Харчування Близнюків. Що корисно і шкідливо їсти, мінерали, мікроелементи, вітаміни для Близнюка.

Гороскоп Близнюків харчування

Що корисно і шкідливо для Близнюків

Як правило, Близнюки займаються інтелектуальною працею, а не важким фізичним, тому першочергове завдання при складанні їх раціону – забезпечити повноцінне харчування працює на підвищених поворотах нервовій системі, підвищити життєздатність, сприяти підтримання або підвищення рівня гемоглобіну. Дуже добре, щоб наріжним каменем харчування Близнюків стали молочні продукти у всьому їх розмаїтті. Для них важливо споживати протеиносодержащие продукти, хоча не менш важливий принцип складання раціону – це різноманітність їжі. Для Близнюків, безсумнівно, виявляться корисними страви з бобових, зернових культур, баклажанів, бадилля ріпи. Гороскоп харчування рекомендує Близнюкам активно споживати лужні продукти, плоди з в’яжучим терпким смаком, такі як лимони, хурма та ін
Важка м’ясна їжа не для Близнюків. Якщо їм дозволяється їсти м’ясо, то тільки пісних сортів і не на вечерю. А взагалі, для цього знака Зодіаку найкраще м’ясо – це риба. Дуже гарні для них горіхи, які постачають в організм білки і вуглеводи. Їх їдять як самостійний продукт, а також по можливості додають у різноманітні страви. Особливо рекомендується Близнюкам є фундук: він сприяє зміцненню бронхів.
Шлунку цих людей властива підвищена чутливість, тому приправи, прянощі їм вживати небажано. Така ж заборона поширюється і на міцну каву, а також на чай: і без їх впливу ці люди знервовані і збудливі. Напої, які корисні Близнюкам, – це мінеральна вода, зокрема, “Боржомі”, а також різні трав’яні чаї. Рослини, які добре в тому чи іншому вигляді додавати в раціон, – це селера, валеріана, чебрець, хміль.

Мінеральні речовини, мікроелементи, вітаміни для Близнюків

Головною мінеральною сіллю Близнюків вважається хлорид калію. Його можна отримати з селери, спаржі, зеленого горошку, моркви, буряків, кукурудзи, капусти, слив, персиків, абрикосів.
Висока потреба людей цього знаку Зодіаку в калії, для надходження в організм якого необхідно включати в раціон більше родзинок, оливок, кабачків, картоплі, чорносливу, кураги, чорної смородини, лимона, меду, риби, червоного перцю. Час від часу потрібно подбати про забезпечення організму кремнієм. Найзручніше це робити навесні, коли з’являється молода кропива, надзвичайно багата таким елементом.
Важко переоцінити значення для Близнюків їжі, багатої кальцієм. Крім молочних продуктів, можна вживати малину, курячі яйця, мед, капусту, листя ріпи. Якщо раціон не дозволяє набрати потрібну кількість кальцію, дієта доповнюється спеціальними таблетками або харчовими добавками.
Потреба у фосфорі Близнюки можуть задовольнити кисломолочними продуктами, грибами, рибою, курячими яйцями, грубозернистим хлібом, вівсяними пластівцями, горіхами, медом, часником, печінкою, м’ясом.

Вітаміни для Близнюків – А, С, В12. Крім того, для них важливий вітамін Д, щоб організм добре засвоював кальцій.

Харчування Близнюків: важливі нюанси

Близнюки люблять перекушувати на бігу, “попоїсти”, але такий принцип харчування їм категорично не підходить. Вранці ці люди повинні їсти щільний сніданок. Близнюки можуть дозволити собі розкіш, не доступну багатьом іншим знакам, – пізня вечеря, але сильно наїдатися, особливо після заходу сонця, їм також не рекомендується. Найбільш інтенсивним харчування повинно бути в третій місячної фази. Для Близнюків актуальний принцип дробового харчування: вони повинні їсти маленькими порціями, але часто. Їм піде на користь вегетаріанство.