Градуйована (ступінчаста) стрижка: модні моделі

Волосся – це справжня прикраса кожної жінки. Багато представниць прекрасної статі страждають із-за того, що їх волосся не володіють природним об’ємом. Найкращий вихід із ситуації – підбір правильної стрижки. Приміром, дамам з подібною проблемою відмінно підійде градуйована стрижка, а ось класичних стрижок рівної довжини необхідно уникати. До того ж багатошарова стрижка робить жінку ефектною і яскравою.

Градуйована стрижка: особливості моделювання

Потрібно відзначити, що подібна модель зачіски підходить як власницям густих, так і тонкого волосся.

Технологія градуйованою стрижки полягає в тому, що верхній шар волосся максимально коротшає (аж до брів і підборіддя), а на потилиці пасма залишають довгими. Завдяки застосуванню цієї технології виходить ефектний асиметричний варіант зачіски.

Подібний варіант ступінчастою стрижки знаходиться на піку популярності вже протягом досить тривалого терміну. Це можна пояснити тим, що подібна зачіска, безсумнівно, вносить в повсякденний образ жінки нотку оригінальності. Не буде зайвим помітити й ту перевагу, що багатошарова зачіска – справжній порятунок для жінок, які мають тонкими і посіченими волоссям. Вибір саме цієї стрижки допоможе позбутися посічених кінчиків і додасть волоссю додатковий об’єм. Якщо ж ви не бажаєте розставатися зі звичною довжиною волосся, фахівець може вкоротити тільки ті пасма, які знаходяться на поверхні.

Градуйована стрижка не буде надавати дівчатам зайві клопоти. А догляд за волоссям перетворитися в легку процедуру. До того ж жінкам не потрібно буде витрачати масу часу вранці на укладку волосся будуть залишатися об’ємними і без допомоги додаткових коштів.

Багатошарова модель відмінно підійде як для повсякденного життя, так і для святкових заходів. А її легкість внесе в образ грайливість.

Короткий варіант градуйованою ступінчастою стрижки

Часто власниці круглої форми обличчя не можуть підібрати для себе оптимальну модель зачіски. І, як наслідок, відчувають почуття незадоволеності від свого зовнішнього вигляду. Щоб уникнути розчарування, необхідно знати декілька простих правил:

1. При створенні ступінчастою зачіски слід робити проділ не по центру, а збоку.

2. Не слід надмірно вкорочувати верхні пасма.

3. Ідеальний варіант – градуйована зачіска з подовженою чубчиком.

Необхідно відзначити, що при виборі зачіски для худого обличчя, фахівці також рекомендують розглянути в якості основного варіанту градуйовану стрижку.

Щоб добитися найбільш кращого результату, слід звернути увагу на такі нюанси:

1. Якщо ви володієте дуже тонкими і ослабленим волоссям, не варто надмірно філірувати пасма.

2. Бажаний результат буде забезпечений в тому випадку, якщо переходи від однієї довжини до іншого будуть плавними.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.