Важливо

Гороскоп Водолій на 2019 рік, любов, кар’єра знака зодіаку, здоров’я, сім’я, фінанси, Водолій і рік народження

Гороскоп Водолій на 2019 рік

Водолію в рік Свині, доведеться не солодко, адже потрібно минулі проблеми вирішити, та ще й нові ліквідувати. Можливі неприємності у сфері любові, роботи і фінансах. Гороскоп на 2019 рік радить Йому стати м’якше і поступливішими, щоб не зруйнувати стосунки з друзями та родичами. Якщо заховаєте свій егоїзм і честолюбство подалі, то життя стане набагато краще. Проявіть чуйність до тих, хто до вас ставиться з повагою.

Влітку Водолію належить займатися налагодженням матеріального становища. Якщо зверніться до друзів або надійним партнерам, то швидко вийдете з кризи. У рік Свині можна знайти ще одну роботу, щоб не відчувати нестачі в коштах.

Гороскоп на 2019 рік пророкує сімейним Водоліям клопоти по дому. Половина з проблем будуть пов’язані з дітьми, вихованням яких потрібно займатися грунтовно. Виключіть ревнощі до чоловіка, щоб не нашкодити міцним стосункам і не підвести союз під риску.

В рік жовтого земляного Свині вам належить вирішувати побутові проблеми близьких родичів. Головне, не беріть на себе більше, ніж можете зробити – підірвете здоров’я і психіку.

Проблеми і невдачі Водолія відверто боялися, тому в рік Собаки обходили стороною. Нічого дивного, адже завзятості і відвагу у вас, хоч відбавляй. Іноді доводилося самі собі влаштовувати складності, щоб стати ще сильніше духом і виховувати почуття обов’язку. Гороскоп на 2019 рік Водолію радить так само впевнено і з посмішкою зустріти нову господиню – Жовту Свині (Кабана). Вона всядеться на свій трон вже 5 лютого, тому постарайтеся з нею подружитися.
Звичайно ж, спочатку Водолій кинеться в паніку – як тепер себе вести і, що ставити в пріоритет? Бажано, бути більш реалістичними, щоб ілюзії не заважали плідно працювати і зустріти справжню любов.
Водолій не позбавлений сентиментальності, але Свиня (Кабан) не викличе у нього негативні емоції і підозри. Навпаки, вона проявить доброту, м’якість і буде захищати вас від негараздів протягом усіх 12 місяців.
Гороскоп на 2019 рік Водолію передбачає співпрацю із західними партнерами, ділові зустрічі, відрядження та вигідні контракти. Ви зможете відкрити свій бізнес, а також втілити у життя оригінальні проекти. Навесні Водолій буде з радістю рясніти планами та ідеями, підраховувати капітал і відвідувати масові заходи.
На жаль, в травні Водоліям доведеться розбиратися з конкурентами і справді боротися за місце під сонцем. До речі, містечко-то не погане – посаду директора великої кампанії. Грошей у надлишку, мрії збуваються, а шанувальники товпляться біля ваших дверей. Водолій тільки й встигає підморгувати і запрошувати на побачення, то одного, то іншого.
Гороскоп на 2019 рік Водолію, у якого складуться міцні відносини з обранцем, обіцяє весілля або вінчання. Ну, а там і дітки підуть. Неодмінно вирішуйте питання з розширенням житла, інакше доведеться довгий час жити зі свекрухою чи тещею. Якщо не можете навіть на місяць залишити улюблену роботу, то знайдіть турботливу няньку для малюка. До речі, Свиня (Кабан) вже готова взяти на себе цю приємну місію.

Щоб зберегти щирі і довгі відносини з другою половинкою, Водолію потрібно частіше звертатися до своєї інтуїції. Постарайтеся бути лояльнішими до всього, що говорить близька людина, а також брати на себе відповідальність за ведення господарства. Гороскоп на 2019 рік Водолію у середині осені пророкує появу суперника. Тільки не потрібно бігати до ворожки, щоб з ним розправитися з допомогою магії. Ви і самі в змозі вирішити всі проблеми, якщо виведете на відверту розмову свого супутника життя.

Грудень Водолію краще присвятити відпочинку і відправитися в подорож. Якщо не хочеться їздити по світу в самоті, то запросіть друга або родича за компанію. Очікується багато нових знайомих і партнерів у бізнесі, але Водоліям слід проявити обережність, щоб не потрапити в неприємні ситуації.

Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує подумати про покупку будинку або дачі. Напевно, ви самі вирішите виступити в ролі будівельника або дизайнера. Свиня (Кабан) допоможе вам накреслити проект, закупити будматеріали і навіть виділить чималу суму на ремонт. Скажіть їй спасибі за щасливе і безхмарне життя.

Гороскоп Водолій на 2019 рікГороскоп любові Водолія на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить взяти ініціативу в свої руки, якщо хочеться влаштувати особисте життя. Не потрібно сподіватися на авось і на Фортуну, тим більше, чекати перших кроків від улюбленого чоловічка.
Повз чарівного Водолія неможливо пройти мимо, тому шанувальників недоліку не буде. Особливо настирливих залицяльників доведеться відваджувати, але зробіть це максимально делікатно. Вони ж не винні, що ви такий нерішучий і волелюбний. Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує продемонструвати свої найкращі якості, щоб підкорити серце симпатичної особи.
Любов і до Загсу Водолія доведе, лише б він сам був готовий на офіційні відносини. Слухайте не тільки своє серце, але і Свині (Кабана), яка підкаже, де можна зустріти свою другу половинку. Ну, а якщо Водолій не може зробити вибір у бік одного обранця, то можна поки пофліртувати і пожити холостим. Повірте, щастя від вас не піде, якщо воно справжнє.

Гороскоп на 2019 рік Водолію передбачає поповнення в сімействі. Але це тільки у тих пар, які давно мріяли і планували народження малюка. Природно, турбот додатися, але всі вони приємні, погодьтеся? Отже, якщо не хочеться коротати вечори на самоті і створити міцну сім’ю, то будьте активніше і відвертіші у своїх почуттях.

Гороскоп Водолій на 2019 рікСімейний гороскоп Водолія на 2019 рік

Водолій у рік Свині (Кабана) вирішить кардинально змінити своє життя. Вам набридло тулитися з родиною в маленькій квартирці, тому в планах – просторий будинок, з мансардою і зі зрубу. Здорово! Ось тільки професійних майстрів залишилося знайти.
Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує бути акуратніше під час побутових робіт. Можливі не тільки поломки техніки, але і нервові зриви. Та ще й родичі піділлють масла у вогонь, докучая радами і критикуючи ваші дії. Постарайтеся працювати без сторонньої допомоги, щоб все розставити по своїх місцях і так, як вам хочеться.

Ура! У сім’ї з’явився довгоочікуваний дитина! Гороскоп на 2019 рік Водолію радить заздалегідь подбати про дитячих приладді і вирішити всі фінансові проблеми. Хоча, не виключено, що ви станете дядьком чи бабусею чарівного малюка. Взагалі, все йде за планом – про що мріяли, те і отримаєте.

З родичами у Водолія в рік Свині (Кабана) можливі конфлікти і недомовленість з різних причин. Якщо ви не будете тримати себе в руках, то справа дійде до серйозної сварки. Гороскоп на 2019 рік Водолію не радить тікати від навислих проблем, як побутових, так і сімейних. Краще знайдіть способи, щоб чимось зацікавити домочадців. Наприклад, влаштуйте невелике свято або організуйте виїзд на турбазу.

Гороскоп Водолій на 2019 рікРобота, бізнес гороскоп Водолія на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить спокійно і сумлінно працювати, адже конкуренти не страшні. Фінансова сторона благополучна – борги ви роздали, а нові кредити брати не будемо. Навіщо вам все це потрібно?
Свиня (Кабан) у всьому підтримує Водолія, лише б він не розгубив енергії і самовпевненості. У вас є шанс злетіти вгору, відкрити свою справу і вкласти гроші в перспективні проекти. Головне, зав’язати дружбу з багатими і впливовими людьми. Ну, і самі будьте сміливіше, виявляючи таланти і накопичений досвід.

Гороскоп на 2019 рік Водолію обіцяє в червні-липні несподіваний прибуток. Тільки обережніше, адже гроші це теж випробування. Навіть, якщо заробите мільйон, все одно не витрачайте все на розкіш і нерухомість. Краще прибережіть фінанси для більш вигідних вкладень. Родичі можуть сісти Йому на шию, вишукуючи нажиті кошти. Допомагати, звичайно ж, потрібно, але не віддавати все до останньої копійки.

