі не перестали бути актуальними. Один з принципів підбору «свого» мінералу – опора на знак Зодіаку. У представників кожного з них є свій набір каменів, які захищають, зміцнюють, лікують, навчають… Ось приклади гороскопу каменів за знакам Зодіаку.

Камені Овна – алмаз, аметист. З алмазом непросто знайти спільну мову, але завдяки йому володар рідше відчуває сильні негативні емоції, стає більш удачливим, а його переваги – рішучість, сила, відвага – починають грати новими гранями. Аметист робить людей знаку Зодіаку Овен більш розсудливими, розсудливими, позбавляє від зайвого емоційного напруження.

Камені Тельця – смарагд, агат. Смарагд покращує вдачу Тельця, сприяє позбавленню від згубних звичок, робить більш далекоглядним і життєрадісним. Корисні магічні властивості агата визначаються його кольором, що відкриває найширші можливості його використання.

Камені Близнюків – берил, топаз. Берил робить власників більш здоровими – і фізично, і психічно, згладжує вади характеру, перетворює в більш терплячих і цілеспрямованих. Вірним захисником від негативних зовнішніх і внутрішніх проявів стає і топаз.

Камені Раку – перли, кальцит. З допомогою перлів можна зробити стосунки з оточуючими більш комфортними, приймати розумні і ведуть до отримання вигоди рішення, зміцнювати любовний союз. Пощастить Раку, якому дістанеться у спадок кальцит – камінь-талісман з широким спектром лікувальних і магічних властивостей, які визначають його кольором.

Камені Лева – рубін, янтар. Гідний аксесуар блискучого Лева – дорогоцінний рубін – не просто гарний: він робить володаря більш наполегливим, працьовитим, розширює його можливості, захищає від людської підступності. Сонячний бурштин теж здатний на багато що, особливо в справі захисту від будь-якого роду небезпек; до того ж він допомагає зберігати і зміцнювати здоров’я.

Камені Діви – яшма, нефрит. Перший камінь полегшує представникам знаку Зодіаку Діва інтелектуальна праця, розвантажує стомлену нервову систему, робить Дів більш толерантними. Нефрит несе з собою удачу, у тому числі в особистому житті.

Камені Ваг – опал, корал. З допомогою опала успішніше реалізується потенціал Ваг, лікуються їх типові недуги. Корал допомагає поліпшувати стосунки з оточуючими, і не тільки.

Камені Скорпіона – гранат, котяче око. Гранат несе з собою в життя Скорпіонів успіх, натхнення, врівноваженість, допомогу в завоюванні влади. Котяче око сприяє ефективній комунікації, допомагає успішно ризикувати і виражати себе у творчості.

Камені Стрільця – бірюза і лазурит. Бірюза перетворює життя Стрільця у більш спокійну, комфортну, осмислену – і щасливу. Озброївшись лазуритом, його власник ясніше побачить свої цілі, стане більш мудрим і духовно розвиненою, а заодно притягне до себе матеріальне благополуччя і відлякує ворогів.

Камені Козерога – онікс, малахіт. Онікс називають каменем-талісманом вождів, і вже одне тільки це робить його підходящим каменем-талісманом для людей такого знака Зодіаку. Сила малахіту дозволяє їм досягати матеріального успіху, не падати духом і знаходити гармонію.

Камені Водолія – сапфір, обсидіан. Перший володіє широким спектром магічних можливостей, стає відмінним талісманом для всіх, хто прагне пізнати світ. Обсидіан наділяє власника об’єктивністю, цілеспрямованістю, зібраністю.

Камені Риб – місячний камінь, аквамарин. Представникам знака Зодіаку Риби як не можна краще підходить місячний камінь, розкриває їх здібності, заспокоює нервову систему, сприяє в любові. Аквамарин допомагає Рибам більш впевнено йти по життю, піклуватися про себе.

Щоб успішно користуватися каменем як талісман, оберіг, амулета, необхідно бути обізнаними не лише про його лікувальні і магічні якості, але і деякі нюанси практичного застосування. Цю інформацію ви знайдете на нашому сайті.