Характеристика знака зодіаку Риби. Темперамент і характер Риб.

Характер і темперамент Риби

Природа наділила Риб суперечливою натурою, і це проявляється у всіх сферах їх життя. Дати об’єктивну оцінку їх поведінки не завжди можуть навіть самі близькі люди. Ці таємничі і загадкові натури, що володіють чудовою пам’яттю і такий же інтуїцією, часто бувають наділені здатністю передбачати майбутнє. При цьому самі вони можуть і не підозрювати, наскільки близькі до яснобачення.

Для Риб характерне часте протиріччя між інтуїцією і логікою. Вони чудово відчувають внутрішній світ інших людей, легко вгадують справжні мотиви їх вчинків. Вони здатні бачити багато з того, що оточуючі намагаються приховати від чужих очей. Думка Риб дуже часто буває ближче до істини, ніж логічні міркування інших людей, але вони можуть швидко його поміняти, опинившись під чужим впливом. Подібна моральна нестійкість стає джерелом багатьох неприємностей в житті людей цього знаку Зодіаку.

Головні достоїнства характеру Риб – це їх великодушність, чутливість до чужих проблем. Люди цього знака готові втішити засмученого, повертати до життя важких хворих, забуваючи про свої інтереси. Там, де багато інші прикриваються словами про любов до ближнього, Риби діють. Об’єктом їх особливої турботи є близькі люди, родичі. Риби готові до самопожертви, лише б у тих було все добре.

Самі вони не мислять життя на самоті. Риби бувають оживленны, енергійні і оптимістичні тільки тоді, коли їх оточують люди, що відносяться до них із симпатією. Їм подобається атмосфера свята, але не галасливі зборища великої кількості людей. Дотепність часто допомагає Рибам ставати неформальними лідерами дружній компаній, але люди цього знака Зодіаку все ж є інтровертами і за темпераментом близькі до флегматикам. Вони не з чуток знайомі з нападами поганого настрою, нез’ясовного хвилювання, з-за яких вони губляться, почувають себе слабкими. Вони схильні до депресії, і повернути їх з цього стану можуть тільки ті, хто сильні духом. Для Риб взагалі важлива наявність таких людей в їх оточенні.

Представники цього знака Зодіаку насилу переживають життєві періоди, насичені неприємними подіями, оскільки швидко падають духом. Необхідність ризикувати або приймати не цілком безпечні рішення також вибиває їх з колії, і Риби йдуть від реальності, занурюючись у свій внутрішній світ. Вони замикаються в ньому, замість того, щоб боротися з проблемами. Риби звикли плисти за течією, надаючи долі самої вибирати, до якого берега їм прибитися. Людям знака Риби не властиво хвилюватися про завтрашній день, вони і про теперішнє-то не сильно переймаються. Вони спокійно переживають тимчасову невлаштованість, наявність обмежень, неможливість забезпечити себе чимось, навіть необхідним, лише б це не було пов’язане з неприємностями і хвилюваннями. Особливо не подобається людям цього знака Зодіаку мати справу з проблемами, на які треба реагувати швидко, беручи на себе велику відповідальність. Вони не люблять давати чіткі, однозначні позитивні або негативні відповіді, потребують в управлінні, але при цьому противляться насильницького примусу до того, чого вони не сприймають. Їх реакцією в такому випадку стає емоційна холодність, скритність і навіть зарозумілість.

Риби віддають собі звіт у власних слабкостях і часом самі втомлюються від частої зміни настрою і перманентних тривог. Але на людях вони намагаються виглядати успішними, задоволеними життям, або ж удають байдужість. Найчастіше щитом, огороджувальних їх від навколишнього світу, стає гумор. Як і всі, вони можуть, розсердившись, повести себе досить різко, але все-таки пасивність для Риби більш характерна, і в разі порушення душевної рівноваги вони частіше просто йдуть у себе.

На відміну від багатьох інших людей, народжені в період головування сузір’я Риби не схильні сприймати свій будинок, як на фортецю, уберегающую від життєвих негараздів – це не те місце, де вони відчувають себе в повній безпеці.

Вони справляють враження слабких, які потребують сторонньої допомоги людей, але подібне уявлення про них досить поверхнево: характер Риби приховує велику внутрішню силу. При бажанні вони вміють адаптуватися під реальність. Такі люди – справжні улюбленці Фортуни, їх везіння часто буває просто неймовірним. Можливо, вищі сили таким чином нагороджують Риб за їх гуманність, смирення і відсутність амбіцій.

Риби мають схильність до розкішній обстановці. Вони, хоч і готові при необхідності до жорстких обмежень, все ж прагнуть бути добре забезпеченими матеріально – вся біда в тому, що водити з грошима дружбу вони не вміють.

Багато Риби легковажно ставляться до життя, проживаючи її безцільно. Але є й інші – прагнуть виплисти наверх і зловити хвилю своєї вдачі. Це один з самих суперечливих знаків Зодіаку.

Риби – таємниці душі і потенційні схильності

Характеристика знака Зодіаку Риби буде неповною без згадки недоліків, типових для цих людей. Величезна емоційна сприйнятливість і вразливість призводять до того, що вони, немов губка, вбирають у себе все, що випромінюють оточуючі їх люди. При цьому вони нерідко потрапляють під негативний вплив, і тоді виявляються найгірші риси їх характеру.

Так, Риби схильні до меланхолії, депресії, можуть загрузнути в полоні своїх згубних ілюзій, непояснених фобій; нездорова вразливість провокує їх на зловживання заспокійливими або, навпаки, збудливими засобами.

Іноді у них виникає хворобливий психологічний стан, що виявляється у незрозумілою тривожності, нав’язливих ідеях, емоційних спалахах, схильності до перебільшень і т.п. Зовні цей стан може виражатися в незв’язності мови, відхилення в поведінці. Хворобливі фантазії можуть придбати патологічний характер. На щастя, Риби добре відгукуються на психологічну допомогу.

Представники цього знаку здатні забувати про дані ними обіцянки або просто не виконувати їх, виявляти абсолютну безпринципність. Вони вміють проникати в чужі таємниці і при цьому не вважають за потрібне їх зберігати, можуть пліткувати, виносити на загальне обговорення чуже “брудну білизну”. Бувають схильні до нездорового эротизму, а також до лицемірства і обману. Зустрічаються серед Риб і досить “слизькі” екземпляри, швидко змінюють одну маску на іншу. Обманювати вони можуть і безпричинно, іноді лише для того, щоб підняти думку про себе в очах інших.

Багато Риби стають рабами згубних звичок. Вони легко втрачають почуття міри, і тоді перетворюються на гравців, алкоголіків і наркоманів. Несправедливо стверджувати, що всі Риби мають негативні залежності, але вони абсолютно точно до них схильні.

Нагадаємо – це були потенційні схильності Риб.