Важливо

Гороскоп Стрілець на 2019 рік, любов, кар’єра знака зодіаку, здоров’я, сім’я, фінанси, Стрілець і рік народження

Гороскоп Стрілець на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік рекомендує Стрільцеві бути в гущі подій, спілкуватися з друзями та родичами, а також не сумувати про те, що залишилося в минулому. Тим більше, що на вас це зовсім не схоже – нудьгувати і сумувати на самоті.

Рік Свині для багатьох Стрільців виявиться вдалим в особистому житті. Особливо, якщо у вас вже є сім’я. Правда, народження дитини може помітно погіршити фінансове становище. Тому, якщо один запропонує співпрацю, не відмовляйтеся. Наприкінці літнього сезону Стрілець зможе не тільки вирівняти ситуацію з грошима, але і купити щось дороге і масштабне.

Гороскоп на 2019 рік обіцяє холостому Стрільцеві любов з першого погляду. Можливо, що ви вже знаєте цю людину, але в рік жовтого земляного Свині інакше на нього подивіться – закоханим і захопленими очима.

Взаємне почуття додасть Стрільцеві впевненість у своїх силах і можливостях. Навіть якщо новому обранцеві доведеться на час виїхати, ви не шкодуватимете. Адже справжня любов не проходить. Якщо все вирішитися обопільно, то в рік Свині разом вирушайте подорожувати або переїжджайте на ПМЖ туди, куди покличе серце.

В Собачий рік безтурботний і неуважний по натурі Стрілець прагнув братися відразу за всі справи і, на диво, вдало завершив багато з них. Ось тільки досягти фінансового благополуччя, на жаль, не вийшло. Прибуток і витрати знаходилися на одному рівні. З 5 лютого гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить зав’язати дружбу з Жовтою Свині (Кабана), від підтримки якої буде залежати успіх у багатьох починаннях.

В кінці зими Стрілець буде веселитися, ходити по магазинах і шукати пригоди, тож йому не до активної роботи. Врахуйте, якщо ввяжитесь в авантюри і ризиковані підприємства, то багато втратите. Хоча, Свиня (Кабан) спробує вас напоумити, щоб виключити непорозуміння і проблеми.

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує відкрити свій бізнес і вивчити теоретичну частину комерційної сфери. Тоді навесні у вас вийде не тільки просунутися вперед, але і заробити пристойні гроші. Якщо фінансів виявиться занадто багато, то не растеряйтесь, а вигідно їх вкласти. У вас вийде зробити відмінну рекламу свого товару і продати його партнерів за кордоном.

Всю весну 2019 року Стрілець буде перебувати в роз’їздах. Ви обожнюєте подорожувати, тому дорога і перельоти вас нітрохи не втомлять. Навпаки, в поїздках ви зустрінете людину, у якого щиро закохаєтесь. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві обіцяє романтику і пристрасть, яка швидко призведе до міцним і навіть офіційних відносин з обранцем.

Влітку сімейних Стрільців чекає дивовижна подія, пов’язане з народженням дитини. Ви з головою підете в домашні клопоти і турботи, чому родичі будуть дуже задоволені. Майже до осені ви виб’єтеся з трудової колії, тому намагайтеся менше витрачати грошей. Інакше, навіть на сорочечки і пелюшки для малюка не залишиться. Ну, а позичати у друзів і брати кредит Свиня (Кабан) вам не радить.

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві пророкує скрутне фінансове становище. Щоб вибратися з нього, треба не тільки калим і навчатися нової професії, але й на основному місці роботи працювати з ранку до ночі. Стрілець з сумом дивиться у слід тим, хто їздить на шикарному автомобілі. І у вас з’явиться можливість купити машину, але пізніше. Поки збирайтеся всім сімейством до моря і гарненько відпочиньте. Сили і енергія знадобляться в кінці осені 2019 року.

Якщо Стрілець має приватний бізнес, то йому потрібно бути особливо обережним. Особливо в спілкуванні з конкурентами і зарубіжними партнерами. Звичайно ж, інтуїція вас не підведе, ви обчисліть тих, хто нахабно бреше і краде гроші. Але боротьба очікується вкрай жорсткою, як обіцяє гороскоп на 2019 рік Стрільцеві. Без допомоги Свині (Кабана) і впливових осіб вам не обійтися.

Творчі пориви реалізуються в середині осені. Стрілець буде буяти ідеями, і виявляти відповідальність навіть у дрібницях. Тим більше, що вам сприяють такі солідні і знамениті дядечки. Не піддавайтеся нудьзі, навіть якщо щось не вийде втілити в життя з першого разу.

