Харчування за знаком Зодіаку. Гороскопи.

Гороскоп харчування

Сьогодні немає необхідності нікому пояснювати, яке велике значення має харчування для життя людини. Їжа – будівельний матеріал для організму, і від неї значною мірою залежить, наскільки ми будемо здорові, енергійні, привабливі зовні. На жаль, цією можливістю поліпшити якість життя і зробити її більш довгої багато хто з нас нехтують. Заклади, що пропонують фаст-фуд, процвітають, харчова індустрія пакує продукцію всілякими хімічними добавками, ЗМІ навперебій пропонують приготувати неймовірно апетитні і смачні, але, на жаль, не корисні страви… Перемогти спокуси і усталені звички для більшості виявляється непосильним завданням.
Той же, хто стежить за харчуванням, не завжди бере до уваги вплив планет. Тим часом астрологія здатна внести в наше харчування серйозні корективи. Зірки здатні підказати важливі рішення не тільки, скажімо, у сфері фінансів, любові або подорожей, але і у виборі раціону, який максимально відповідав би потребам організму того чи іншого знаку Зодіаку. Можна довго і наполегливо визначатися з тим, які саме продукти стають джерелом здоров’я й краси, але є більш простий шлях – вивчити свій гороскоп харчування за знаком Зодіаку.
Застосувавши на практиці результати багаторічних спостережень астрологів, ми отримуємо можливість відмовитися від сумнівних дослідів над своїм організмом.

Гороскоп харчування за знаком Зодіаку дасть рекомендації з приводу того, які продукти, страви принесуть найбільшу користь і виявляться шкідливими з причини невідповідності природі тих або інших знаків. При цьому він у ряді випадків дає пояснення, чому саме їх варто включити в раціон, або, навпаки, вилучити звідти – наприклад, посилається на чутливість до різним чинникам. Не менше значення має і пиття, тому рекомендації астрологів стосуються і бажаних і небажаних напоїв.
Їжа – цінний постачальник вітамінів, мікроелементів, тому гороскоп харчування не міг обійти увагою потреба знаків Зодіаку і в них. Крім перерахування найважливіших речовин пропонуються та їх доступні натуральні джерела. Крім того, в гороскопі даються рекомендації з приводу графіка прийому їжі, доцільності проходження тих чи інших систем.
Спробуйте вибудувати раціон з «космічної моделі» – і, можливо, ви забудете про аптеках і поліклініках, наповніть організм цілющою енергією і відчуєте, що готові до нових звершень.