Хочу сексу

Хочу сексу

Іноді сама собою в голові пролітає коротка і гостра думка: «Хочу сексу!». Це бажання цілком зрозуміле з точки зору фізіології, але, з-за повального самотності, часом його дуже важко втілити в життя.

Бажання сексу з точки зору фізіології

Бажання інтимної близькості відноситься до такої ж фізіологічної потреби, як і почуття голоду або спрага. Оскільки сексуальна потреба в кожній людині виражена з різною інтенсивністю, неможливо визначити оптимальну кількість інтимної близькості. Вченим вдалося визначити тільки одне – бажання сексу тісно пов’язано з можливістю завагітніти. У момент овуляції жінка відчуває непереборну потребу в любові. Природа влаштована таким чином, щоб людина змогла в щоб те не стало виконати своє головне призначення. До того ж, у найбільш сприятливі для зачаття дні жіночий організм виробляє специфічні гормони, які впливають на чоловіків збудливо. Їх феромони діють на підсвідомому рівні, але, помічено, що вибираючи з кількох дівчат, чоловік назве найбільш привабливою ту, у якої в даній момент протікає овуляція. Саме тому жінка відчуває потяг з різною інтенсивністю. Цілком ймовірно, що вираз «Хочу сексу», сказане її вустами в певний день, означає, що її організм готовий до запліднення.

З цієї ж причини, вчені схильні заперечувати таке поняття, як жіноча фригідність. Як правило, повна байдужість до сексуальних пестощів виявляють лише ті жінки, в яких спостерігаються відхилення у фізіології.

Бажання сексу з психологічної сторони

Секс повинен бути невід’ємною складовою життя кожної людини. Його відсутність негативно впливає не тільки на фізіологію, але і на психологічний стан жінки.

Практично завжди тривале утримання призводить до хронічної апатії і швидкої стомлюваності. Жінка може не усвідомлювати, у чому полягає причина її поганого самопочуття.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що відсутність сексу створює враження неповноцінності життя. І, що найстрашніше, чим більше у жінки відсутні близькі стосунки з чоловіками, тим складніше у майбутньому знайти партнера.

Бажання сексу і відсутність партнера

Якщо жінка говорить: «Хочу сексу» своїй коханій людині, то ця проблема швидко вирішується. Але, в тому випадку, коли дівчина належить до, так званих, одинаків, це просте бажання може стати справжнім тягарем.

Природою закладено так, що секс – це життєво необхідний фактор. Але, чомусь, для деяких жінок він стає непереборною перешкодою.

Є невелика група людей, яка не приваблює протилежну стать. Чому це відбувається, остаточно не знає ніхто. Але, вченим вдалося визначити одну цікаву закономірність – після довгого утримання, замість «привабливих» жіночих гормонів, організм починає активно виробляти гормон стресу, який блокує сексуальне бажання чоловіків. З цього випливає, що, якщо дівчина тривалий час не вступала в інтимну близькість, вона не сприймається чоловіками як сексуальний об’єкт. Але чи означає це, що вона приречена на довічне самотність? Ця ж група вчених вирішила продовжити свої дослідження. І, як виявилося, жіночий гормон може бути замінений гормонами радості – ендорфінами. Одна частина дівчат, які брали участь в експерименті, вирушила в Діснейленд, а інша частина продовжувала займатися своїми повсякденними турботами. Ввечері групу чоловіків попросили виділити найбільш сексуальних, на їх погляд, дівчат. В результаті, сексуальними були названі ті учасниці, які весь день веселилися.

З цього можна зробити висновок, що, не концентруючи свою увагу на проблемі, у дівчини більше шансів зустріти гідного партнера.

Бажання сексу, але молодий чоловік непохитний

Під час романтичних зустрічей, не багато жінок можуть відкрито зізнатися своєму обранцеві: «Хочу сексу», хоча, можливо, це вирішило б багато проблем.

Споконвіку в суспільстві прийнято, що ініціатором близькості виступає чоловік. Як правило, після якогось періоду побачень і при вираженої симпатії, так чи інакше, люди стають близькі. Однак якщо цього не відбувається, проблема може полягати в наступних факторах:

  • чоловік не хоче відповідальності;
  • чоловік боїться сексуальному зв’язку з-за внутрішніх комплексів;
  • чоловік боїться відмови;
  • чоловік не бачить у обраниці сексуального об’єкта.

В даному випадку необхідно постаратися натяками спровокувати молодої людини до більш рішучих дій. Якщо це не допоможе, тоді, варто поставити запитання відверто.