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить помахати ручкою своїм недолікам, особливо, легковажному ставленню до життя. Тоді перешкод для досягнення цілей не залишиться. Вже до початку грудня вас погладить по голові за зразкову поведінку Свиня (Кабан), ну а грошей вистачить не лише на подарунки близьким людям, але і на червоний кабріолет. Мрії-збуваються!

Гороскоп Стрілець на 2019 рікГороскоп любові Стрільця на 2019 рік

Стрілець ніколи не відчував нестачі шанувальників, тому в рік Свині (Кабана) теж буде купатися в запаморочливих романах і визнання. Ви навіть втомитеся від такого надлишку почуттів і пристрасті.
Гороскоп на 2019 рік Стрільця буде балувати любов’ю, як батьки своє дитя цукерками. Головне, щоб ви самі не наробили дурниць і вибрали партнери надійного людини. Вам потрібно навчитися стримувати емоції, а також прочитати купу книг по психології. Ну, щоб не ввязнуть в авантюрні історії.

Стрілець настільки привабливий і позитивний, що його всюди переслідують ревниві обранці. Якщо не хочеться догодити в конфлікти, то постарайтеся вести себе пристойно. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві приготував кілька випробувань, які допоможуть прийняти правильне рішення в особистому житті. І не здумайте битися з суперниками, інакше весь рік будете ходити з синцями. Ви ж, розумна особистість, навіщо опускатися до мерзенних розборок?

Охочих повісті Стрільця в ЗАГС буде чимало. Але ви так наполегливо обходьте цей заклад стороною, що навіть Свиня (Кабан) дивується. Значить, не зустріли ще тієї людини, з яким хочете прожити до старості. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує придивитися до старим знайомим. Можливо, що серед них є той, з ким вам цікаво спілкуватися, а не тільки банально фліртувати і веселитися.

Гороскоп Стрілець на 2019 рікСімейний гороскоп Стрільця на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві сімейному ніяких серйозних проблем і розчарувань не обіцяє. З ріднею тільки ведіть себе чемніше й м’якше, щоб не виникали сварки на порожньому місці. Завжди поруч Свиня (Кабан), значить, можна іноді відпочити і забути про побутові клопоти.
Хто не мріє про щасливе сімейне життя? Ось і Стрілець буде робити все, щоб не зруйнувати стосунки з чоловіком. У вас вийде, головне, не біжіть при першій же можливості з дому. Ну, і рідше розважайтеся з друзями, ви все-таки людина невільна. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить акцентувати увагу на вихованні дітей. Якщо є підлітки, то доведеться пережити важкий період перехідного віку. Ну, не ви перший, не ви останній, кріпіться.

Якщо виникне непорозуміння з чоловіком, то можна відвідати психолога. Ідеального союзу не буває, але прагнути до гармонії і комфорту все-таки потрібно. Постарайтеся виїжджати разом на природу, ходити в гості і подорожувати. Час і гроші завжди для таких випадків знайдуться, головне, захотіти урізноманітнити життя. Інакше, погрязните в рутині і побутовість, як Свиня (Кабан) в тазику з апельсиновими кірками. Ой, вибачтесь перед нею негайно.

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує зберігати репутацію, навіть якщо дуже хочеться погуляти на стороні. Пам’ятайте, що все обов’язково стане явним, тому не варто морочити голову ні собі, не своїй другій половинці. Тим більше, що разом ви запланували народження малюка. Більше уваги і ніжності даруйте один одному, тоді відносини стануть міцнішими.

Гороскоп Стрілець на 2019 рікРобота, бізнес гороскоп Стрільця на 2019 рік

Напористий до невпізнання Стрілець у рік Свині (Кабана) досягне небувалих успіхів і не просто просунеться кар’єрними сходами, а заробить купу грошей.
Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить впроваджувати в роботу давні ідеї, які давно припадають пилом у вас в засіках пам’яті. Ви станете завидно відповідальним і працьовитим, тому конкуренти тихо відпочивають в сторонці. Звичайно ж, витрачати ви буде більше, ніж економити, але це дозволяється. Тим більше, що фінансове становище у вас воістину безхмарне. Мільярдери заздрять і, намагаються виманити у вас « секрет багатства».