Гороскоп на 2019 рік Водолію пророкує неймовірне везіння – висновок прибуткової угоди! Нарешті, ви не тільки розбагатієте, але і прославитися на весь світ. Дивіться не дуже-то роїться про свої досягнення, інакше заздрісники візьмуть вас в оборот. Краще віддячите тих, хто допомагав вам пройти цей нелегкий трудовий шлях.

Гороскоп Водолій на 2019 рікГороскоп здоров’я Водолія на 2019 рік

Водолію в рік Свині (Кабана) за здоров’я сильно переживати не доведеться. А ось дотримувати дієту, щоб не погладшати, необхідно. Тільки не потрібно харчуватися сирими овочами і фруктами, а постарайтеся урізноманітнити меню м’ясними і рибними стравами.
Гороскоп на 2019 рік Водолію радить займатися йогою і частіше розслаблятися під спокійну музику. Послухайте класику, почитайте російську літературу і спілкуйтеся з позитивними людьми. Ну, і не забувайте більше рухатися, виїжджати на природу і плавати. Влітку 2019 року сонячні ванни обов’язкові для загартовування організму.

Водолію ні в якому разі не можна худнути до скелетного стану. Тоді у вас ні сил, ні бажання не буде для активного способу життя. Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує у всьому знати міру, а також встати на боротьбу з шкідливими звичками. Від застуди ніхто не застрахований, тому навіть ви можете захворіти і злягти в ліжко. Від нежитю і кашлю можна позбутися народними бабусиними способами. Поцікавтеся у літніх родичів, як вони раніше лікувалися.

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить одягатися тепліше, якщо на вулиці мороз і вітер. Підвищуйте імунітет регулярно, пройдіть огляд в клініці і запишіться нарешті на фітнес. Ну, а якщо вирішили стати «моржем», то спочатку запитайте у Свині (Кабана), як потрібно підготувати організм до такого суворого кроці.

Гороскоп Водолій на 2019 рікГороскоп Водолій по 2019 року народження

Гороскоп Водолій – Бик на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Водолію пророкує море приємних сюрпризів, пристрасних обіймів і виконання бажань. Тільки не сподівайтеся на «золоту рубку» та «килим-літак», а самі докладайте зусиль, щоб мрії збувалися. В любовній сфері Водолій-Бик в 2019 році виявиться не лише ніжним, але й поступливим партнером. Не проморгайте щастя, призначене долею. Дивіться в обидва, а не під ноги!

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Щур

Водолію-Щура в 2019 році доведеться більше працювати, ніж відпочивати і спочивати на лаврах. Отже ви оточені жорстокими конкурентами, з якими доведеться битися до останнього. Підписуючи документи і отримуючи гонорари, будьте вкрай уважними. Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує зберігати гроші вдома у панчосі, а в банку. Так і надійніше, і економніше і можна накопичити на великі придбання.

Гороскоп Водолій – Тигр на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить зайнятися зовнішністю і фігурою. Звичайно ж, за один місяць ви Софі Лорен не перетворитеся, але регулярні тренування і відвідування салону краси приведуть до бажаного результату. Про фінансах можна не турбуватися, а краще вкласти їх у свій бізнес. Водолію-Тигру в 2019 році доведеться займатися спадщиною бабусі, що живе в Америці. Ну, справа ясна, що вам перепаде великий куш.

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Дракон

В 2019 році Водолій-Дракон буде сяяти від щастя, як старовинний начищений комод. Нічого дивного, адже ваше фінансове становище на заздрість багатьом. Багато займуться господарством, розведуть худобу і розсадять город. Гороскоп на 2019 рік Водолію радить вивчити літературу, яка допоможе стати йому талановитим фермером. У любові належить поборотися за свого обранця. Але не на рингу, а у своїй душі. Постарайтеся знизити планку і стати поступливішими.

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Кіт (Кролик)

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить не лінуватися, якщо хочеться чогось конкретного домогтися. Не заздріть тим, хто успішніше і щасливіше вас, адже вони не лежали на дивані, мріючи про мільйонному стані. У 2019 році Водолій-Кіт (Кролик) знайде таку перспективну роботу, що дозволить собі працювати, не виходячи з дому. Але це тільки в тому випадку, якщо піде вчитися і підвищить кваліфікацію.

