Гороскоп здоров’я Риб. Вразливі місця і проблеми, поради Рибам, як зберегти і зміцнити здоров’я.

Здоров’я Риби

Риби

Природний потенціал Риб

Життєздатність людей знака Зодіаку Риби залежить від декади, в якій вони з’явилися на світло: якщо мова йде про перших двох, то фізично вони менш сильні, хоча в цілому їх здоров’я не можна назвати слабким. У третій декаді відчувається вплив енергійного Марса, що робить народжених в цей час Риб більш сильними. Що ж стосується останньої чверті, то такі люди відрізняються підвищеною чутливістю до зовнішнім биофизическим факторів, так і до емоційного впливу. При зовнішньому спокої вони часто відчувають величезну внутрішню напругу і тривогу, що незмінно провокує розвиток хвороб. Риби, народжені в цей час, найбільш слабкі і болючі.

Вразливі місця і характерні проблеми Риб

В організмі людини знаку Риб відповідають ступні, на яких, як відомо, присутня величезна кількість біологічно активних точок. Під вплив цього знака Зодіаку також підпадає все, що пов’язано з циркуляцією рідин в організмі, а також імунна система.

До найбільш уразливих частин тіла Риб також відносять лімфатичну і травну системи, систему кровообігу, серце, пальці, зв’язки, сухожилля, кістки. Найбільш характерні для них недуги – це застуди, вірусні інфекції, пневмонія, інфекційні хвороби, грибкові захворювання, кон’юнктивіт, проблеми з залозами внутрішньої секреції, підвищене утворення слизу в кишечнику та легенів. Ціла група хвороб Риб пов’язана з нервовою системою, їм часто супроводжують неврастенія, неврози, різноманітні психічні розлади. Помічено, що серед Риб чимало тих, хто страждає на шизофренію. Людям цього знака потрібно оберігати ноги від травм, користуватися зручною взуттям. Їм також необхідно уважно стежити за обробкою порізів і подряпин, щоб не розвинулася серйозна інфекція.

Риби-хворий, особливості перебігу хвороб

Риби важко переносять навіть не самі серйозні хвороби. Для їх недуг характерно прихований перебіг, їх складно діагностувати. Людям цього знака Зодіаку краще мати справу з сімейним лікарем, який знає всю історію їх хвороб; вони потребують ретельних обстежень та підвищеної уваги. Не дозволяйте Рибам лікувати себе самостійно. Ці люди із задоволенням читають медичну літературу, навіть коли в цьому немає необхідності, і майже завжди знаходять у себе симптоми неіснуючих хвороб.

Характерна риса Риб – їх здатність самим собі створювати проблеми зі здоров’ям: коли вони думають, що хворі, в їх організмі дійсно запускаються руйнують механізми, що призводять до реальної хвороби. Чутливість цього знака до лікарських препаратів підвищена, особливо це стосується седативних засобів. Крім того, Риби часто страждають уповільненими обмінними процесами, із-за чого з їх організму не завжди справно виводяться токсини та інші відходи, тому підбирати і приймати ліки Рибам слід дуже обачно.

Як зберегти і зміцнити здоров’я: поради Рибам

Враховуючи пряму взаємозв’язок між врівноваженістю нервової системи Риб і станом їх здоров’я, одним з головних умов зміцнення організму можна назвати зведення до мінімуму кількості одержуваних ними негативних емоцій. Цим людям необхідно полюбити себе і навчитися спокійно сприймати все, що відбувається навколо. Риби страждають від відчуття величезної різниці між тим, що малює їх багата уява, і реальною дійсністю, тому їм не можна дозволяти собі занурюватися у власні фантазії занадто глибоко. Руйнування світу власних ілюзій загрожує представників знаку Риби втратою здоров’я, оскільки негативні враження діють на їх організм, немов отрута.

У Риб часто бувають проблеми із зором, у цьому випадку їм рекомендовано використовувати вправи з арсеналу йоги для зміцнення м’язів очей.

Для швидко утомляющихся, часто знаходяться в стані стресу Риб дуже велике значення має повноцінний відпочинок. Представники цього знака з працею розслабляються, особливо після сильного збудження, але їм не рекомендується приймати заспокійливі речовини або алкоголь: у них дуже швидко формується звикання. Також швидко звикають Риби і до інших ліків, тому при тривалому прийомі препарату необхідно періодично замінювати на аналоги.

Дуже корисно систематично масажувати ступні ніг – організм Риб добре відгукується на такий масаж. Людям цього знака взагалі слід приділяти особливу увагу ніг – їх потрібно берегти від травм і від переохолодження, тримати в теплі і сухості.

Як підказує гороскоп здоров’я, Риби добре реагують на гомеопатичні засоби, тим більше, що вони не викликають звикання, тому при можливості їх використання рекомендується в першу чергу. Цим людям більше інших показаний психоаналіз і заснована на цій теорії терапія. Ефективно спрацьовує стосовно них метод іридодіагностики.

Рибам корисні будь-які водні процедури, а поїздки на море для представників цього знака Зодіаку – не просто задоволення, а життєва необхідність. Заняття музикою, поезією, філософією, збереження рівних відносин з близькими сприяють зниженню збудливості нервової системи. Фізичне навантаження для Риб повинна бути помірною; добре підійдуть їм не тільки плавання та інші водні види спорту, але і їзда на велосипеді, веслування, аеробні танці, фехтування, а також йога, з якої більше інших знаків Рибам корисні вправи на розтяжку.