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві передбачає роботу не тільки в рідному місті, але і за кордоном. Парадокс, але ви всі і завжди встигаєте. До речі, вивчайте іноземні мови, щоб вільно спілкуватися з діловими партнерами. Свиня (Кабан) радить Стрільцеві деяку суму пожертвувати на благодійність. Ви біднішими не станете, а ось нужденним і хворим людям реально допоможете.

У Стрільця є шанс вигідно вкласти гроші у бізнес. Нехай навіть не свій, а близького друга. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує блиснути талантами, адже їх у нього багато. Одна тільки творча стезя може принести надзвичайний дохід, а ви тримайтеся за свої капітали, як цар за корону. В кінці грудня Стрільцеві можна влаштувати пишний фуршет для тих, хто йому допомагав, просував і морально підтримував. Про родичів тільки не забудьте.

Гороскоп Стрілець на 2019 рікГороскоп здоров’я Стрільця на 2019 рік

Життєрадісний Стрілець може в рік Свині (Кабана) легко попасти в лапи депресії. Звичайно ж, без хвилювань не обійтися, але навіщо ж так драматизувати кожну таку ситуацію? Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить пропити заспокійливі настоянки, щоб не стати пацієнтом психіатричної клініки.Ось стоматолога Стрільцеві відвідати потрібно. Інакше, ви залишитеся без своєю спокусливою білозубою посмішки. Бережіть горло, не переохолоджуйтеся і не ходіть без шапки в холодну погоду. В іншому випадку, Стрільцю доведеться постійно йти на лікарняний, то з ангіною, то з бронхітом.

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить загартовувати організм і зміцнювати імунну систему. Вода, повітря і спорт – ось, на чому потрібно сконцентрувати увагу. По вихідним можна паритися в лазні, а в будні плавати в басейні. Ну, а щоб суглоби і хребет не хворіли, займіться фітнесом і йогою. Тоді про хвороби точно до кінця 2019 року забудете, приводу не буде згадувати.

Народні способи лікування Стрільцеві допоможуть позбутися багатьох хвороб. Навіть хронічні захворювання підуть у небуття, якщо ви станете пити трав’яний чай, самі готувати мазі і дотримуватися дієти. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить більше ходити пішки, лазити по горах і не пропускати жодного турпоходу, організованого товаришами. І бадьорість з’явиться, і енергія, і сила духу стане богатирська.

Гороскоп Стрілець на 2019 рікГороскоп 2019 Стрілець по року народження

Гороскоп Стрілець – Бик на 2019 рік

Стрілець-Бик в 2019 році буде таким завзятим і серйозним, що конкуренти від нього врізнобіч. Ваші бізнес-ідеї намагаються переманити конкуренти, але не тут-то було. Ви самі зможете реалізувати будь-які ідеї, які раніше здавалися абсурдними. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує більше займатися будинком і дачею. Адже, овочі та фрукти зі свого городу завжди смачніше і корисніше. Ну, а в амурних питаннях Стрілець-Бик – дока, тому нудьгувати йому не доведеться.

Гороскоп Стрілець – Щур на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві пророкує відмінне фінансове становище, тому можна частиною грошей поділитися з близькими людьми. Тільки робіть це від чистого серця, а не з корисливих мотивів. Пожертвуйте кошти в благодійний фонд, який теж добре діло. В особистому житті Стрільця-Щура чекають яскраві зміни – взаємна любов і весілля. Ось такий ви, скоростиглий товариш!

Гороскоп на 2019 рік Стрілець – Тигр

В 2019 році Стрільцеві-Тигру не страшні конкуренти і шахраї. Він сам кого хочеш «обует», але тільки заслужено. Ідеї можна сміливо впроваджувати в роботу – успіх передбачуваний. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить взяти в партнери по бізнесу того, з ким він давно дружить або любить. Разом ви таких висот досягнете, що навіть Свиня (Кабан) в шоці. Хоча, її теж подякуйте – за матеріальну підтримку.

Гороскоп Стрілець – Дракон на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві пророкує яскраві емоції, враження та несподівані подорожі. Ви ні дня не проведете в нудьзі, адже стільки подій навколо. Тільки мрійте менше, а більше робіть. Інакше, від конкуренції буде складно відхреститися. Стрілець-Дракон у 2019 році зустріне супутника життя. Причому, при найбільш непередбачуваних обставин. Якщо зважитеся на шлюб, то правильно зробите.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець – Кіт (Кролик)

Стрільцеві-Кота (Кролика) в 2019 році посміхнеться удача в любові. Давно вас так не обожнювали і обходили шанувальники, тому насолоджуйтесь і мурчите від задоволення. Тільки не потрібно приймати рішення, стрімголов. Ну, та менше конфліктуйте з ріднею, вона не винна у вашому навіженстві. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві передвіщає врожайний на діточок період. Вас можна привітати з первістком? Тоді в подарунок візок, пелюшки…нова квартира.

