Гороскоп здоров’я Тільця. Вразливі місця і проблеми, поради Тельцям, як зберегти і зміцнити здоров’я.

Здоров’я Тельців

Телець

Природний потенціал Тельців

Зодіакальний знак Тельця тісно пов’язаний з накопиченням фізичної енергії. Його представники зовні спокійні, неквапливі, але за цим ховається величезна прихована сила. Зазвичай це гармонійно розвинені люди, але на тлі цього багато проблем зі здоров’ям у Тельців носять прихований характер.

Вразливі місця і характерні проблеми Тельців

Астрологічно знак Тельця має зв’язок з горлом, стравоходом, нижньою щелепою і ключицями. Під його заступництвом також знаходяться мову, ротова порожнина, глотка, стравохід, а також жирові запаси організму. Зв’язок з цим знаком мають і всі внутрішні органи, які так чи інакше пов’язані з формуванням запасів корисних речовин. До найбільш уразливим органам і місцях організму Тільця відносять область шиї, органи слуху, лобові пазухи, всю лімфатичну систему. “Фірмові” хвороби представників цього знака Зодіаку зазвичай пов’язані з горлом. Телець, незважаючи на фізичну міць, часто застуджується, страждає від катаральних інфекцій. Також у людей цього знака нерідкі глухота, набряки, цукровий діабет, гастрит, запори, діарея.

Телець-хворий, особливості перебігу хвороб

Незважаючи на уповільнений обмін речовин, багато хвороб у Телят починаються раптово, якийсь час маскуючись під підвищену стомлюваність. Коли він хворіє, не зовсім зрозуміло, яким чином буде розвиватися хвороба і як вона закінчиться. Люди знака Зодіаку Телець захворюють рідко, але, що називається, влучно. Одужання у них протікає повільно, хвороба часто приймає хронічну форму. Вони мають дуже гарний резервом для відновлення здоров’я, але Тельцям, а також їх близьким, потрібно запастися терпінням, оскільки все це відбувається дуже нешвидко. В цілому ж Тельці мають достатньою кількістю фізичних сил для відновлення після важких захворювань.

Лікування недуг може розпочатися невчасно, оскільки Тельці будуть довго пручатися, перш ніж зважиться переступити поріг кабінету лікаря. Але, якщо вони починають піклуватися про здоров’я, то всі рекомендації медиків будуть дотримані точнісінько, а всі незручності мужньо перенесені. Представники цього знака Зодіаку краще, ніж багато інших, переносять біль.

Як зберегти і зміцнити здоров’я: поради Тельцям

Змінює життя будь-якого Тельця на краще вихід за рамки суто егоїстичних, земних потреб. Якщо люди цього знака будуть нести в цей світ красу, дарувати задоволення оточуючим, то і самі отримають величезний заряд позитиву, який стане для них важливим чинником збереження здоров’я. Якщо ж Тельці підуть на поводу у власних слабкостей, навіть їх величезні життєві резерви можуть виявитися виснажені, а внутрішній баланс порушений, що створить передумови для погіршення самопочуття.

Представники цього зодіакального знака схильні до депресії, песимізму, тому Тельцям необхідно берегти своє психічне здоров’я, дбати про джерела позитивних емоцій, мати психологічну “віддушину”. Такою для багатьох людей цього знаку може стати музика. Всі заняття, які передбачають активне використання і розвиток голосу, напружену роботу голосових зв’язок, сприяють поліпшенню здоров’я.

Харчування – важливий фактор здоров’я будь-якої людини, але Тельців це стосується в особливій мірі. Їм, з одного боку, життєво важливо дати організму всі необхідні поживні речовини. З іншого – дуже важливо не переїдати. Годований жалісливої мамою дитина-Тілець буде змушений все життя підлаштовуватися під потреби свого організму, який звик отримувати посилене харчування. Кількість прийнятої їжі та її якість повинні бути такими, щоб все це не відкладається у вигляді жиру, тим більше що у Тельців це відбувається дуже легко, зокрема, через уповільненої обміну речовин.

Пристрасть до одночасно жирної і солодкої їжі може “посадити” підшлункову залозу. Нестача цукру загрожує тяжкими головними болями. Вони знімаються солодким перекусом або склянкою вина, але при цьому утворюється порочне коло.

Як стверджує гороскоп здоров’я, Телець не повинен занадто навантажувати ноги і спину, робити занадто різкі рухи, кудись поспішати, про щось хвилюватися: все це перетворюється для нього на джерело стресу, який, у свою чергу, викликає проблеми з серцем. У той же час, у Тельців швидко погіршується кровообіг, якщо вони надто мало рухаються і відчувають дефіцит свіжого повітря. Таким людям показаний відпочинок у лісі або біля водойми, але при цьому відпочинок активний, рухливий. Також їм корисно хоча б час від часу виїжджати, щоб пожити в селі або на дачі.