Гороскоп здоров’я Лева. Вразливі місця і проблеми, поради Левам, як зберегти і зміцнити здоров’я.

Здоров’я Львів

Лев

Природний потенціал Лева

Леви від природи наділені величезним енергетичним потенціалом, відмінним імунітетом і чудовою опірністю хворобам. Це є особливим предметом їхньої гордості, і роблять вони це так, як ніби це їх власна заслуга. Володіючи величезними життєвими ресурсами, представники знаку схильні витрачати їх надто щедро, переоцінювати сили, тим самим завдаючи відчутних ударів по своїм найбільш вразливих місцях.

Вразливі місця і характерні проблеми Львів

У людському організмі знаку Лева відповідає, в першу чергу, спина, а також серце і великі кровоносні судини. Крім того, під заступництвом Лева функціонує та важлива для кожної людини нематеріальна субстанція, яку прийнято називати його життєвою енергією, резервуар її знаходиться приблизно в області сонячного сплетіння. До найбільш слабких місць організму Львів слід віднести серце разом зі всієї серцево-судинною системою, артерії, спину, хребет, може “кульгати” і опорно-руховий апарат, особливо коліна.
Відповідно, Леви часто стикаються з тахікардією, стенокардією, атеросклерозом, аневризмою та іншими недугами, пов’язаними з серцевою діяльністю. Характерні для них всілякі проблеми з хребтом – їм не тільки морально, але і фізично складно “гнути спину”, важка робота їм часто буває не під силу. Представники цього знака схильні ревматизму, хвороб очей і шлунка. Лев з більшою, ніж у інших, ймовірністю, може захворіти на менінгіт і кір.

Лев-хворий, особливості перебігу хвороб

Леви сприймають свої хвороби, як противника, який намагається покласти їх на лопатки. Вони не люблять демонструвати своє нездужання, погане самопочуття оточуючих. Навіть під час хвороби Лев виглядає настільки непогано, що нікому не прийде в голову засумніватися в його здоров’я. Це вимагає від медиків і близьких людей особливого підходу до оцінки його стану. Леви не витримують тривалого постільного режиму, а найчастіше і зовсім його ігнорують, переносячи хвороби, навіть дуже важкі, на ногах.
Для Львова не характерні затяжні хронічні недуги. Найчастіше вони хворіють раптово, з підйомом температури до високих показань, хвороба часто протікає стрибкоподібно. Леви не вважають, що хтось має право давати їм поради з приводу здоров’я, поблажливо ставляться до компетентності медичних фахівців, вважаючи, що їм і самим прекрасно відомо, як треба лікуватися. Однак настільки легковажний підхід не заважає Левам швидко відновлюватися після хвороби. Помічено, що найбільш ефективними засобами впливу на їх організм є натуральні, природні продукти, наприклад, мед, лікарські трави і т.п.

Як зберегти і зміцнити здоров’я: поради Левам

Одним з головних факторів, що загрожують здоров’ю Львів, є стреси, яким вони піддаються в своєму прагненні досягти мети або довести всім свою перевагу. З іншого боку, позитивна енергетика оточення, яке відноситься до них з повагою, захопленням і увагою, допомагає їм залишатися в гарній формі. Така обстановка діє на Львів краще всяких ліків. І все ж профілактика не завадить: їм необхідно тренувати серце, судини, займатися зміцненням нервової системи.
Левам рекомендуються помірні фізичні навантаження. В якості таких вони можуть вибрати для себе йогу, аеробіку, хокей або футбол, спортивне орієнтування, швидку ходьбу, фехтування, естрадні танці, заняття на силових тренажерах.
Як рекомендує гороскоп здоров’я, Лев повинен частіше вибиратися на свіже повітря, людям цього знака необхідні в помірній кількості сонячні ванни.

Левам обох статей важливо висипатися, дефіцит сну може змусити їх істотно знизити життєвий темп.

Леви – великі любителі смачно поїсти, вони схильні до переїдання, набору зайвої ваги, що, в свою чергу, не сприяє зміцненню здоров’я. Шлях жорстких самообмежень в їжі і у всьому іншому Левам не підходить, але намагатися бути помірними у всіх своїх проявах їм необхідно. Якщо Леви помітили, що у них стало прискореним дихання, з’явилася нудота, сонливість, у грудях періодично дають про себе знати недовгі, але сильні болі, це можна розцінювати як попередження: від деяких звичок пора терміново позбуватися.