Гороскоп Стрілець – Кінь на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві обіцяє успішний період, коли кожен день доведеться зустрічатися з партнерами, підписувати контракти і укладати угоди. Вам навіть зустрітись з друзями колись, суцільні наради і відрядження. Хоча, є в цьому і свої плюси. Поки товариші розважаються, Стрілець-Кінь солідний капітал сколотив. Природно, купив на кошти – квартиру, дачу і новий автомобіль.

Гороскоп Стрілець – Змія на 2019 рік

В 2019 році Стрілець-Змія потрапить у скрутне фінансове становище, але сумувати не варто. Тим більше, що у вас є «заначка» доларової суми. Значить, можна спокійно працювати і ні в чому не потребуватимуть. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві радить стороною обходити ризики і авантюри. Ось тут точно можна потрапити в халепу, як з грошима, так і зі здоров’ям. Краще особистим життям займіться, щоб в кінці року Свині (Кабана) запросити всю рідню на пишне весілля.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець – Коза (Вівця)

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві пророкує неймовірне везіння, а також повну ізоляцію від конкурентів і заздрісників. Вам будуть пропонувати співпрацю західні кампанії, тому не відмовляйтеся від переїзду в іншу країну. Стрілець-Коза (Вівця) може всерйоз задуматися про сімейному бізнесі. Якщо чоловік вас у всьому підтримує, і гроші є, то потрібно діяти. Причому, чим швидше, тим краще.

Гороскоп Стрілець – Півень на 2019 рік

Стрільцеві-Півневі в 2019 році можна розвалитися на печі, як Ємеля, і відпочивати. Все зроблено, все отримано і навіть кохана людина під боком. Але Свиня (Кабан) попереджає, що від ліні толку немає. Якщо ви так і продовжите балдеть і веселитися, то скоро залишитеся ні з чим. Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує піти вчитися, знайти перспективну роботу і зайнятися духовним розвитком. Врахуйте, що під лежачий камінь вода не тече.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець – Свиня (Кабан)

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві передбачає зустріч з Фортуною, яка буде міцно тримати його за руку і обдаровувати сюрпризами. Не дуже розслабляйтеся, інакше мрії так і залишаться мріями. Краще зверніться за підтримкою до своєї подружки – Свині (Кабана), яка підкине цікаві ідеї, як досягти благополуччя і стати щасливою. Стрілець-Свиня в 2019 році може зайняти високий пост, якщо їй конкуренти не наступлять на хвіст.

Гороскоп Стрілець – Мавпа на 2019 рік

В 2019 році Стрільцеві-Мавпі доведеться збирати грошики, як банани з пальми, Їх буде так багато, що роздавай хоч направо і наліво. Ось цього вам Свиня (Кабан) не радить. Адже, є схильність до надмірних витрат, а гороскоп на 2019 рік Стрільцеві рекомендує бути економніше і практичніше. З любов’ю все в порядку, якщо не станете єхидствувати і знущатися з будь-якого приводу. Обранець до вас в пажі не наймався, врахуйте цей момент.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець – Собака

Гороскоп на 2019 рік Стрільцеві обіцяє чудесне положення у всіх областях. Ви багаті, щасливі і, головне, здорові. Ну, а якщо і з’являться проблеми, то вирішите їх вправно і швидко. Правда, в особистій сфері Стрільцеві-Собаці доведеться все-таки похвилюватися і посумувати в подушку. Може бути, варто прислухатися до поклику серця? Якщо воно підказує, що пора вести обранця в ЗАГС, то так і зробіть.

Гороскоп на 2019 рік для інших знаків зодіаку:

гороскоп 2019 рік для Овна гороскоп 2019 рік для Тільця гороскоп 2019 рік для Близнюків гороскоп 2019 рік для Рака гороскоп 2019 рік для Лева гороскоп 2019 рік для Діви гороскоп 2019 рік для Терезів гороскоп 2019 рік для Скорпіона гороскоп 2019 рік для Стрільця гороскоп 2019 рік для Козерога гороскоп 2019 рік для Водолія гороскоп 2019 рік для Риби

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.