Ingarden: історія бренду та переваги продукції

Бренд Ingarden був заснований ще в далекому 1952 році в США. Його історія почалася з того, що засновник торгової марки — Фред Слек випадково подряпав свою нігтьову пластину і застосував для відновлення подряпини маленьку насадку, що складається з акрилу і фольги.

Дані дії наштовхнули цієї людини на ідею того, що можна штучно проводити нарощування нігтів та надавати їм бажаний відтінок. Фред почав вдало далі розвивати свою продукцію, так як знав, що така ідея дуже сподобається саме представницям прекрасної статі.

Склад гель-лаків Ingarden протягом довго часу змінювався, поки у вісімдесятих роках не вдалося отримати кінцевий результат продукції, яка сохне за умови впливу ультрафіолетового випромінювання.

На сьогоднішній день бренд Ingarden являє собою один з найбільш високоякісних покриттів і гель-лаків для нігтів, користуватися якими можна як за допомогою спеціаліста (майстри по дизайну манікюру), так і самостійно в домашніх умовах.

Головними перевагами нанесення акрилових лаків Ingarden є:

 1. Лаки Інгарден у своєму складі містять особливі поживні речовини (смоли), які будуть не тільки фарбувати нігтьову пластину, але і також доглядати за нігтями під час використання такого засобу.
 2. Інгарден палітра має безліч самих різних відтінків світлих, темних і перламутрових тонів, завдяки чому кожна жінка зможе підібрати для себе ідеальний колір лаку, підходить під її образ.
 3. Більше того, така багата палітра при всьому своєму розмаїтті відрізняється відмінною стійкістю — в середньому, матеріал лаку утримується на нігтях не менше трьох тижнів, що є відмінним показником, порівняно з іншими брендами лаків (про це свідчать численні відгуки про Ingarden).
 4. Придбати лаки, бази, шеллаки та іншу продукцію сьогодні можна відразу в декількох офіційних магазинах-представників фірми. Таким чином, відшукати потрібний продукт не матиме ніякої труднощі.
 5. Ingarden сьогодні випускає лаки з інноваційними складами, які йдуть на одній лінії з розвитком світової індустрії засобів для манікюру.
 6. Всі продукти Ingarden по праву по праву відносяться до розділу BIO, оскільки вони не містять їдких хімічних або шкідливих добавок, які можуть пошкодити нігтьову пластину.
 7. З-за того, що у складі лаків міститься акрил у вигляді пудри, такі кошти відмінно закріплюються на нігтьовій пластині. Більш того, гелі Ingarden відмінно передають відтінок лаку і не змінюють його колір навіть через кілька днів «носіння» кошти на нігтях лак не тьмяніє, не утворює сколів, не втрачає блиску і не стирається).
 8. Через домішки силікону засіб також володіє особливою еластичністю, тому воно не «злазить» з нігтів. Також з-за щільної консистенції такі лаки наносять рівним шаром, не утворюючи розлучень.
 9. Користуватися такими засобами зможуть навіть новачки в області створення манікюру, так як загальна техніка досить проста і не вимагає особливих навичок майстра.
 10. На відміну від інших гель-лаків, кошти Ingarden дуже швидко висихають (в УФ-лампі за дві хвилини).
  Лаки легко знімаються з нігтів.

Гель-лаки вважаються не тільки засобами для надання відтінку нігтям, але й також для загального догляду за нігтьової пластиною. Це доводить продукція компанії Ingarden, яка включає в себе базові покриття, засоби для зняття лаку, кисті, закріплювачі і самі кольорові гель-лаки.

Мінусами даних засобів можна назвати їх вартість та необхідність точної техніки нанесення, без якої лаки будуть гірше триматися на нігтях.

Гель-лак Інгарден: техніка нанесення і ціна

Гель-лак Інгарден — це багата палітра унікальних інноваційних відтінків, яка нараховує більше ста тридцяти квітів. Крім того, з кожним роком компанія продовжує працювати і випускає новинки лаків.

Наносити гель-лак Інгарден слід за такою схемою:

Крок 1
Знежирити нігті.

Крок 2
Додати їм потрібну форму.

Крок 3
Шліфувати нігті бафом до того моменту, поки вони не втратять блиск.

Крок 4
Нанести базу гель-лак Ingarden і просушити її в УФ-лампі.

Крок 5
Далі нанести кольоровий гель-лак Ingarden і знову її просушити.

Крок 6
В кінці нанести закріплювач і просушити його протягом двох хвилин в УФ-лампі.

Щоб видалити гель-лак Ingarden (можна робити вдома, якщо є досвід проведення такої процедури в салоні), слід користуватися такою інструкцією:

 1. Підготувати спеціальну рідину даної фірми для зняття лаку (вона коштує дешево і її надовго вистачає). Також знадобитися пилочка для нігтів, фольга і ватний диск. Зрізати верхній шар лаку.
 2. Порізати на невеликі шматочки ватний диск і змочити його в рідині.
 3. Додати до нігтям дані шматочки ватного диска і обмотати їх фольгою.
 4. Почекати двадцять хвилин, поки смола лаку не очиститися, після чого видалити його залишки.

Вартість товару даної фірми, зокрема гель-лаку Ingarden, відносно дорога. В середньому ціна за один елемент становить від 130 гривень. При бажанні придбати набір лаків або будь-який інший товар даного виробника, вартість його може становити від 100 до 250 гривень.

Що стосується відгуків про гель-лаки Інгарден, то в більшості випадків люди залишаються задоволеними своєю покупкою. При цьому жінки відзначають стійкість таких засобів, хороше зчеплення з нігтьової пластиною, легкість в нанесенні і красивий глянець, який дає лак при вдалому освітленні.

Більш того, їм подобається те, що гель-лаки Інгарден мають щільну структуру, формулу натурального біогелю з силіконом (Naturally) і широкий вибір відтінків.