Гороскопи по знакам Зодіаку.

Знаки Зодіаки в астрології і в нашому житті

Одне з фундаментальних понять, якими користуються астрологи, знак Зодіаку. Воно виникло в глибокій старовині і не втратила актуальності до сьогоднішнього часу, більше того – навіть далекі від астрології люди знають, до якого зодіакальному знаку вони відносяться, і успішно користуються цими знаннями у повсякденному житті.
Познайомтеся: зодіакальне коло (Зодіак)

Щоб зрозуміти, що криється за такими звичними виразами і словами «знак Зодіаку» «Козеріг», «Телець», «Водолій» і т.д., доведеться познайомитися з деякими принципами пристрою «небесної канцелярії». Існує таке поняття, як екліптика – небесна сфера, що має форму кола. По ньому рухається протягом року Сонце. Екліптика ділиться на сектори, які і називаються знаками Зодіаку. Саме слово «Зодіак» виникло в Давній Греції і в перекладі означає «коло тварин». Кожен з знаків отримав назву на честь сузір’я, через яке наше головне небесне світило проходить в той чи інший час. Зодіакальне коло традиційно відкривається Овном і налічує сьогодні 12 секторів-знаків, хоча колись їх число було зовсім іншим, зокрема, 8 або 17.

Знаки Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби класифікуються на підставі різних ознак, бувають чоловічими і жіночими, північними і південними, відносяться до однієї з чотирьох стихій. Але для людей, які цікавляться зодіакальними знаками на обивательському рівні, набагато важливіше інше – їх здатність надавати відчутний вплив на життя людини. Саме це властивість лягло в основу численних характеристик і гороскопів.

Запрошуємо у світ гороскопів за знаками Зодіаку

Змістове наповнення поняття «гороскоп» протягом століть не раз змінювалося, але залишається незмінним інтерес, який воно до себе викликає. Це цілком зрозуміло, адже багато людей намагаються краще розібратися у власній природі, хочуть дізнатися, що може чекати їх у майбутньому, а гороскопи надають таку можливість. Вони охоплюють широке коло важливих життєвих питань – любов, секс, робота, фінанси, здоров’я, харчування, подорожі, стиль, покупки, подарунки, атрибутика (камені за знаком Зодіаку, талісмани) і т.д. Особливе місце займає гороскоп сумісності, адже він відкриває шлях до гармонізації стосунків з оточуючими.

Найвищу точність мають гороскопи, враховують різноманітні індивідуальні дані. Однак навіть у найбільш загальному, схематичному вигляді вони можуть принести відчутну користь. Адже знаки Зодіаку – перевірений століттями універсальний «алфавіт», який використовується для опису не тільки конкретних індивідів, але й цілих ер в житті людства.