Гороскоп Водолій – Змія на 2019 рік

Водолій-Змія в 2019 році візьме занадто високу планку в кар’єрі, тому шанс звалитися з п’єдесталу зросте. Боротьба з конкурентами буде такою важкою, що без підтримки Свині (Кабана) ви не зможете нейтралізувати супротивників. Гороскоп на 2019 рік Водолію рекомендує стежити за здоров’ям. Ваші нерви на межі, тому менше психуйте і зліться. Інакше зіпсуєте відносини з близькими людьми, які чекають від вас участі та доброзичливості.

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Коза (Вівця)

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить вирішувати проблеми одразу ж, як вони з’являться. Нічого не відкладайте на завтра, інакше попадете в неприємні ситуації. З недоброзичливцями ведіть себе так, ніби вони ваші самі нерозлучні друзі. Водолій-Коза (Вівця) в 2019 році націлитися на любов і романтику, тому в самоті нудьгувати не буде. Ви познайомитеся з людиною, з яким відкриєте спільний бізнес. Напевно, він схожий на вас – амбіціями і завзятістю.

Гороскоп Водолій – Кінь на 2019 рік

В 2019 році Водолію-Коні можна скакати галопом, адже на шляху не буде жодної перешкоди. Хоча, під копита дивитися все-таки потрібно. Раптом затопчите тих, хто вам має намір допомагати, а не шкодити? Фінансовий достаток допоможе реалізуватися в професійній сфері, як обіцяє гороскоп на 2019 рік Водолію. Не забудьте купити костюм, портфель і дорогі годинники. Адже, ви тепер не просто службовець, а директор великого банку.

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Мавпа

Гороскоп на 2019 рік Водолію радить стороною обходити тих, хто штовхає його на ризики та махінації. Якщо конкуренти нахабно атакують, то зведіть їх зі Свині (Кабана). Їм навряд чи сподобаються її методи боротьби, тому відступ неминуче. З грошима будьте економніше, навіть якщо їх буде до непристойності багато. Водолію-Мавпі в 2019 році можна зважитися на шлюб, якщо вона вже давно мріє завести дітей і жити в своєму затишному домі.

Гороскоп Водолій – Собака на 2019 рік

Водолію-Собаці в 2019 році удача буде посміхатися так широко, що освітить шлях до високої кар’єри і взаємній любові. Не виключено, що ви вирушите в пошуках «другої половинки» в далекі дали. Іншими словами, зустрінете судженого за кордоном. Гороскоп на 2019 рік Водолію пророкує незліченні багатства, на які можна і палац побудувати, і авто-парк придбати. До речі, не забувайте купувати лотерейний квиток – виграєте мільйон.

Гороскоп Водолій – Свиня на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Водолію пророкує майже материнську турботу і захист з боку Свині (Кабана). Вона буде опікати вас день і ніч, тому розбалує грунтовно. Отже, якщо хочете самі чогось досягти в житті, то почніть діяти, всупереч всім обставинам. Водолію-Свині в 2019 році можна відкрити свій бізнес, адже грошова ситуація дозволяє стати успішним підприємцем. Тільки вибирайте партнерів ретельніше, обмани не виключені.

Гороскоп на 2019 рік Водолій – Півень

Водолій-Півень у 2019 році жодної пір’їнки не принизить, а, навпаки, начистить їх до блиску. Всі вас люблять, хвалять і просто обожнюють. Ну, правильно, адже такого чарівного і розумного обранця вдень з вогнем не знайдеш. Гороскоп на 2019 рік Водолію радить організувати кастинг з шанувальників, особливо, якщо не знаєте, кого конкретно віддати перевагу. Боїтеся йти в ЗАГС? Колись все одно доведеться на це зважитися, тому слухайте Свині (Кабана) і сміливо робіть пропозицію партнера.

Гороскоп на 2019 рік для інших знаків зодіаку:

гороскоп 2019 рік для Овна гороскоп 2019 рік для Тільця гороскоп 2019 рік для Близнюків гороскоп 2019 рік для Рака гороскоп 2019 рік для Лева гороскоп 2019 рік для Діви
гороскоп 2019 рік для Терезів гороскоп 2019 рік для Скорпіона гороскоп 2019 рік для Стрільця гороскоп 2019 рік для Козерога гороскоп 2019 рік для Водолія гороскоп 2019 рік для Риби

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.