Важливо

Художній розпис нігтів

Красиві, яскраві нігті є гармонійним доповненням жіночого образу. Стильний дизайн нігтів здатний не тільки виділити вас з натовпу, але й підняти настрій самій собі. Тому художній розпис нігтів прикрашає ручки вже практично всіх, небайдужих до своєї зовнішності модниць.

Щоб створити красивий малюнок на нігтях необхідно володіти художнім смаком і вправністю. Існує безліч способів і технологій розпису на нігтях. Можна малювати голкою, зубочисткою, гелевими ручками, акриловими фарбами і т.д. Розглянемо ці способи по порядку.

1. Розпис нігтів акриловими фарбами – дуже простий і зручний спосіб прикрасити свої ручки. Достатньо купити набір фарб і трішки потренуватися у виконанні візерунків на папері. У підсумку виходять яскраві композиції, які можна доповнити ліпленням, об’ємними зображеннями і прикрасами.

2. Розпис нігтів голкою – доступний спосіб дизайну як для новачка, так і для майстра. На ніготь наноситься крапельки кольорового лаку і розтушовуються голкою в потрібному напрямку, в залежності від заданого заздалегідь малюнка.

3. Розпис нігтів гелевими ручками – один з популярних способів нігтьового дизайну. Гелеві ручки дуже зручні в застосуванні, не розтікаються і не розмазуються, невдалий візерунок можна стерти водою і нанести заново. Як правило, для розпису набувають кілька ручок з блискучими кольоровими пастами і одну чорну, для контуру.

4. Китайська розпис нігтів знайшла популярність в нашій країні завдяки своїй природній, близькою до природи красі. Китайські візерунки на нігтях – це в основному об’ємні квіти (троянди, гладіолуси, лотос, нарцис), які наносяться за особливою технологією, що нагадує традиції російського мистецтва «гжель».

5. Мармуровий дизайн нігтів за допомогою води – досить простий та оригінальний спосіб манікюру. Дизайн створюється в склянці води за допомогою декількох різнокольорових крапельок лаку, потім готовий малюнок опускають руки і лак «приклеюється» до нігтям.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *