Характеристика знака зодіаку Телець. Темперамент і характер Тельців.

Характер і темперамент Тільця

Тельці – люди солідні і грунтовні у всіх своїх проявах. Темперамент меланхоліка не дозволяє їм метушитися або перебувати в стані перманентної активності. Тельці нічого не можуть робити швидко: кожен їх крок є обміркованим і ретельно виваженим з точки зору подальших перспектив. Втім, ці люди, як і всі інші, часом можуть піддаватися впливу моменту і, хоча не звикли діяти імпульсивно, час від часу здійснюють подібні дії. Але, на відміну від багатьох інших, Тельці ставляться до своїх вчинків серйозно і несуть за них повну відповідальність, намагаючись сумлінно виправляти негативні наслідки.

Народжені в цей період – екстраверти, вони доброзичливі, зазвичай привітні і мають воістину найбільшим терпінням – без цієї риси характеристика знака Зодіаку Телець просто немислима. Його представник може довго приховувати своє незадоволення ким або чим-небудь, відмовчуватися, йому властиво проявляти поблажливість. Але переповнена чаша терпіння може в одну мить перетворити його в розсердженого, неприборканого, некерованого людини, який легко може принизити або образити кривдника, незважаючи на оточуючих. Така риса характеру Тельців, як прямолінійність, яка виявляється при самих різних обставинах.

На відміну від багатьох інших знаків Зодіаку, Телята дивляться на життя дуже реалістично, вони вкрай рідко стають жертвами ілюзій і помилок. Але подібне ставлення не заважає їм любити життя у всіх її проявах, бачити в ній не тільки непривабливі сторони, але і разноликую красу.

Тельці завжди готові вислухати добра порада, але, коли стикаються з наказом, тиском, починають опиратися цьому, не дозволяючи кому б то ні було повністю підпорядкувати себе їх волі. Їм більше подобається спілкуватися з людьми, які готові завжди і в усьому йти їм на поступки і не мають наміру утискати їхні інтереси.

Такі люди важко переносять життєві негаразди, але вони вкрай рідко скаржаться. За емоційним та іншим проявам важко судити про їх внутрішньому стані. Коли трапляється щось непередбачене, Телець часто займає вичікувальну позицію і в засмучених почуттях чекає, коли ж ситуація налагодиться – чого-чого, а терпіння йому не позичати.

Гороскоп представників цього знака Зодіаку тісно пов’язане з природою, з землею, хоча їх діяльність може бути різнобічною. Рано чи пізно любов до землі, до свого коріння обов’язково дасть про себе знати яким-небудь чином, іноді повертаючи долю в зовсім інше русло. Перебування на лоні природи робить позитивний вплив на характер Тельця, робить людини більш сильним, урівноваженим, дозволяє відчувати себе в цьому світі більш комфортно.

Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Телець, характеристика його буде неповною без згадки виняткової порядності. Ці люди дуже надійні, причому у всіх відносинах, вони добре знають, що таке відповідальність, почуття обов’язку. Якщо вони дали слово – близьким, друзям або колегам, то можна практично не сумніватися, що вони дотримають. І якщо цьому завадять об’єктивні обставини, Телець буде дуже сильно переживати. Його близькі можуть спати спокійно, знаючи, що їх ні за яких обставин не зрадять і не залишать у важкий момент.

В цілому Тельці щедрі по відношенню до оточуючих людей. Їх погляди на життя досить широкі, але звички говорять про консервативність. Тельцям потрібна стабільність, тому до будь-яких змін вони завжди ставляться з насторогою. Зміни, що увійшли в їх життя непрошеними гостями, можуть їх сильно підкосити, і вони будуть терпляче чекати, поки обстановка навколо не стане звичною – тільки тоді вони зможуть відновити своє внутрішнє рівновагу.

Тельці дуже прив’язані до всього матеріального, надзвичайно цінують благополуччя, спокійну та стабільну у всіх її проявах життя. Вони люблять, коли їх оточення складають шановні, солідні люди, але не стануть зневажливо ставитися і до всіх інших. Тельці небайдужі до комфорту, розкоші, їм подобається відчуття свята, і вони дійсно вміють радіти життю, навіть не маючи в своєму розпорядженні великими ресурсами. Вони уникають безглуздої витрати грошей, але не скряжничают, завжди підтримають матеріально близьких, які цього потребують, але на слово не повірять, а перевірять обґрунтованість запитів.

Телець – таємниці душі і потенційні схильності

Тельці знамениті своєю впертістю. Їх неймовірно складно перемогти, вони “в упор” не бажають бачити аргументів протилежної сторони. І, навіть якщо формально суперечка закінчиться не в їх користь, це не означає, що їхня думка змінилася хоч на йоту. Люди цього знака – переконані власники. Вони бажають, щоб їхні близькі та друзі належали їм, і тільки їм. На цій рисі характеру Тельців ґрунтується їхня надзвичайна ревнивість.

Деякі представники цього знака Зодіаку можуть зневажати інших людей, причому себелюбство нерідко супроводжується у них садистськими нахилами. Якщо Телець “завівся”, то самовладання йому вже не повернути. Його гнів буває страшний не лише у фігуральному сенсі – його лють здатна крушити все на своєму шляху і поширюється навіть на самих близьких. Чимало Тельців серед так званих домашніх тиранів, в сім’ях, які зовні виробляють дуже приємне враження. Сексуальність Тельців також може набувати садистський відтінок, ці люди схильні задовольняти свій статевий потяг будь-якою ціною.

Характеристика Тільця була б неповною без згадки його крайньої консервативності, нерідко виходить за рамки розумного. Він часто відкидає від себе навіть те нове, чия користь є очевидною. У найгірших своїх проявах ці люди можуть бути млявими, інертними, можуть лінуватися. Трапляється, що їх розумність у витрачанні грошей набуває характеру справжньої скупості. Тельці можуть бути невтомними стяжателями, накопичувати матеріальні блага, у що б то не стало, зовні не афішуючи цього прагнення.

Нагадаємо – це були потенційні схильності Тельців.