Характеристика знака зодіаку Діва. Темперамент і характер Діви.

Який характер і темперамент у Дів

Серед Дів вкрай рідко можна зустріти людей екстравагантних, привертають до себе увагу шокуючими вчинками або фривольними промовами. Їм властиво спокійна поведінка, перехід на підвищені тони для них є неприпустимим. Діви не люблять натовп, уникають галасливих компаній, цураються злачних місць, для цього вони дуже бридливі і високоморальні. Це тонко відчувають, чарівні, витончені і акуратні люди, кожна деталь зовнішності яких лише підсилює це сприятливе враження.

Сузір’я Діви наділяє своїх підопічних логічністю поведінки і практичністю розуму, пунктуальністю, розважливістю, щирістю, бажанням довести будь-яку справу не лише до кінця, але і до досконалості. Характеристика знака Зодіаку Діва в чому ґрунтується на прагненні його представників домагатися порядку в усьому, що їх оточує, вони терпіти не можуть хаосу, він обеззброює їх, позбавляє впевненості в собі. Їх думки, як і всі речі навколо, ретельно систематизовані і завжди розкладені по поличках. Часом пристрасть, з якою вони наводять порядок, більше нагадує фанатизм.

Діви – створення високоорганізовані і дисципліновані. Вони завжди чимось зайняті, не знають вони і душевного спокою. Оскільки все переробити неможливо, Діви деколи приходять в даний відчай від неможливості упорядкувати цей недосконалий світ. Націлені на максимально якісне виконання всього, чого можна, Діви готові працювати не покладаючи рук і ігнорувати відпочинок. Вони завжди знайдуть, чим зайнятися, причому нерідко у них віднімають сили дріб’язкові, незначні справи, не стоять настільки пильної уваги і такого сумлінного ставлення.

Діви намагаються чітко впорядкувати свій внутрішній і зовнішній світ, привести його у відповідність зі своїми строгими принципами. Вони дуже не люблять змін, які змушують їх міняти звичну тактику або щось переробляти, забирають час і заважають швидкому просуванню вперед. При цьому люди цього знака Зодіаку самі гальмують хід своїх справ надміру ретельним аналізом результатів своєї власної праці. З цієї причини багато цікаві можливості деколи пропливають повз них.

Діви, будучи за темпераментом меланхоліками, людьми спокійними і врівноваженими, вони хочуть бачити такими ж стриманими, коректними та інших. В оточуючих вони терпіти не можуть брехливість, схильність до неробства, надмірну емоційність, нестриманість, вульгарність, бездумні витрати. Будучи інтровертами, сором’язливими, скромними від природи людьми, Діви відчувають комунікативні труднощі, коли їм доводиться спілкуватися з великою кількістю людей, особливо їм незнайомими. Найкомфортніше вони відчувають себе в розмові тет-а-тет, що дозволяє повною мірою продемонструвати, наскільки Діви дотепні, проникливі і начитані.

Характеристика Діви не може бути повною без згадки її невгамовної пристрасті до критики. Діви абсолютно нетерпимі до чужих недоліків, вони ніколи не пропустять нагоди поглумитися над чиєюсь дурістю, легковажністю, необов’язковістю. У цей момент вони можуть справити враження сварливих, нудних, прискіпливих і дріб’язкових осіб. Якщо немає можливості відкрито виступити на чиюсь адресу, з критикою, це завдає Дівам душевне страждання. У свою чергу, гострі на язик Діви не виносять, коли хтось намагається критикувати їх самих: вони вважають, що і так дуже самокритичні, щоб вислуховувати ще й чужі зауваження.

Не в характері Дів працювати виключно заради процесу: вони прагнуть до успіху, завоювання високої соціальної позиції, матеріальної незалежності. Людей такого знака Зодіаку не приваблює “халява”, яка їх до чогось зобов’язує, Діви швидше відмовляться від чогось дармового або дістався ціною невеликих зусиль, ніж залишаться в боржниках. До глибокої старості Діви зберігають прагнення до знань і ясну голову, ними постійно рухає бажання вдосконалюватися і підвищувати рівень освіти. Більшість Дів звикли все ускладнювати, зробити з мухи слона – цілком в їх стилі.

Дів хвилює не тільки матеріальна спроможність, але і емоційна, духовна незалежність. Якщо судити за зовнішніми проявами почуттів, може здатися, що ці люди мало що приймають близько до серця, але це не так. Вони не схильні впускати в світ своїх емоцій і почуттів навіть тих, кого вважають близькими. Їх внутрішні переживання – це їх особисте життя, яку вони вважають недоторканною.

Діви дуже ощадливі, не схильні витрачати гроші на те, що в їх очах не має сенсу, вони не потребують надлишках. Це не означає, що Діви скупі, але, якщо хтось попросить їх про фінансову підтримку, вони попередньо ретельно вивчать особистість “здобувача”. Якщо з проханням про допомогу до них звертається нероба, альфонс чи жебрак, Діви ніколи не відкриють гаманець.

Діва – таємниці душі і потенційні схильності

Зовні Діви зазвичай дуже спокійні і врівноважені, але в їх душі постійно живе неясна тривога, сумнів у тому, що вони чинять правильно, їх гнітить очікування кари за помилки, про які всі вже давно забули. Ця гіпертрофована відповідальність за все і вся часто заважає їм стати щасливими. Діви можуть бути надзвичайно розумні, вони схильні використовувати для зміцнення свого фінансового становища чужі зв’язку і можливості. Часто бувають яскраво вираженими егоїстами. Крім цього, характер Дів псують уїдливість, сварливість, підвищений інтерес до пліток і порожніх розмов, нерозвинене почуття гумору і нездатність адекватно сприймати чужі жарти.

Знаменита педантичність Дів здатна досягати ступеня абсурду, а їхні принципи – змінюватися цілковитої безпринципністю. Діви – дуже злопам’ятні люди, вони досить мстиві, щоб залишити в спокої кривдників. Люди такого знака Зодіаку настільки люблять порядок і точність, що деколи не в змозі поглянути на речі ширше; орієнтуючись на власні внутрішні шаблони, вони мимоволі звужують свій кругозір. Нерідко їм не вистачає уяви, натхнення і здатності йти вперед – замість цього Діви топчуться на місці, в черговий раз піддаючи все пройдене і зроблене прискіпливому аналізу і постійно озираючись на минуле.

Під цим сузір’ям можуть народжуватися як чудові визначні люди, так і гірші представники людства, при цьому і ті, і інші честолюбні, азартні та нерідко мають залежність від алкоголю або наркотиків.

Нагадаємо – це були потенційні схильності Дів.